S koliko moškimi ste že seksale?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ziaja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 26. 1. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Ziaja » 26. Jan. 2016 16:59

Pozdravljene!

Čisto iz radovednosti me zanima vaša starost in s koliko moškimi ste že seksale. Sama sem na primer stara 22 in sem seksala (že)? s 17 različnimi moškimi. Osebno se mi to ne zdi preveč, glede na spolno aktivna leta in ter na dejstvo, da nisem bila v zvezi z enim moškim več kot leto in pol. :)
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 26. Jan. 2016 17:02

daj Slast, Macola, Optimist in kajvsedrugosiše nehaj trolat. :rolleyes:
Ziaja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 26. 1. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Ziaja » 26. Jan. 2016 17:09

Nobenega trolanja ni, res me zanima (iz sociološkega, kulturnega, psihološkega vidika) in nisem nek moški za fejk profilom, ampak 22letna študentka :)
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 26. Jan. 2016 17:13

sure.

Slika


Aja odgovor, s 150-imi do sedaj.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 26. Jan. 2016 17:15

150? kaj si tok bogaboječa :P
hej norci :)
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 26. Jan. 2016 17:25

saj še nisem zaključila. still counting... :D grem pa vsako nedeljo k spovedi in mi je sproti oproščeno, tako da v tem pogledu sem še vedno devica. direkt za poročit :D



samo mu je pa treba priznat vztrajnost za vračanje na roza forum.
Ziaja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 26. 1. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Ziaja » 26. Jan. 2016 17:49

Okej Ananhas res ti hvala za potrditev mojega že tako ne prav dobrega mnenja o teh spletnih forumih. Nikoli še nisem napisala nobenga prispevka na kakršenkoli forum, vedno sem prispevke samo z distanco brala in se čudila neskočni neumnosti določenih oseb, ampak potem sem si rekla, pa dajmo, da enkrat poizkusim in prvi odziv na katerega naletim je seveda negativen, nekdo, ki trdi, da imam ponarejen profil in da se "zajebavam". Razumem te, vem da je na podobnih forum veliko ljudi, ki to res počnejo in vem, da gre to vsem na živce in je nadležno, ampak prosim povej mi, zakaj si predvidevala, da je bil moj zapis tak? Z ničemer nisem bila nevljudna ali nespoštljiva, vse sem povedala po resnici in samo spraševala po podatku na zelo primernem forumu - Ljubezen in SEKS na Cosmopolitanovi strani. Ali mi lahko prosim svetuješ, na kateri primernejši forum naj potem naslovim svoje vprašanje, da me ljudje ne bodo negativno odslovili, češ da se lažem?! Na medover.net, na starševški čvek ali kaj podobnega? Najboljše, da naredim spletno anketo in jo dam za reševanje nam študentom filofaksa, ki vsaj nekaj rešijo. Povej mi še, ali bi bil tvoj odziv kaj drugačen, če bi napisala, da sem seksala s 3 moškimi, a potem bi se normalno odzvala in normalno odgovorila? Ker to se mi zdi res nezrelo, da bi zaradi tega podatka predvidevala, da je post neresničen. Ravno zato sem hotela slišati več odgovorov, malo predebatirati, ne pa takoj naleteti na diskriminatorne ljudi.

Upam, da ni moj odgovor nespoštljiv, samo hotela sem izpostaviti nekatera dejstva in te nikakor ne užaliti!
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 26. Jan. 2016 17:51

Ananhas napisal/-a:samo mu je pa treba priznat vztrajnost za vračanje na roza forum.


Vztrajno se vrača tudi na druge forume, iz katerih je bil že neštetokrat bannan. :)
Ziaja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 26. 1. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Ziaja » 26. Jan. 2016 17:55

haley napisal/-a:
Ananhas napisal/-a:samo mu je pa treba priznat vztrajnost za vračanje na roza forum.


Vztrajno se vrača tudi na druge forume, iz katerih je bil že neštetokrat bannan. :)


haha okej ja pa ljudje, kaj bi mogla napisat, da bi me vzel resno? sam prosim povejte, ker je res, da nikol nisem še sodelovala na forumih in ne vem kako naj potem drugač zastavim vprašanje?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 26. Jan. 2016 18:17

Ziaja, problem je da se tukaj pod več nicki pojavlja nek tip ki kar naprej mori vse o tem kako so vse ženske k**be ipd., ki gre vsem že pošteno na živce. če to nisi ti, si na napačnem kraju v napačnem času :P

naj moderatorji pogledajo ip-je, pa vidijo kaj je res in kaj ne :)

no, jaz sem star 24 let in sem nedolžen. rad bi seksal s punco ki mi nekaj pomeni, imet nekoga samo za poštešitev nagonov se mi zdi brezveze, raje se sam zadovoljim.
hej norci :)
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 26. Jan. 2016 18:27

jaz podpiram čim večje število, če si seveda ženska tega želi in ima to pod kontrolo (da ve kaj hoče, dela to zase in se primerno zaščiti) :ja:
pa to zdaj resno mislim xD
Optimist
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 25. 1. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Optimist » 26. Jan. 2016 18:50

ni moj, majke mi. poglejte IP, pa tud nisem za proksijem.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 26. Jan. 2016 21:00

dovolj da ločim dober seks od slabega.
Optimist
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 25. 1. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Optimist » 27. Jan. 2016 15:27

šele zdej vidm, 17 tipov, pa še to je pomoje neka konservativna številka. ob takšni številki starost sploh ni več pomembna, ampak ajde, pa poglejmo starost: 22 let. :lol:

sorri OP, saj veš kakšna je situacija.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 27. Jan. 2016 17:12

Nekaj najbol hinavskega in dvoličnega se mi zdi to, da je ženska obravnavana slabšalno in kot neka vlačuga, ker ima rada seks in ne najde dobrega stalnega partnerja ampak jih veliko menjava zato ker pač.... tipi so povečini katastrofalni v postelji, ženske pa rade seksajo. Po kerih kriterijih modernega časa pa je nekaj slabega, če delaš eno najbol uživaških stvari, ki nam jo je podarila mati narava in jo rad delaš pogosto? Samo zato, ker je na drugi strani ženska, ki bi po ne vem kerih standardih mogla bit pridna nedolžna in, ki seksa samo v razmerju ali po poroki? Pa dajmo se zamislit malo ob tem. Zakaj pa jaz ne bi bil slabšalno obravnavan, če bi mel pri 22 letih jih 17 za sabo? Zato, ker men je dovoljeno uživat v seksu samo zato, ker pač mam tiča in sem kao zato nonstop potreben?

Sam osebno sicer nisem ljubitelj punc z velikim številom pred mano ampak absolutno pa me ne bi nič motla nobena številka, če bi jo zvedel. S kondomom bi seksal v vsakem primeru tak, da če je punca zato dobra v postelji, ker jih je veliko imela, pol je to lahko samo nekaj kar zelo pozdravljam.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]