4 leta starejša punca

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Zaljubljen do ušes
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 9. 4. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a Zaljubljen do ušes » 09. Apr. 2017 19:21

šeč mi je 4 letavstarejša punca(je že polnoletna, poznava se že kar nekaj časa, sedaj pa mi je postala všeč, večkrat skupaj smučat. Nekaj časa nazaj sva trenirala, sedaj pa se več pogovarjava in mi je postala ful ušeč.
Ali imam kaj možnosti pri njej?
Hvala za vsak odgovor!
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 09. Apr. 2017 20:58

Koliko si pa star? :) Na dolgi rok 4 leta ni velikanska razlika. Je pa res, da mlajši ko si, bolj očitno se ta razlika pokaže.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 09. Apr. 2017 22:16

Napiši kok sta stara.

Upam da si vsaj v srednji že, nekako mam v glavi 16-20.

Jaz bi ti rekel, nehaj se ukvarjati koliko sta stara (razen če si pod 16, v tem primeru je malo Pedo Medo), in ker jo moraš povabiti ven, ne uporabljaj tega v komunikaciji.

Nikoli se ne opravičuj oziroma obrazlagaj stvari ženskam, ker jih boli k., to je nasvet za naprej, primer:

- vem da sem mlajši
- trenutno sem brez denarja
- vem da nisem najbolj čeden tip

Svoje frustracije, probleme in takšne ali drugačne ovire, zadrži za vsaj nekaj časa, to lahko potem po nekaj časa začneš odmetavati kot kasetne bombe na Sirske otroke.

Jaz na tvojemu mestu, bi jo povabil povabil na pijačo, zvečer, in to bi naredil v živo, ne se mi vlečt ven po smsih in fb. Imaš luksuz, da si mlajši, in če tudi spušiš, bo kjut in bo to naredila nežno.

Prej kot začneš to trenirati, da lahko jasno izraziš kaj hočeš, v živo, da pogledaš človeku v oči, bolje se boš imel v življenju. Dam zastonj nasvet, ker sem se jaz vlekel tako ven, in sedaj ko vse dobim v fris, je zelo osvobajajoče, ker si imel vsaj pogum.

Tako da, ne glej na svoje rojstne podatke kot oviro, nanjo glej kot na žensko, an sebe kot moškega, lepo se obnašaj, bodi vljuden, bodi iskren, in bodi pogumen.

G Luck.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
donna.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 516
Na forumu od: 22. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a donna. » 11. Apr. 2017 21:30

Ne vem zakaj imam občutek, da dejansko gre za razliko 14/15 - 18/19 let.

Ali imaš kaj možnosti pri njej.. Iskreno? Ne.

Lahko si čisto fajn poba, ampak 4 leta v teh letih je preveč, še posebej če je obratno (starejša ženska, mlajši moški). Gre za čisto drugačna svetova, ti konec osnovne, ona konec gimnazije.. ali pa v najboljšem primeru, če si star 16 ali 17 in ona 20/21, ti začetek srednje, ona začetek faksa..

Ampak hej, vseeno lahko probaš ;)
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 12. Apr. 2017 9:11

Večina žensk želi starejšega partnerja (ali vsaj enako starega).
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7523
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 12. Apr. 2017 10:00

Po moje je odvisno od vsake posameznice. Se mi zdi da zna celo bit, da najstnice bolj privlačijo starejši, pol ko pa rataš že bolj zrela in izkušena je kul imet kakega mlajšega hudega 20/20 in nekaj letnika :P
Je pa res, da se bolj uravna starost šele ko sta oba 20 ali čez, v najstniških letih je kar velika razlika, če je fant 4 leta mlajši.
Mene recimo ne bi motilo, če bi bil tip mlajši, ker sem kar odprta glede starosti, seveda pač to vključuje, da bi bil dovolj odrasel oz. ravno prav odrasel zame :D , pri čemer ne igrajo vloge samo leta. Npr. pri meni sta bla fant iz prejšnje resne zveze in iz zdajšne 10 let razlike.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 12. Apr. 2017 12:42

Veliko mojih sošolcev v srednji je imelo starejše punce, tudi čez dvajset...

Je pa res da so bile vse bolj ali manj zmešane :lol:, tako da, se je trend hitro prekinil, oboji so dobili svoje.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]