Moznost zanositve?!

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

laura03
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 25. 3. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a laura03 » 25. Mar. 2018 10:30

Z partnerjem sma mela nezasciten spolni odnos 1 dan po menstruaciji misla sma sicer s kondomom ampak sma mela tak dougo predigro da ko je dejansko prsl do seksa mu je po parih sekundah prislo... takoj ko je zacutu je uzeu ven ampak mogoce je nekaj sperme vseeno koncalo v meni.. zanima me kaksne so kej moznosti glede na to da je 1 dan po M
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 25. Mar. 2018 10:41

Bistvo je, da nikoli v ciklu nisi 100% prepričan, da do zanositve ne more priti. Zato ni pomembno, ali je možnost za zanositev 90% ali 5% , ampak samo to, da je. Posledično se preventivno vzame jutranjo tabletko, ker nočeš tvegat in se sekirat, kaj če.. Vsaj jaz sem se vedno ravnala po tem načelu.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 25. Mar. 2018 11:40

Semenčeca preživijo nekaj dni v rodilih, tako da nujno po tabletko za "dan potem".
P.S. Definitivno morata najti drug način zaščite, če ne kontrolira izliva like 100%.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 25. Mar. 2018 13:14

Ja tabletke za nujno kontracepcijo (jutranje tabletke) definitivno niso za redno ali pogostejšo uporabo, jih je pa treba vzet, če se ti zgodi, kar si napisala.
Če se takšne stvari večkrat zgodijo oz. sta še bolj začetnika v sexu, je najbolj varno, da začneš jemat kontracepcijske tabletke (ali kakšno drugo obliko kontracepcije), če ne bi rada zanosila.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]