igračke v dvoje

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

p_anda
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 29. 6. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a p_anda » 29. Jun. 2017 20:41

Mene pa zanima kakšne igračke uporabljate pri predigri/akciji :)
Midva sva zgruntala, da obema paše, če je še kaj vibrajočega vmes in iščeva kako primernejšo zadevo od zdajsnjega cheap mini vibratorja. Morda pozna kdo zadeve od WeVibe? Ali pa ve za kake vibrajoče kroglice, ki se jih da uporabljat med akcijo?
Uporabniški avatar
kenro58
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 27. 6. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a kenro58 » 30. Jun. 2017 9:02

Občasno uporabljava vibrator (firme Fun factory, vodoodporen, primerem tud z v banjo ;D )
Anita_75
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 3. 8. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a Anita_75 » 03. Avg. 2017 0:02

Ta tema je malo stara, ampak o tem pa lahko nekaj povem iz lastnih izkušenj! :twisted:

Wevibe vibratorja sicer nimam, ampak naj bi spadali med boljše. Tudi cenovno so malo dražji. Pomoje, če ti je kakšen všeč, ne boš zgrešila. Jaz imam sicer Lelo vibrator. Dobila za darilo. Isto kao mal boljši. Pomoje če je nad 50eur je že kul kvaliteta. Meni so najboljši silikonski, ker so najbolj prijetni na otip. Kakšna trda plastika pa to, to mi ni :roll:

Kroglice lahko uporabljata med seksom, ampak zna biti vsaj na začetku malo tesno. Meni to ni toliko. Razen recimo analne kroglice, to mi je pa všeč da uporabljava med seksom :oops:
Vaginalne kroglice se sicer priporoča tudi iz zdravstvenega vidika (keglove vaje pa to). Jaz jih občasno nosim kar tako, med dnevom. Če kupiš take ki imajo notri še eno manjšo kroglico potem med premikanjem vibrirajo. Kar je seveda super, vsaj meni :razz:

So pa zdej popularni taki vibratorji za pare. Prejšnje leto sem jih videla na sejmu. Ampak tega tudi še nisem preizkusila. So pa taki majhni, v obliki črke U, velikosti recimo kot moški (orng dec) palec in kazalec. En del vstaviš v vagino, drugi del je na klitorisu. Jasno oba dela vibrirata. Menda se komot uporablja med seksom, torej penetracija ni problematična. Če katera ima, naj pove kaj več :wink:

p.s. aha pa še to sem se spomnila. Obroček za penis. To je tut kul stvar. Če hočeta imeti oba kaj od tega vzameš vibrirajočega. Poleg tega pri moškem podaljšuje orgazem. Menda? To jaz nisem štopala :D Je pa pri uporabi meni najbolje če sem potem jaz na vrhu, da lahko sedim globoko na njem in se drgnem ob tist vibratorček na vrhu obročka. :oops:

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov