Nevem kaj naj naredim

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Nezaa123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 30. 6. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a Nezaa123 » 30. Jun. 2017 5:50

Pozdravljeni stara sva 19 let skupaj sva 1 leto. Na zacetku sva imela nekaj tezav zaradi mene ker se racno prisla iz nekega razmerja ki ni bilo dobro zame. Zdajsnega fanta sem pustila 2x ampak ko sva v 3je na novo zacela sem se seveda borila da pridobim zaupanje itd. Po nekaj mesecih sem postajala ljubosumna kajti hodiva na fitnes in tam je tudi njegova najboljsa prijateljica pogovarjata se in smejita vcasih pa gresta tudi na kavo . Nekaj casa nazaj pa je partner izrazil zeljo za trojcka o cemer sta se pogovarjala z njegovo najbolso prijateljico ki je rekla da bi ona tudi poskusila zato je rekel zakaj ne z njo vendar me je skrbelo da on to zeli da bi imel kaj z njo kjti ko sva se vceraj pogovarjala o tem kaj bi se zgodilo ce bi sla narazen je rekel 4 moznosti : prepustil se fitnesu, poskusil nekj imeti z to najboljso prijateljico, biti sam in se nekaj. Ampak meni ne gre iz glave ko rece se ne morem lagati ja trojeck bi z njo in ce bi ze sla narazen bi probal biti z njo nevem kaj naj naredim ampak pocutim se ne dovolj vredna zanj in da bo tako ali tako sel tudi ce sva skupaj . Hvala za odgovore lp
Uporabniški avatar
CorfuGirl
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 9. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a CorfuGirl » 12. Sep. 2017 17:39

Samo to bom rekla:
Ce se ne moras odolocit med dvema osebama zmeraj izberi drugo. Ker ce bi bila prva prava druga nebi obstajala.

To je to...ves kaj je v njegovi glavi. Obstaja druga.
"Vsaka ženska je lahko lepa, le če zna pravilno poudariti svoje prednosti".
Oblomov
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 10. 9. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a Oblomov » 14. Sep. 2017 14:52

Fant te nima zares rad, v kolikor bi te imel, bi v glavi ne imel konkretne ideje o tem, kdo je oseba, s katero bi želel biti, ko s teboj konča in s katero si želi seksati že zdaj, še ko je s teboj. Če si ga dvakrat že zapustila (v enem letu) očitno tudi ti nisi (bila) prepričana, da je to to. Zapusti ga, prekini z njim vse stike in zaživita ločeni življenji, ker čustveno že tako ali tako ni videti, da bi bila posebej povezana.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]