Prvi spolni odnos (OPERACIJA)

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

vijola123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 14. 6. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a vijola123 » 15. Jun. 2016 16:51

Pozdravljene,

Ali mi lahko prosim poveste kako je z odstranitvijo himena kirurško ali z laserjem ne vem točno kako to gre. S fantom sva probala že velikokrat in nama v 2 letih ni ratalo pa menim, da imam predebelo deviško kožico.

Je katera že to naredila? Mi lahko prosim svetujete kateremu ginekologu naj grem in koliko to stane nekaj so mi rekli, da tam 200-300€.

Hvala

Mojca
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 15. Jun. 2016 17:30

2 leti že poskušata? Upam, da je to hec.
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
vijola123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 14. 6. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a vijola123 » 15. Jun. 2016 17:36

Ne ni hec.

Zato sedaj sprašujem če katera pozna ta poseg.
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 15. Jun. 2016 17:46

In kako to, da v dveh letih še nisi šla obiskat ginekologa in povedala za svoj problem? Zato sem vprašala, če se hecaš.
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
vijola123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 14. 6. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a vijola123 » 15. Jun. 2016 17:48

Ker sem hotela, da bi nama res ratal sedaj sem se pa odločila da grem.
Uporabniški avatar
donna.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 516
Na forumu od: 22. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a donna. » 15. Jun. 2016 18:23

Si sigurna, da je problem pri tebi? Tampone uporabljaš? Si že provala s prstom potipat situacijo?
vijola123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 14. 6. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a vijola123 » 15. Jun. 2016 18:43

S prsti sva že probala, sam je šlo bolj težko notr pa tud dost me je bolel.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 15. Jun. 2016 18:47

Taksne stvari ti bo najbolje znal svetovati ginekolog, ki bo pogledal situacijo.. tu ti tezko pomagamo. Sicer se na ginekolosko sceno pri nas ne spoznam pretirano dobro, lahko pa ti priporocam svojega, ki je res super. (Miso Rajic, Askerceva Lj. ;) ).. Ce gre za nekaj, kar je res motece, ti bo verjetno napisal tudi napotnico, da ne hodis samoplacnisko.. Vsaj po mojih izkusnjah.

Skratka - na pregled ;D srecno.
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 15. Jun. 2016 19:33

Pri meni tudi ni šlo takoj in je blo treba prekinit, ker me je svinjsko bolelo. Ampak se lahko "pripraviš" tudi sama in si s tem prihraniš bolečine. Vsaj tako sem jaz delala, ker mi res ni bilo do tega, da bi pred tipom tulila od bolečin. :P Je pa res, da sem jaz normalno uporabljala tampone, s prsti me ni nič bolelo. Tako da možno, da boš morala res na kakšen poseg, je zelo redko, ampak se dogaja.
Me edino čudi to, da že tako dolgo čakaš in 2 leti nisi nič naredila za to, da bi rešila problem.
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
vijola123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 14. 6. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a vijola123 » 15. Jun. 2016 20:01

saarijarvi - hvalaa, se bom res opogumla in šla do ginekologa. A je ta ginekolog na Aškerčevi plačljiv?

Ash. - No sej je manj kot 2 leti sam sej je useno to je moja stvar pač zaradi bolečin me je use minilo in sem nekako obupala. Zdaj pa sem zasledila to kirurško odstranitev himena in me je samo zanimalo če ima katera izkušnje oz. ve kaj o tem.
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 15. Jun. 2016 20:13

Ne, ginekologa ti ni potrebno plačati :) Na aškerčevo pa sploh ogromno študentk hodi, tako da ti pomoje ne bo nič zoprno.
Jaz sem šla tudi 1. h ginekologu tam in so bili vsi zelo kul in prijazni (tudi sestre). Sicer je bila takrat še Kirar Fazarinc glavna, ampak je dostkrat ni bilo in je bil kdo drug, pa so bili vsi ok.
Vso srečo, upam, da se vse uredi :)
vijola123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 14. 6. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a vijola123 » 15. Jun. 2016 20:16

Jooj ful hvala. :) Samo še nekaj, a se dolgo čaka, da dobiš datum za pregled?
Uporabniški avatar
Nelle
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 18. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Nelle » 15. Jun. 2016 20:21

vijola123 napisal/-a: pač zaradi bolečin me je use minilo in sem nekako obupala.


:eek: :eek: :eek: A tvoj fant je potem kar sprejel, da nikoli ne bosta sexala?
Sorry, meni je to full čudno. Že po zdravi kmečki pameti je nekako logično, da ne obstaja ženska na svetu, ki bi imela preozko vagino za sex in da je stvar rešljiva.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 15. Jun. 2016 20:31

^ :roll: Joj, dej no.. know your timing..

vijola123, kar stopi do zgornjega nadstropja na Askrcevi, ginekolog ni placljiv (sklepam, da si studentka ali srednjesolka?) in kot so punce ze prej omenile, so tudi sestre prijazne ;) Na prvi pregled se ponavadi ne caka dolgo, jaz mislim, da sem ga cakala 2-3 tedne. V zvezi s tvojim morebitnim posegom ne vem veliko, a sklepam, da stvar ni nevarne narave, zato bos na poseg najbrz cakala nekaj mesecev, kot je v navadi. Meni je takrat naprintal tudi kontakte do samoplacniskih ordinacij, ce ne bi hotela cakati, a sem rekla, da se mi ne mudi. :) Tako da je napisal se napotnico za klinicni.
vijola123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 14. 6. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a vijola123 » 15. Jun. 2016 20:47

Nelle napisal/-a:
vijola123 napisal/-a: pač zaradi bolečin me je use minilo in sem nekako obupala.


:eek: :eek: :eek: A tvoj fant je potem kar sprejel, da nikoli ne bosta sexala?
Sorry, meni je to full čudno. Že po zdravi kmečki pameti je nekako logično, da ne obstaja ženska na svetu, ki bi imela preozko vagino za sex in da je stvar rešljiva.


Ja, skupaj sva sprejela to odločitev da greva v samostan... Mislim halo, itak da ne. Je pa to najina stvar. Pa tudi nikoli nisem napisala, da imam preozko vagino? Samo da imam predebelo deviško kožico in če ve katera kaj o tem.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov