Kaj ste sanjali?

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 01. Mar. 2011 20:45

No, danes sem sanjala Konkubino* ( nimam pojma od kje se je pobrala :D ), kako se pogovarjava po telefonu. Sicer se ne spomnem o čem sva govorili, vem pa da je bil pogovor prijateljski in ful dolg :D

Mi je zanimivo kako lahko sanjaš osebo ki je na forumu in je sploh ne poznaš :D


Drugač pa sanjam skor vsako noč in vsako jutro sem samo :eek: kakšne stvari sanjam :D

Zadnje sanje, ki so ble bl takšne, da so mi ostale v spominu so ble, da sem plezala na vrh gore brez kakšne vrvi ( bojim se višine) in da so bli okol mene še trije, ki so tekmovali z menoj. Bla sem ful dobra in v pol urah priplezala na eno zlo veliko goro. Na vrhu pa me je čakala množica ljudi, ki je kričala moje ime, dobila sem nagrado za najboljšo plezalko leta, nagrada pa je bil sendvič dolg kakšne 3 metre, not pa svega i svašta. Iz teh sanj sem priklopla kar na to, da sem bila lovec in sem na tistem vrhu iskala divje živali in je bla prav smešna scena, ker so se mi živali skrivale za drevesih, jaz pa sem jih klicala in živčna iskala. Iz teh sanj sem potem preklopila na šolo. bila sem v osnovni šoli, med starimi sošolci, kjer sem bila oblečena v lovca in imela predstavitev o živalih, ki sem jih ulovila :D

Ponavadi sanjam ful živo, spomnem se detajlov, v sanjah se mi odvija do 10 različnih stvari, ki sploh nimajo povezave med seboj. :D
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Mr. Nobody
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 266
Na forumu od: 23. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Mr. Nobody » 01. Mar. 2011 22:19

Bil sem Dexter. Za ducat ljudi se dan ni zaključil ravno po njihovih željah. Feels good man.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 01. Mar. 2011 23:54

Najbolj vesela sem, ko se sanj ne spomnim.Ker se mi zdi, da se mi v sanjah razčiščuje čisto vsaka stvar iz budnega življenja in to v najbolj norih kombinacijah in podobah.
Danes se mi je po dolgem času sanjalo oz se mi je sanjalo da se spomnim.
Odločila sem se za potop na 400m, jezero je bilo v obliki bazena na čistilnih napravah in temno kot noč.Moj inštruktor je bil moj bivši, ampak dejansko je bil to nek drug tip.Pri dviganju nazaj na površino me je zgrabila panika, ker sem predolgo zadrževala zrak,pa še tema in potem me je inštr. spomnil, da imam masko in da naj ne paničarim, ampak vdihnem,ker sva se spustila 400m.
Zatem je nekdo streljal name, jaz sem se strelu filmsko izognila in s tem filmsko podrla stol, zatem pa je bilo vse normalno, z vsemi sem se pogovarjala, strela sploh opazili niso oz. je bil normalen.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 02. Mar. 2011 9:13

Jaz sem dans sanjala ful v živo in se zbudila cela panična, ker ni blo nobene logične povezave med posameznimi odseki sanj. Sanjalo se mi je, da imam ob 8uri izpit (en izpit, ki sem ga nardila pred kratkim), za katerega sem se pozabila učit in da je naš faks bil tako oddaljen, da smo morali it vsi z letalom. Ura je bla 5 zjutraj in jaz panično kličem kolegico, s katero naj bi se skupaj peljale do letališča, da kje kje, da boma zamudile, una pa men ''ja js sn že na Brniku, ka čakaš, letalo gre ob 6h''. In jaz valda panično se pelem proti Brniku, ko prispem je ura 6:01 in letim kao v štab tam kjer kooridnirajo lete, da naj počakajo z letalom, ampak tam sem ful iskala ljudi, nikjer nobenga, ko pa končno pridem do neke žnj osebe mi ta reče da letalo je imelo 10 min zamude in če bi šla proti letalu, ne bi zamudila, tak pa sn cajt tu zabila. In jaz cela besna kličem kao prfoksa da me ne bo in da naj mi vrne moj rok, da ne bo zgledal kot da sem prvič padla :D In me začne napizdevat da mi ne da roka nazaj. Jaz cela besna proti avtu da grem domov, nakar ugotovim da mi je avto padel v reko, in je bil tak pol v reki, pol nad površino (defying the laws of physics, but who cares :D) in klićem fanta (ki sploh nima avta) da naj pride po mene. Pol pride fant in pootegnema avto ven iz reke in jaz ful težim, da kak bom mela zej mokre zice in se ne morem pelat tak in da upam da se bo do jutri avto posušil. In pol se midva z njegovim avtom opeljema proti Mb nakar se js spomnem da sem doma pozabila knjigo za izpit, naslednji rok pa je že čez en dan torej imam samo celo noč da se to vse naučim, pa me vrže tip ven pred bajto in reče da gre ta čas domov nekaj pojest pa pride po mene, da bom se pri njem učila, da me bo zjturi pol pelal na letalo. No in moja knjiga je bla cela razpadla in sem iskala vse liste in čas je kuj bežal in končno tak ob 22 uri kličem fanta, naj me pride iskat, pa je reko da ne more zdej, ker gleda Pirate s Karibov. In pol sn se k sreč zbudla in dans popoldne se bom ful učila, ker mam slabo vest :D
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 02. Mar. 2011 11:35

Zjutraj se mi je zunaj zdelo že ful svetlo in da je najbrž že čas za vstat in sem si prisanjala kako tečem na trolo, ki mi itak spizdi pred nosom, se vsedem na naslednjo trolo, prvo, ki pride mimo, z namenom da potem nekje na bavarcu lovim svojo trolo, ki me pelje do šihta (to, da mimo naše bajte pelje samo ena trola, ki me pelje direkt do šihta sem očitno odmislila).
No ta trola valda ni peljala niti približno do kakega bavarca ali name, ampak je bla neka trola, ki vozi v okoliške ljubljanske vasi. In potem smo se cijazili po nekih ovinkih na nek hrib (js + avtobus+ ovinki = najbolj paničen človek na svetu, ki gre raje peš, kot da to agonijo trpi) in vsi so me prepričevali, da naj ne stopim dol s trole, da sej bomo hitro v ljubljani in da bom že prišla do bavarca in da sploh ne bom tok v službo zamudila.
Ko smo se končno pripeljali do tistega sela je bla tam neka vaška veselica (itak) in potem so me skušali napitat z nekimi pitami in nevemčemševse....no pol mi je pa končno budilka zvonila in sem lahko svojo trolo tudi v resničnem življenju lovila.

Je pa kr bedno to, ker se mi dostikrat zgodi, da sanjam kako vstanem, se oblečem, si perem zobe, grem proti službi...potem se pa zbudim in ugotovim, da nič od teg ani res in da zamujam na polno.

Zjutraj mam sploh take 'oh, namislim si vse, samo da mi ni treba vstat' sanje. V stilu, da mi je nekdo odaril še eno uro spanja za rojstni dan (japajade), da mi budilka v bistvu sploh ne zvoni, ampak da nekdo samo testira, če bo zvok budilke zbudil morebitne uporabnike v neki tržni raziskavi (ni me zbudil).... pa take fore.
Uporabniški avatar
***Ally***
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1030
Na forumu od: 8. 7. 2006
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a ***Ally*** » 03. Mar. 2011 9:25

danes se spomnim, ker je blo res bedno..sanjala sem, da smo šli z mamo in sestro na neko potovanje, kao na Sejšele (?!), vmes smo šle še 1x domov, da sem jaz vzela tablete (kao nek Lekadol) in pol smo tam ful dolgo iskale nek plac, kamor bi šle jest, ker so bli vsi tak grdi..nakar se vsedemo na neko terasico in naročimo njihovo nacionalno jed (ki so bli v bistvu belgijski vaflji) - in moj je bil kao z mandlji, katere sem takoj dol pojedla in pol nam je natakar ful težil, da smo prinesli te vaflje iz druge restavracije, mislim wtf :roll:

se pa spomnim še par sanj za več let nazaj..vem da sem enkrat sanjala, da se je gimnazija tak sci-fi podirala (ni se ravno podirala kot v potresu, ampak je zgledalo, kot da bi se topila) in tega se še zdaj ful živo spomnim, ker mi je blo ful grozno
Houd de wereld tegen
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 06. Mar. 2011 12:16

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 17:21, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
KberryS
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 79
Na forumu od: 9. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a KberryS » 07. Mar. 2011 0:35

Js včasih sploh nism sanjala, ampak zadnji teden imam pa take woo-hoo sanje, da katastrofa..
1. Da sma se ga s kolegico, ki se ne poznama neki ful dober, totalno napile in šle sexat z nekimi francozi, ki so bili rdečelasi, vsi.! Invazija đinđerheadov.. :P

2. Da me je družinski prijatelj ful neki osvajal, da če mu dam lupčeka, da kok sm lepa & stuff, pa pride njegova žena, ki je btw ful prasica, in njega ful pretepe, na mene se pa zdere na polno..

3. Da je bila moja sestra serijski morilec in da mi je pobila celotno družino, kr ji nism hotla posodit 0.50€ za znamko, da bi pisala neki prjatlci v Nemčijo, kr ji je internet crknu..

4. Da sm pred mojim tipom zasrala z enim mojim ful dobrim prjatlu, moj tip je pa sam pršu zram, pa uprašu, če se lahko pridruži, pa sm js ful znorela, da js hočem samo njega (mojga tipa), da prjatu pa naj gre k eni vaški kurbi, da sej ga bo ona porihtala.. Pol na koncu sma pa mi2 šla narazen, ona2 sta se pa ful poročila..

5. Bila sm nek, k je blo ful toplo, pač kak Miami style al neki, pa ful bazen, bela hiša, tak zastekljeno vse, pa da je bil not nek fotoshooting, pa modelu polno, pa bogatih ljudi, da je bla nora žurka.. In smo mi budale šli ful kokaina, tk pomoje ene 200 kg stresl not v tist bazen, pol smo se ga pa kopal not in smo bli vsi ful zadeti, te so pa vsi začel neki skupi padat pa umirat, smo pa ugotovil, da tist sploh ni bla koka, ampak podganji strup..

V glavnem.. Disaster.. :D
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 07. Mar. 2011 8:18

sanjala sem da je lastnik hiše nepričakovano vletel in da smo mogl od cimre fanta skrit, da ne bi težil :lol: po tem sm se pa zbudila, tko d ne vem razpleta zgodbe :?
nikki™
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 4. 3. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a nikki™ » 07. Mar. 2011 19:42

js sm pa sanjala, da je biu Charlie (iz Two and a half man) moj tip... haha :lach:

mam pa večinoma neke ekstravagantne sanje, tko da bo zihr še kej za napisat v tole temo :D
. Fall in Love with yourself - and Live happily ever after ;] .
Uporabniški avatar
monique*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 16. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a monique* » 10. Mar. 2011 12:50

Danes sem imela tako žive sanje da sem bila čist zmedena ko sem se zbudila. K meni je prišel en moj bivši kakor da se stalno videvava in se malo muckava čeprav naj bi imel on resno punco in potem kar naenkrat plane v jok in ga jaz tolažim in potem budilka zvoni :?
p.s. da se ne bo kdo vtikal ni bil Horus.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 10. Mar. 2011 13:02

monique* napisal/-a:p.s. da se ne bo kdo vtikal ni bil Horus.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
monique*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 16. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a monique* » 10. Mar. 2011 14:06

ja ta dodatek je posebej zate :P
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 17. Mar. 2011 11:28

Ah :D Tanando in Led Zeppelina :D tanando verjetno, ker sm jo srečala včeraj, za Zeppelina pa nvem od kje se je pojavil. :D Tananda je bila z mano v nakupovalnem centru in jaz sem si z rokami razpacala makeup na očeh in me je tko pobožno gledala, pa jaz njej " a sm kej razmazana?" in prasne v smeh "ful" :D in pol sm hotla it kupit na hitro odstranjevalec makeupa, ker ni šlo dol samo z robčkom in se usedem v avto(nek čudn un old school brez strehe, svetlo modr :D) k Led Zeppelinu(čudno nvem kak je zgledal) in on začne govorit, da me ne more dolgo peljat, ker gre v Indijo, lahko pa grem z njim, ampak nism mogla it, ker nism mela nobene prtljage. Potem pa je na mojo nesrečo vsak semafor mel zeleno in mi kr ni in ni hotel ustavit, da bi izstopila :D in končno, ko me je pripeljal kake pet ulic stran od unga nakupovalnega centra, je ustavil in sva se poslovila. :D Potem sem pa pešačila nazaj in srečala neke bivše sošolke in mi je bivša sošolka rekla, da sm grozn razmazana :D in sm bla vsa panična in sm laufala v drug štuk Mullerja hahaha, ampak je blo vse ful pomešano in temačno, tko da nism našla odstranjevalca, potem sem se pa pogledala v ogledalo in ugotovila, da sploh nism tok razmazana, da mam sam maskaro mal pod očmi :D in sm se vrnla dol, sošolka sedi za mizico z enimi afnami, jz pa zgrabim tako fensi šmensi belo torbico, ki je bila sredi mize(moja naj bi bla :D) in najdm notr odstranjevalec makeupa. :D

Te so ble še normalne. Dns sm drgač poleg tega sanjala še kako jaz in moj fant vadiva poljubljanje na psih(al konjih nevem točn) fak :P čudaško je blo. In glih da se bova spravla k akciji, jaz pomislim "kaj pa če bi raje njega?" in se pripravim pa pogledam skozi oknce(tak čudn prostor je bil, kot pri Saw, ploščice, tuši) in ena glava bulji v naju, pa se približam in se zaderem, da kaj naju gleda in odprem okno. On pa začne težit, da nam omet s hiše pada na njegovo parcelo, da bo inšpekcijo klical in potem sva se kregala, da je to naša zemlja in ne njegova. :D
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 17. Mar. 2011 13:41

^^
positive vibration napisal/-a:LZ: Tvoje mnenje o njem?


Led Zeppelin napisal/-a:Intelektualna kurba cosmo forumašic.


..Evelyn.. napisal/-a: Led Zeppelina :D
se usedem v avto(nek čudn un old school brez strehe, svetlo modr :D) k Led Zeppelinu, ko me je pripeljal kake pet ulic stran od unga nakupovalnega centra, je ustavil in sva se poslovila. :D


the joke's on me. :cry:
Zadnjič spremenil Led Zeppelin, dne 17. Mar. 2011 18:08, skupaj popravljeno 2 krat.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov