Pošiljanje svojih slik ?!?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

beautifulme
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 2. 3. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a beautifulme » 16. Okt. 2018 12:14

Kako fantje gledate na to ko napišete punci s katero si pišete (niste z njo v zvezi, ampak se z njo poznate in je vse še na začetku da bi se nekaj razvilo) da vam pošlje svoje slike npr. v spodnjih hlačkah ali podobno ( ne GOLE! ) in dejansko te slike tut dobite od te punce? Vam poveča to zanimanje za njo ali vas vse skupaj odvrne, češ poglej jo k**** mi je kr poslala slike? :) :)

Samo zanima me vaše mnenje kako vi gledate na to vse :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 18. Okt. 2018 8:12

Verjetno ne bos dobila moskih odgovorov, ker smo bolj samo punce tle gor akrivne..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 02. Nov. 2018 22:00

En je pa le šel malo mimo foruma :D
Drugače pa glede vprašanja, zanimanje bi slike definitivno povečale,sploh če je kaj za videt. Samo na dolgi rok bi bil pa kar težko s tako punco ji nebi ravno zaupal da punca po par smsih pošlje intimne slike, potem prav težka že ni, pametna pa tudi ne :wink:
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 04. Nov. 2018 11:57

Kaj ima to veze s pametjo, če na slikah ni videti obraza npr.? Wow poslala ti je sliko svoje riti/jošk, kdo lahko dokaže, da je res njena in ne kr ena random slika z neta? :lol:

Tudi namigovanje na to, da je lahka, se mi zdi zgrešeno. Lahko pošilja slike samo da prca tipa, ne bi pa sploh sexala z njim.
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 04. Nov. 2018 16:58

Povečalo.

Če si pečem pico, jo tudi gledam skozi steklo...in ko jo potegnem ven iz pečice ne pljunem nanjo in rečem "pra*ica, zaradi tebe so se mi cedile sline".

Plus, slike dobiš če sam rečeš, nobena ženska ne hodi naokoli in ponuja gole slike, ponavadi to zahteva veliko žalostnih zgodb o pokojnih psih, globalnemu segrevanju in trenutni politični krizi v Mjanmarju, ki jo lahko reši le dobra slika njenega para jošk.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 04. Nov. 2018 18:40

Lol LZ, resnično sem se naglas zasmejala :D

Drugače js osebno ne bi delila nespodobnih/polspodobnih slik z nekom, ki mu ne zaupam. Mam preveč ambicij v življenju da bi se mi dalo z "leakanimi" slikami ubadat :D
Slovenija je (nažalost) premajhna, da bi se dalo karkoli skrit. Tudi če enkrat eno sliko pošlješ hudemu gasilcu iz spodnjega dupleka, s katerim sta ga žingala na veselici lansko leto, je velika verjetnost da boš ugotovila da letos sediš v pisarni zraven sestrične od punce od njegovega frenda.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 04. Nov. 2018 20:52

Cryselle, seveda ni nujno za vse, samo pisal sem iz svojih izkušenj vse so bile bolj boge mentalno, so bile bolj okrasne rože. Sej lahok da so tudi normalne, samo ne vem, zakaj bi pošiljala enemu po par smsih svoje intimne slike...verjetno nekaj ne špila ok pri taki punci.
Se spomnim enkrat eno iz žurke par let nazaj, potem pa naslednji dan, po par smsih iz fore sm jo malo testiral. Pa dobim sliko pičke, pa še to sveže obrita s klinco vsa popikana od mozoljev. :rolleyes: Mine te vse, s tako sigurno nebi bil na dolgi rok...
Slike ne dobiš LZ, samo mal pa testiraš teren da videš njen intelekt :wink:

To je pač moj pogled na žensko, zdej lohk da so tud taki LZ k dobijo sliko pa rečejo wau ful je odprta po par smsih mam sliko pičke, tako pa čim prej treba poročit
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 04. Nov. 2018 21:05

Fotografije po parih smsih?
To bi tudi mene odvrnilo in takega človeka ne bi jemala resno. Ampak-če si tip in testiraš na foro da bi dobil fotko, tudi nisi ravno biser.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 04. Nov. 2018 21:13

Ja lej emanuela, če hočeš eno za dolgi rok jo je treba mal stestirat, saj js mam tak odnos. Da videš kok se cen kok je pametna, al je to wifey material al je bolj za preganjanje dolgčasa.
Sej pri puncah je isto tud ve rade testirate pa gledate kok ma prijateljev, je socialen, se okvarja s kakšnim športom al samo doma leži itd. mislim da je kar pri obeh spolih podobno.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 04. Nov. 2018 21:33

Ce posiljate, posiljajte take slike kjer se ne vidi obraza, da ne bo kaksnih nevsecnosti kasneje. Ce ze o pameti.

Sicer pa se nekako strinjam s tem, da to malo vseeno vpliva na to kako te bo druga oseba videla po tem (mogoce tudi samo podzavestno)- kot resno/resnega ali bolj kot nekoga za zabavo.
Mislim zase lahko trdim, da takih tipov (ki so posiljali razne dicpics) nikoli nisem jemala resno in tudi ne bi zacenjala resne zveze na taki podlagi (obojesmerno).

Se mi zdi posiljanje takih fotk drugace potem, ko si z osebo dejansko ze v zvezi...

Ce gre pa sicer ze od zacetka za neko seksualno navezo (razni seks spoznavni portali ali ff) pa je pac logicno, da se bojo ze od zacetka verjetno posiljale bolj vroce fotke, ne ravno slike iz birme. In v takem primeru bi bilo ironicno, ce bi se udelezeni judgali na podlagi tega.
Zadnjič spremenil Ananhas, dne 04. Nov. 2018 22:19, skupaj popravljeno 1 krat.
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 04. Nov. 2018 21:41

Mene bi pa strašno odbilo, če bi me tip po nekaj zmenkih spraševal za fotografije, pa tudi če gre samo za neko "testiranje". Ne vem, vsaj meni bi to dalo občutek, da me nikakor ne spoštuje in itak hoče od mene samo seks. Se mi zdi, da je dovolj drugih pokazateljev, kakšna je neka oseba in njena integriteta in se res ni potrebno zatekati k nekim cheap igricam.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 04. Nov. 2018 23:39

In, koliko wife materialov si ze nasel? :D normalna zenska se tudi ne bo ukvarjala s tipi, ki na tak nacin 'testirajo' teren.

On: send bobs and vagen
Ona: ofuj, js pa nism taka
On: cestitam, prestala si test
Ona: ohh, tvoja sem!
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 05. Nov. 2018 5:45

Meni je normalno da ko zadeve prečkajo mejo: Henki penki da lahko dobim nekaj.

Ker sem precej mobilen človek, in se mi olajša življenje če imam na telefonu ozimnico nečesa.

Obraza ne potrebujem. Tako kot obožujem piščanca, mi ni treba jesti celega piščanca, da vem da je piščanec, lahko jem samo bedro, prsa (went deep). :lach:

Vedno pa zbrišem vse slike, ker ravno toliko kot sem mobilen, sem tudi raztresen, izgubljam stvari...

Se pa ne grem nobene globoke debate o njeni integriteti in podobno, lahko dela karkoli hoče.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 05. Nov. 2018 10:14

Ja, samo tu je govora o posiljanju takih slik se v fazi zacetnega dopisovanja, ko se ni seksualne in/ali romanticne veze. To pa vsaj za moje pojme mal spremeni situacijo.
V taki fazi je bil meni kvecjemu turn off, ce je tip posiljal ali prosil.
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 05. Nov. 2018 11:40

Ma ja, to je drugo, če si že v neki vezi, pa te pač vpraša za slike. Ampak to, da greva pa na par zmenkov in dobim takšno vprašanje, je pa totalen bruh. Mi takoj da vedeti, da to ni tip moškega, s kakršnim si želim biti (pa nima veze, a se gre za neko testiranje ali ne, ker se mi zdi zelo nezrelo, da bi nekdo na tak način preverjal, kakšna oseba si oz. kje ležijo tvoje meje).

Pa bom še to poudarila (da se ne bo kdo čutil napadenega), da mi je vseeno, kaj ljudje počnejo, če je to soglasna zadeva in mi je tudi vseeno, če ženske/moški pošiljajo svoje slike popolnim neznancem, vem pa, da to ni vrsta človeka, ki bi ga jaz osebno želela za partnerja, ker pač iščem nekaj drugega.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]