Nosečnost

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

BlackAlma
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 4. 12. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a BlackAlma » 13. Jan. 2017 13:04

Pozdravljeni,
s fantom si noro želiva otroka. A problem so moji starši: non stop govorijo da sem jaz še mlada, da moram uživat,... Šolo imam končano, šiht imava oba, živiva na svojem. Le bojim se da jih nebi prizadela. Nisem kot večina ki pri 19 še vedno žura, pije, potuje,... Skupaj sva že 2 leti, resen par, bi rekla da imava zabavo na najin način. Otrok si res želiva žal pa nočeva kakršnih koli prepirov s starši.
Zanima ma kako ste ve/vi povedali staršem za nosečnost čeprav pri njih ¨ni bila zaželjena¨.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 13. Jan. 2017 13:14

19 si stara. 2 leti si s fantom. Definitivno se boš kot osebnost še preoblikovala in verjemi, da se bo tudi tvoj fant. Zraven tega pa je tvoj največji problem (ne)odobravanje staršev.
Se ti še vedno zdi, da si zrela?
Ker otrok ni hec. To ni plišasti kuža, ki ti bo krajšal čas.
Tudi sama nisem bila neka žurerka, pa če se primerjam recimo sedaj ko sem noseča z 19-letno različico sebe...v glavnem, razlika je. Najprej odrasti sama, da ne bosta na koncu na grbi tvojih staršev dva ali trije. Nekaj let pa tudi ne bi smelo zmanjšati želje, če je tako velika, ane?
The world is as you are.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 13. Jan. 2017 14:49

Nevem kaj ima veze, če so starši proti? Sej otrok je/bo vajin, ne od tvojih staršev!
Se pa tudi jaz strinjam, da je boljše počakati še nekaj let, ker sta res še zelo mlada...verjetno ta želja ne bo izginila v nekaj letih ane.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 14. Jan. 2017 12:21

če bosta imela otroka zdaj, se boš čez nekaj časa spraševala, koliko si zamudila in kakšno bi bilo tvoje življenje , če bi se za otroka odločila kasneje. Vem da sedaj misliš, da zagotovo ne bo tako.

Počakajta še nekaj let. Ne bo dobro za vajino zvezo da imata otroka že pri 19tih in velika verjetnost je, da bosta šla zelo hitro po porodu narazen, ker se pri 19 še oblikuješ.
dreams
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 19. 8. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a dreams » 20. Jan. 2017 15:47

BlackAlma napisal/-a:Pozdravljeni,
s fantom si noro želiva otroka. A problem so moji starši: non stop govorijo da sem jaz še mlada, da moram uživat,... Šolo imam končano, šiht imava oba, živiva na svojem. Le bojim se da jih nebi prizadela. Nisem kot večina ki pri 19 še vedno žura, pije, potuje,... Skupaj sva že 2 leti, resen par, bi rekla da imava zabavo na najin način. Otrok si res želiva žal pa nočeva kakršnih koli prepirov s starši.
Zanima ma kako ste ve/vi povedali staršem za nosečnost čeprav pri njih ¨ni bila zaželjena¨.


dokažita svojim staršem da sta pripravljena in veliko se pogovarjajta z njima o tem. povejta jima da zelo načrtujeta, da nameravata že vse nakupiti še preden se rodi, da sta začela šparati za nujne stvari, ki so samo za otroka, da veliko prebirata o vzgoji na internetu, da vaju vse zanima, kako je bilo pri vajinih starših, ko so se prvič lotili teh stvari... skratka ta forum res ni za to, in najbolje da se o tem pogovorita kar z njima, in da rešita ta nesporazum, ker tudi če imata vse pošlihtano, kar se tiče službe, stanovanja, je fajn da imata dober odnos z starši, ki ju bosta vsekakor še potrebovala, če ne za finance, pa za čas.
Alencica...
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 9. 3. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a Alencica... » 09. Mar. 2018 19:59

Hei zanima me imela sem spolni odnos 3.3.. nisva pazila dvakrat...in zdej sem dobila kao menstruacijo ampak to ni rdeca to je crne barve..ze neki dni me boli trebuh bruham ..tega nism mela prej nikol d sm.se tko pocutla pa.slabosti.mislte da je lahko nosecnost.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 09. Mar. 2018 20:39

K zdravniku, ne na forum!
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 09. Mar. 2018 21:18

Ja naredi test nosečnosti, pojdi k ginekologu..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Alencica...
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 9. 3. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a Alencica... » 10. Mar. 2018 5:54

Ja samo verjetno u enme tednu se ne more poznat nosecnost,pa da mam take znake,se mi zdi prehitro.ginekologinjo imam sele u pondelk
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 10. Mar. 2018 13:12

Drugače ne pozabit, da z nezaščitenim spolnim odnosom ne tvegaš samo zanositve, ampak tudi spolno prenosljive bolezni.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov