GHOSTING-pokaže interes in izgine!?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

sinistry
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 5. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a sinistry » 12. Okt. 2016 20:27

Poznate izraz ghosting? Ko tipček enostavno gre na zmenek in
imaš občutek da je bil zmenek uspešen, pozitiven. Nato ti čez nekaj časa spet
piše da bi blo kul se spet videti.. In na drug zmenek ne pride, ker je nekaj prišlo vmes..Vglavnem vbistvu vmes pokaže interes, zanimanje- nato pa izgine! :eek: :mad:

Imate takšne izkušnje? Opišite jih.. potem bom še jaz svojo:P
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 12. Okt. 2016 21:44

Verjetno večina žensk pozna kakšnega takega oz. je imela izkušnjo (ali moški, velja za oba spola verjetno).
V glavnem meni so taki ljudje navadne potuhnjene riti in mislim, da se noben ne bi smel pretirano sekirat, če odidejo...

Tako da ne zgubljat energije za pisanje zgodb :D
sinistry
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 5. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a sinistry » 12. Okt. 2016 21:48

No zadnji me je na žalost preveč privlačil..
zato mi ni vseeno:/ Vem da to ni ljubezen, samo boli pa..
A je težko rečt da npr; nism njegov tip?
Oz. zakaj najprej piše kako me je blo končno fajn vidt in da upa da se še kaj vidimo..
itd; to ni samo lepa gesta odjebka, ampak mind games.. :(
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 12. Okt. 2016 21:57

To se je zgodilo vsakomur, ne bom primerjal spolov, ampak nekako verjamem da se to nam zgodi večkrat :D .

Bom realen, peče tistih nekaj minut ko potegneš realizacijo, tako kot ko si bil v SŠ, in si kaki poslal sliko, in te je zbrisala ali nehala govoriti s tabo.

Ampak ko odrasteš, je lažje, sprejmeš da privlačnost ni izbira, in da če nekomu v določeni periodi časa postaneš nepotreben ali do tebe zgubi interes, zakaj bi se potem sploh sekiral?

Ko jaz pokličem nekoga do katerega mi je, hočem slišati vznemirjenje in veselje v tonu, zakaj bi rinil v nekoga ki spreminja vedenje po dnevih in ga je treba prisiliti da se dobi s tabo :D.

To da te ljudje odjebejo, je nekako logično vedenje...zakaj bi se nekdo konfrontiral z nekom, če do njega nima nobene obveze ali investicije, in tudi če bi se...koliko ljudi bi preneslo resnico? Ne veliko.

Meni je ghosting tečen, predvsem iz smisla logistike, včasih se z nekom zmeniš, pa ne javi da pride do sprememb, ali se kaj zgodi, ali se šele potem javi z nekim razumnim razlogom, je potrebno kar nekaj potrpežljivosti da prideš do jasnega odgovora :D.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 12. Okt. 2016 22:00

Če si ti imela v redu odnos do njega, on pa te je skenslal brez besed, to pove več o njem kot o tebi... res, zakaj bi hotela ob sebi nekoga s komer se niti pogovorit ne da...? zame je tak odnos izraz nespoštovanja do druge osebe.

Ko boš spoznala fanta, ki bo vreden tvoje pozornosti in mu bo resnično do tebe ter ne bo kar tako odšel, se boš samo še nasmehnila, srečna, da si takega tipa "zgrešila".
sinistry
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 5. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a sinistry » 12. Okt. 2016 22:03

Jaz mislim da je to lahko:
1) odjebek
2) različne prioritete (išče sex, ti deluješ preresna, pa si mu najbrž všeč in se umakne)
3) pušča odprta vrata.. dejta več bejb in si zmišljuje..

Ker ne razumem zakaj napiše parkrat da je za in bi blo faj se vidt.. ne vem to ni
sam kensl pomoje.

Seveda online sva se spoznala.. leto dve sva si samo dopisovala kar nekaj časa,
in še preden sva šla ven je izginil. Že lani:D Potem se je spet pojavil in pozdravil..
Očitno je to vzorec po katerem deluje.. Žal sem šla na pijačo ja, za hec, ker me
zelo privlači. Bom preživela.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 14. Okt. 2016 19:49

baje je tak, da ni bil zaineresiran sploh in je že po prvem zmenku vedel da ni to to, ampak tega ne upa povedat takoj, zato se pretvarja, da je zaintetesiran in da želi drug zmenek.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]