Ženi zaupal fetiš

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

gogi4xl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 19. 6. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a gogi4xl » 19. Jun. 2018 8:50

Pozdravljeni,

Z ženo sva skupaj 20 let. Sexama zgolj klasično. Ona ne mara niti oralnega sexa, kaj šele kaj druga. Zadnjič pa sva se nakaj pogovarjala o fetišu in mi je dejala, da naj ji zaupam, če imam jaz kaj takega. Bilo mi je nerodno, ko sem ji začel govoriti, nato se mi je "odprlo" in sem ji povedal vse moje skrite fantazije. Omenil sem anilingus, kunilingus. Seveda tudi sex od zadaj, visoke petke. Umazano govorjenje med sexom. Šeškanje po ritki. Erotično fotografiranje sexi detajlov(bradavičke, ritka. Meni je moja žena zelo privlači in mi je sexi. Povedal sem ji tudi za fantazijo, da se uredi po mojih navodilih(ravni črni lasje, oprijete kavbojke, visoke petke, make-up) in dolgi urejeni nohti.Vse to bi ji seveda plačal. Nato bi se dobila v hotelski sobi, kjer bi ji plačal tudi za sex. Ko je vse to slišala je rekla, da sem hudi bolnik in da moram na zdravljenje. Jaz pa sem ji samo povedal resnico. Tu so tri prednosti zadnje fantazije. 1. uredila bi se 2. denar ostane v druzini:) 3. ni možnosti za prenašanje bolezni. (nočem do prodajalk ljubezni, ker to ni isto!) Hočem se ljubit in sexat z ženo.
Prosim za pomoč kako dalje. Sem razmišljal , kaj pa če res nisem normalen. Ali?
Hvala vam. Lep pozdrav.
G.
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 19. Jun. 2018 9:03

Jaz mislim, da se nimaš za bati, da si nenormalen. Kar sem jaz prebrala, je zvenelo čisto normalno, pač fetiši in noben od njih ni nekaj strašno bizaren.
Edino ob kar bi se jaz kot partnerka spotaknila (in mogoče je to odbilo tudi tvojo ženo?), da ji ne bi dosti jasno razložil tega fetiša, ko ji plačaš za seks. Mogoče ona sedaj misli, da si ti v življenju želiš prostitutko, vsaj jaz vem, da bi partnerja zagotovo vprašala, če kaj od tega pogreša. Če pa gre le za role-playing, je pa to čisto okej in po tem kar si napisal, si itak želiš samo ženo. Tako da res preveri, če je ta del pravilno razumela. -Torej, da ti hočeš NJO in ne neke tuje ženske, ampak da bi pač nekaj novega poskusila - role-playing je čisto fajn popestritev.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 19. Jun. 2018 9:35

Meni je nepredstavljivo to, da si poročen 20 let in nasvete iščeš preko neta na forumu in mimogrede navržeš vse fantazije še nam, za vsak slučaj.
Bolj imam na sumu trolanje, ker ti je ali dolgčas ali pa ti je všeč, da se lahko "razpišeš".
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7523
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 19. Jun. 2018 9:48

Meni se to zdijo cisto najbolj normalni fetisi, poznam tudi iz svoje druzbe ljudi, ki so se recimo igrali to glede denarja za sex.. in pol so pac ta denar dali v nek skupen fond za oba.. Mogoce je ta zena tako 'seksualno zavrta' in si misli, da so taksne stvari slabe ali nespodobne in da tega nobeni 'normalni ljudje ne pocnejo' in bi si mogoce mogla tudi kaj prebrat o seksu/seksualnosti ali recimo imet kak pogovor med prijateljicami na to temo... ker deluje, da ji je vse to zelo tabu.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 19. Jun. 2018 10:27

Žalostno, da se 20 let nista pogovarjala.
gogi4xl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 19. 6. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a gogi4xl » 19. Jun. 2018 10:57

Firestorm napisal/-a:Jaz mislim, da se nimaš za bati, da si nenormalen. Kar sem jaz prebrala, je zvenelo čisto normalno, pač fetiši in noben od njih ni nekaj strašno bizaren.
Edino ob kar bi se jaz kot partnerka spotaknila (in mogoče je to odbilo tudi tvojo ženo?), da ji ne bi dosti jasno razložil tega fetiša, ko ji plačaš za seks. Mogoče ona sedaj misli, da si ti v življenju želiš prostitutko, vsaj jaz vem, da bi partnerja zagotovo vprašala, če kaj od tega pogreša. Če pa gre le za role-playing, je pa to čisto okej in po tem kar si napisal, si itak želiš samo ženo. Tako da res preveri, če je ta del pravilno razumela. -Torej, da ti hočeš NJO in ne neke tuje ženske, ampak da bi pač nekaj novega poskusila - role-playing je čisto fajn popestritev.

Hvala za odgovor in mnenje sploh kako to vidiš ti. Mogoče bi jo ta del res lahko užalil. Vsekakor sem razmišljal izključno o ženi. Gre le za igranje vloge. Do zdaj sem bil enkrat v nočnem lokalu(že pred leti) in tja vsekakor ne grem več(do sexa ni prislo) Tudi drugace sem bolj zadrzan tip(nisem tip iz cveta na cvet). Rad bi užival z ženo. No, vsaj poskusil bom kaj spremeniti na bolje. Čutim , da potrebujema nekaj svežine v odnosu. Hvala še enkrat.
gogi4xl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 19. 6. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a gogi4xl » 19. Jun. 2018 11:23

emanuela napisal/-a:Meni je nepredstavljivo to, da si poročen 20 let in nasvete iščeš preko neta na forumu in mimogrede navržeš vse fantazije še nam, za vsak slučaj.
Bolj imam na sumu trolanje, ker ti je ali dolgčas ali pa ti je všeč, da se lahko "razpišeš".

Hvala. Cenim tvoje mnenje. Redko sem na forumih. Res ne vem s kom naj to govorim. Pa mi je za začetek lažje tako na forumu :oops: Dolgo me je to vse skupaj tiščalo. Kot da te v prsih nekaj tišči in čutiš neko napetost. Zdaj mi je v bistvu lažje in težje hkrati. Zdaj čutim nek pritisk nad sabo glede sexa z ženo. Napet v sebi pa nisem več tako. Povedal sem ženi, V končni fazi , me je sama vprašala. Reakcija pač je kakršna je. Saj sem ji že kdaj nazaj tudi povedal za kakšno fantazijo. Ampak ona to nekako "zatre v kali". Na koncu sem bil že srečen, da sploh sexama. Recimo, ko sma začela hodit, sem ji povedal za fantazijo , da me pričaka na stolu. Tako , da ko vstopim v stanovanje, lahko kar sexama. Ona pa je naslednjič, ko smo bili skupaj na obisku pri njeni sestri začela o tem govorit in kako sem zmešan. Še dobro , da jo je sestra prekinila in ji rekla , da je te podrobnosti ne zanimajo. Uf takrat mi je bilo nerodno ej.
Zdaj se sprašujem kako naprej. Sem pa prepričan, da lahko da vsak od sebe maksimalno kar je mogoče. In verjamem, da ima ona še veliko "fore". V preteklosti je večkrat rekla"ko je vse porihtano, potem se ženske lažje sprostijo v sexu". Jaz to popolnoma razumem. Finančno skrbim za družino. In že lep lep čas je vse lepo super porihtano(materialno). Sproščenosti pa ni opazit?
Sprašujem se kako naprej, da bo boljše?
Hvala.
gogi4xl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 19. 6. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a gogi4xl » 19. Jun. 2018 12:29

hayley napisal/-a:Meni se to zdijo cisto najbolj normalni fetisi, poznam tudi iz svoje druzbe ljudi, ki so se recimo igrali to glede denarja za sex.. in pol so pac ta denar dali v nek skupen fond za oba.. Mogoce je ta zena tako 'seksualno zavrta' in si misli, da so taksne stvari slabe ali nespodobne in da tega nobeni 'normalni ljudje ne pocnejo' in bi si mogoce mogla tudi kaj prebrat o seksu/seksualnosti ali recimo imet kak pogovor med prijateljicami na to temo... ker deluje, da ji je vse to zelo tabu.

Hvala tudi za tvoje mnenje. Ne vem točno, kaj se ji plete po glavi. Vem pa, da ljudje smo kakršni smo. Spreminjat druge je po mojem nemogoče. Imaš pa prav. Verjetno ne bi bilo slabo , če si tudi ona prebere kaj o tem in se poduči, pa tako spremeni svoj odnos do fantazij. Hvala za idejo in predlog.
G.
gogi4xl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 19. 6. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a gogi4xl » 19. Jun. 2018 12:38

Ananhas napisal/-a:Žalostno, da se 20 let nista pogovarjala.

Da, prav imaš. To je preprosto žalostno. Vendar sem si rekel, bolje zdaj kot nikoli. Pa bo kar bo. Po mojem mora stvari malo predelat pa prespat. Mogoče predebatirat s kakšno kolegico. Mislim , da se ženske o tem več pogovarjate. Pri moških je to nekako "tabu tema".
Hvala.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 19. Jun. 2018 12:41

Kaj pa, če bi vidva stopila do terapevta, ki obravnava tudi probleme okrog seksa in ne bi razlagal tega na veliko naokrog?
Ker jaz bi pop******, da bi moj iskal nasvete glede seksa (aja, vmes bi pa še njej naštel fantazije) pri kolegicah. Resno.
Še vedno pa sumim trollanje.
The world is as you are.
gogi4xl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 19. 6. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a gogi4xl » 19. Jun. 2018 13:11

Za terapevta mi je svetovala ja. Ampak to onega pravega, pa brez nje. Kaj to sploh pomeni trollanje?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 19. Jun. 2018 13:32

Trolanje ali ne. Sem že velikokrat na raznih forumih zasledila podobne težave (predvsem moški avtorji), ko sta zakonca 20+ let, kjer bi moški marsikaj poskusili/so nepotešeni, žene pa spolno zavrte in se je seksalo 20 let samo v misijonarcu pri ugasnjeni luči, doggy je že perverzija... In potem se moški sprašujejo, če so oni perverzni, čudni, ker bi kaj drugega poskusili (pa tudi če samo oralni seks). In je res žalostno brat to, si ne predstavljam takega življenja. Brez neke direktne komunikacije, brez deljenja fantazij, misli, raziskovanja. Vsak neke svoje stvari v glavi, v resnici se pa sploh ne poznata.
Spolnost je pa res taka lepa stvar, sprostitev, užitek ter nas še dodatno povezuje s partnerjem. Da bo sprememba in večja sproščenost, če/ko bodo stvari okoli urejene, se mi zdi bolj nek izgovor. Določena obdobja verjamem da vpliva, ne pa konstantno, še manj 20 let.

Očitno tudi, ko sta bila še fant in dekle nikamor nista premaknila teh stvari, tudi svojo zadrego s tistim pripetljajom pri sestri si osramočeno vase potlačil namesto, da bi skomunicirala oba svoj zorni kot.
Mislim, da predvsem določene ženske starejše generacije imajo tak pogled na spolnost, kot nekaj "umazanega", mogoče tudi v veri vzgojena. Vzgoja in okolica. Mogoče kakšne njene travme potlačene (ne nujno zlorabe, je veliko tudi manjših stvari, ki lahko na žensko in dojemanje seksa vplivajo). Sram mora iz nekje izvirat. Noben človek se ne brani/izogiba užitka, ker mu naj ne bi pasalo.
Glede na to, da se niti vidva o tem očitno nista mogla pogovarjat dolgih 20 let skupnega življenja in izkušenj, mi tu težko ugibamo. Pa kot je rekla emanuela, tudi malo neprimerno je.

Mogoče je bilo vsega preveč naenkrat, prej nič, nato pa vse te tvoje ideje. (Predvidevam tudi, da se ji je zdela ideja s plačevanjem ponižujoča.)

Po 20 letih spreminjat stvari, kako ona dojema seks itd. je težko - zanjo. To je proces, ki potrebuje samoraziskovanje, razumevanje vzorcev, sebe, odnosa...

Terapija bi bila pametna odločitev. Da je nek posrednik med vama, da vodi komunikacijo, da izrazita svoje misli in se slišita. Če seveda ne bo vztrajala samo pri tem, da si ti bolnik, ker želiš popestritev v spolnosti.
gogi4xl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 19. 6. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a gogi4xl » 19. Jun. 2018 14:40

Več kot o tem razmišljam bolj sem zmeden. Vedno bolj imam občutek, da me je dolgo vozila žejnega čez vodo. Vedno je našla nek razlog zakaj ne sexat. Pa da ni sproscena. Pa ko bo več denarja. Pa ko bo končana hiša. To so vse neki zunanji dejavniki in vedno znova je našla nove. Počutim se kot nek neumnež. Glede let. Niti nisva tako stara, vsaj ona(manj kot 40). Vera pri njej tudi nekega vpliva ravno nima.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 19. Jun. 2018 15:01

Kot rečeno, lahko je vzrok v njej (različne stvari), lahko pa da jo spolno nikoli nisi dovolj privlačil, zatorej zadovoljstvo z malo seksa oz. izogibanje seksu.
gogi4xl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 19. 6. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a gogi4xl » 19. Jun. 2018 15:17

Auč. To pa zna bolet. Je možno , da bi bila z mano tolko časa, kljub temu da je ne bi privlačil? Če bi blo to res mi je res zelo žal. Pa saj potem na nek način trpi zraven meine. Ojej. Saj, otroka sva pa imela tudi zelo hitro. Je ze polnoletna. Adijo pamet. Danes ne morem več pisat,jaz grem zdaj kar dol iz neta. Pa v sluzbi skoraj nic ne nardim danes. Adijo. Papa. Hvala.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]