Zmedena glede fanta

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

orhideja124
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 25. 12. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a orhideja124 » 25. Dec. 2016 20:46

Mogoče se vam to nebo zdel nek problem, ampak....Rabim pomoč, kr sm pač zmedena. Torej. V začetku septembra sm spoznala enga fanta. Pač redno sva se dobivala, ujela v pogovoru itd. Use je blo u najlepšm redu, doklr ni pršlo do sexa. Po sexu mi je reku, da mu moj sex ni ušeč in me je odsloviu. Čez 2 dni mi je že pisou da me pogreša itd... uglaunm začaran krog razhodou zarad banalnih stvari. 15. novembra sva se dokončno "razšla". Učerej pa sm od njega dobila sms, da me pogreša in da bi me rad vidu. K sva se vidla me je poljubu tok močno kt me ni še nikol. Uglaunm reku mi je da me ma rad in d me pogreša... no spet sva sexala. in po sexu mi je reku, da se on še nekej časa ne bo vezou z nobeno in da je meu u tem času, od kar nisva več "skupej" že kr nekej žensk... js ga mam še zmerej rada in sm usa zmedena, Rada bi slišala vaša mnenja o tem, da znam naprej "ukrepat".
Hvala za odgovore :)
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 25. Dec. 2016 20:56

Nobene znanstvene fantastike... "pogreša" te kadar rabi sex in ve, da ga bo tudi dobil. Ne bit tko naivne pupe. Seksajte ko ste v zvezi ali pa nič... pa ne bo zmede kaj nek tipček misli in kaj čuti (verjetno nič ne čuti, mimogrede).
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 25. Dec. 2016 23:40

Ima te samo za sex in ti govori,da te ima rad samo,da bi pristala na sex z njim. Iz opisane situacije je vse že tako zelo očitno,da ne vem sploh kaj ti ni jasno tle vn. Ful deluje, da kar imata je v glavnem sex, brez kakšne globlje povezave ali skupnih stvari in bi se lahko vprašala, zakaj ga imaš oziroma misliš,da ga imaš rada. Ker človeka, ki tako ravna s teboj, res nimaš imet za kaj rad. Mogoče čutiš kakšno pomanjkanje bližine v ostalih odnosih (družina,prijatelji..) in jo posledično iščeš v fantih (ki s tabo grdo ravnajo) in seksu..


Ananhas napisal/-a: Seksajte ko ste v zvezi ali pa nič... pa ne bo zmede kaj nek tipček misli in kaj čuti (verjetno nič ne čuti, mimogrede).

Ok s tem se ne strinjam lih. Če si oseba sama ter vsi udeleženi želijo izključno sexa, naj ga pač imajo, nič takega.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 25. Dec. 2016 23:54

hayley napisal/-a:
Ananhas napisal/-a: Seksajte ko ste v zvezi ali pa nič... pa ne bo zmede kaj nek tipček misli in kaj čuti (verjetno nič ne čuti, mimogrede).

Ok s tem se ne strinjam lih. Če si oseba sama ter vsi udeleženi želijo izključno sexa, naj ga pač imajo, nič takega.


Nikjer nisem rekla, da je imet samo seks kaj slabega, na splošno. Ampak v primeru avtorice (in še mnogo drugih punc s podobnimi temami tu gor), očitno ne želijo izključno seksa, drugače se ne bi odpirale take "zmedena sem/kaj čuti" teme...
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 26. Dec. 2016 10:07

Ja ok,če je to mišljeno za nekatere mlajše punce,ki so še malo bolj naivne, potem je res bolše, da to delajo v zvezi.
Aja glede tizga da je mel 'več žensk', si je zagotovo izmislu vse, ker pač ponavadi tipi napihujejo ravno ko ni nič bilo,ko pa je, pa bolj skrivajo.. Tudi tisto,da mu tvoj sex ni všeč (wtf) je en izgovor,laž, da bi se te znebil,ko je dobil svoje..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron