fant je v stresu, kaj storiti?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

facika.sem22
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 12. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a facika.sem22 » 14. Maj. 2016 7:20

Zdravo!
Z fantom sva skupaj že dolgo časa. Sedaj je prišlo pri njemu do nekega padca, zaradi skrbi za študij, potem se sekira za brezposelnost, ki je v naši državi velika. Želi si dobiti redno službo in delati ter šparati denar za najino skupno prihodnost. Ukvarja z delom v Avstriji, kjer že kar nekaj mesecev ni dobil plačila. Problem pa je tudi avto, ki mu nagaja ki si ga ne more privoščiti saj se preživlja sam, od hrane in oblačil, stvari, čeprav živi pri starših. Želim mu pomagati, mu posoditi denar, a ga ne sprejme, ker želi vse zaslužiti sam in pravi da hoče da sem ponosna na njega, da ne želi pomoči drugih. Trdno je prepričan, da bi bila jas ponosna na njega, če bi denar zaslužil sam a to sploh ne drži. Ljubim ga in ga skušam razbremeniti in mu pomagati a mi ne uspeva. Postal je zamišljen, resen, ni nasmejan in ne zgleda srečen. Razumem ga, in mu želim stati ob strani. Rezervirala sva tudi morje, a pravi, da ga trenutno niti malo ne zanima kaj sem rezervirala, da je pomembno zdaj rešiti težave potem pa uživati na morju, jaz pa pravim da se bi moral sprostiti vsaj takrat ko sva skupaj in dati misli na stran, saj je preobremenjen. Kaj naj naredim?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 14. Maj. 2016 8:36

1. Zakaj še vedno dela, če ni plačan?
2. Če ni plačan, zakaj ne gre po pravno pomoč?

Naj ti obrazložim z kakšnim moškim hodiš, ker vidim da ima podobno mišljenje kot moj oče.

On bo vedno pod stresom, če ne bo služba, bo skrb za otroka, če ne bo otrok, bo nek projekt v službi, če ne bo to, bo zakaj sosed še vedno ni odstranil drevesa ki mu lahko pada na avto.

Tako da, ga boš morala vedno ti paziti in ga brcati v rit, ker tako pač je :D.

Tak moški ne rabi božanja in poslušanja, on rabi da ga ena brca v rit, in mu govori kaj naj naredi...ker nima dovolj visoke samorefleksije da bi znal paziti nase.

Situacija v Sloveniji ne bo nič boljša če vidva ne gresta na morje, če je pa tako ponosen da bi raje videl da gre vajina zveza v franže na dolgi rok, potem je pač tako.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]