Pojavnost devic v partnerstvu

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Verjetnost, da moški pri 40. dobi za partnerko Slovenko devico (glej še dodatne pogoje)?

če ni dodatnih pogojev: limitira proti ničli
1
8%
če ni dodatnih pogojev: manj kot 1 promil
2
17%
če ni dodatnih pogojev: manj kot 1%
0
Brez glasov
če ni dodatnih pogojev: od 1 do 5 %
4
33%
če ni dodatnih pogojev: nad 5%
0
Brez glasov
ob navedenih pogojih: limitira proti ničli
4
33%
ob navedenih pogojih: manj kot 1 promil
0
Brez glasov
ob navedenih pogojih: manj kot 1%
1
8%
ob navedenih pogojih: od 1 do 5 %
0
Brez glasov
ob navedenih pogojih: nad 5%
0
Brez glasov
Skupaj glasov : 12

Uporabniški avatar
Boris
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 975
Na forumu od: 11. 7. 2006
Kraj: Novo mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a Boris » 24. Jan. 2016 18:45

Raziskoval sem, koliko spolnih partnerjev imamo ljudje v povprečju in me je začela zanimati ena stvar, na katero nisem naletel. Po tem vprašuje anketno vprašanje. Vse se nanaša izključno na dolgoročno partnerstvo.

Devíca v smislu ženska, ki še ni spolno občevala. Nima veze s horoskopnim znamenjem.

Pri odgovoru vsakdo izbere 2 možnosti, po 1 za vsako od 2 situaciji.
Prva situacija: ni nobenih pogojev, gre za povprečno Slovenko (z izjemo tega, da je devica) in povprečnega Slovenca.
Druga situacija: za moškega in žensko veljajo spodaj zapisani pogoji:
- sta čustveno zrela in stabilna
- sta delavna in ekološko osveščena
- sta duhovno usmerjena in odločna, vendar ne v brezprizivnem, fanatičnem, religioznem smislu
- si prizadevata za zdravo življenje na telesnem in psihičnem nivoju
- ne uživata mesa živali
- za njiju ne velja aforizem: "največji komunikacijski problem je, da ne poslušamo, da bi razumeli; poslušamo, da bi podali repliko"
- sta plodna

Verjetnost lahko oceniš na osnovi subjektivnega opazovanja družbe, lastnih izkušenj z ljudmi, morda tudi kakšnih statistik.

Zakaj ima moški iz vprašanja 40 let? Ker je bistveno to, da je starejši. Pri mlajših je verjetnost, da spoznajo devico po moji oceni veliko višja.

Opomba:
- Sam jih imam 32 in partnerke ne iščem.
- Če koga zanima, kakšni bi bili odgovori, če bi moral biti tudi moški devičnik, naj zastavi novo vprašanje.
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 24. Jan. 2016 19:10

Dobiš eno iz drugih koncev, pa je problem rešen...slovenke so itak večinoma druga liga. Po potrebi lahko tudi pojasnim.
Optimist
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 25. 1. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Optimist » 25. Jan. 2016 17:06

boš prej najdu nafto. predvsem za naše je značilno, da hitro spustijo hlače, če se pred njimi nariše kakšen (izjemno) atraktiven tip. Sicer pa saj poznate tisti rek - tako mlada a već slovenka, ki seveda obstaja z razlogom. Mnogo je pa tudi takšnih, ki na polno seksajo že od 15. leta in za po vrhu ne z legitimnimi fanti, ampak nekimi jebači, ki jim služijo kot vrečke za praznenje. Promiskuitete naših punc se mogoče toliko ne zavedaš, dokler ne greš malo v tujino, predvsem na sever. Mi je bilo mnogokrat malo neugodno, ko sem pri nas žural s kakimi španci, grki in srbi, ki so spuščali lepe komentarje o naših puncah: "hookers for free!". Aja pa zadnja devica, ki sem jo srečal in ki je trdila da je devica (nisem ji verjel) je bila stara 19 let. Na koncu se je sfukala z nekim badboy-drug dillerjem :lol: .
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 25. Jan. 2016 17:32

zakaj vam je pa tako kul, če je ženska devica?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 25. Jan. 2016 17:40

Devica še ne ve, kaj je dober seks in tako ti fanti nimajo konkurence.
Ker obstajajo samo hootchie mame in device.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Bunk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 8. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunk » 25. Jan. 2016 17:44

Optimist napisal/-a:boš prej najdu nafto. predvsem za naše je značilno, da hitro spustijo hlače, če se pred njimi nariše kakšen (izjemno) atraktiven tip. Sicer pa saj poznate tisti rek - tako mlada a već slovenka, ki seveda obstaja z razlogom. Mnogo je pa tudi takšnih, ki na polno seksajo že od 15. leta in za po vrhu ne z legitimnimi fanti, ampak nekimi jebači, ki jim služijo kot vrečke za praznenje. Promiskuitete naših punc se mogoče toliko ne zavedaš, dokler ne greš malo v tujino, predvsem na sever. Mi je bilo mnogokrat malo neugodno, ko sem pri nas žural s kakimi španci, grki in srbi, ki so spuščali lepe komentarje o naših puncah: "hookers for free!". Aja pa zadnja devica, ki sem jo srečal in ki je trdila da je devica (nisem ji verjel) je bila stara 19 let. Na koncu se je sfukala z nekim badboy-drug dillerjem :lol: .

Tako mlada pa že Slovenka:
http://www.mladina.si/96938/tako-mlada-pa-ze-slovenka/

Se podpišem pod tvoj post, tudi sam sem opazil isto. Stanujem v študentskem domu, kjer je veliko tudi erasmus študentov in so mi povedali za praktično identične primere, o katerih že sam govoriš (džabe sex). Sploh kakšni črni, postavni Španci ali pa dol kakšni južni bratje(Hrvati, Srbi, ipd.) dobijo kadar se jim zahoče. Slovenci smo pa 2.liga, nezanimivi, neatraktivni, preveč "običajni". Slovenke so, tako kot si že omenil, vedno slovele kot radodarne - za tujce, that is.
Optimist
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 25. 1. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Optimist » 25. Jan. 2016 18:00

Bunk napisal/-a:
Optimist napisal/-a:boš prej najdu nafto. predvsem za naše je značilno, da hitro spustijo hlače, če se pred njimi nariše kakšen (izjemno) atraktiven tip. Sicer pa saj poznate tisti rek - tako mlada a već slovenka, ki seveda obstaja z razlogom. Mnogo je pa tudi takšnih, ki na polno seksajo že od 15. leta in za po vrhu ne z legitimnimi fanti, ampak nekimi jebači, ki jim služijo kot vrečke za praznenje. Promiskuitete naših punc se mogoče toliko ne zavedaš, dokler ne greš malo v tujino, predvsem na sever. Mi je bilo mnogokrat malo neugodno, ko sem pri nas žural s kakimi španci, grki in srbi, ki so spuščali lepe komentarje o naših puncah: "hookers for free!". Aja pa zadnja devica, ki sem jo srečal in ki je trdila da je devica (nisem ji verjel) je bila stara 19 let. Na koncu se je sfukala z nekim badboy-drug dillerjem :lol: .

Tako mlada pa že Slovenka:
http://www.mladina.si/96938/tako-mlada-pa-ze-slovenka/

Se podpišem pod tvoj post, tudi sam sem opazil isto. Stanujem v študentskem domu, kjer je veliko tudi erasmus študentov in so mi povedali za praktično identične primere, o katerih že sam govoriš (džabe sex). Sploh kakšni črni, postavni Španci ali pa dol kakšni južni bratje(Hrvati, Srbi, ipd.) dobijo kadar se jim zahoče. Slovenci smo pa 2.liga, nezanimivi, neatraktivni, preveč "običajni". Slovenke so, tako kot si že omenil, vedno slovele kot radodarne - za tujce, that is.


tudi sam sem živel v študentskih domovih (rožna), pa tudi na erasmusu sem bil. Vse kar lahko rečem je "fuck :eek: ".
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 25. Jan. 2016 18:00

Jaz pa mislim, da ste samo fouš (luštnim) ženskam, ker lahko dobijo seksat kadar se jim zljubi :D
Vi pa še do zmenka ne pridete.
Uporabniški avatar
Bunk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 8. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunk » 25. Jan. 2016 18:26

Ja, ženske so v tem primeru v veliki prednosti, saj so gatekeepers of sex. Ženski izbirajo, moški pa pristopajo in so na nek način "lovci". Zaradi tega sistema je tudi veliko več moških devičnikov kot pa ženskih devic - če ženska zgleda vsaj kolikor toliko normalno, lahko dobi sex praktično kadarkoli hoče. Za moške pa to ne velja.
Jah, kaj čmo, enim narava ni prizanesla in moremo živet s tem, kar nam je dano. Če bi si lahko izbiral, bi si seveda izbral drugačno življenje.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 25. Jan. 2016 19:07

komi čakam da najdem resno in izgubim nedolžnost, da me slučajno ne bo kdo v isti koš z vami metal. mi gre na živce da me zarad takih tretirajo kot faliranga jebača, da naj grem na kurbe, da mi bojo zrihtal eno znano radodajko itd.. a se vam da vsem skupaj kar naprej o kurčevem sexu pa o tem kok s seksualnostjo manipulirat? a noben ne gleda nič širše? pa cela znanost iz tega, kdo je lovec pa kdo trofeja itd.. odraste pa pustite to blesavo primitivnost mačistično, tako tipi kot babe. naredte neki koristnega, produktivnega u lajfu, naredte nek iskren, pošten odnos z nekom, ne pa sam o fuku pa drugih kratkoročnih užitkih razmišlat.

treba bi blo v kakšni generaciji vsakega drugega dojenčka kastrirat/sterelizirat, da bi ljudje mal nehal po teh primitivnih nagonih živet in začel druge vrednote odkrivat.
hej norci :)
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 25. Jan. 2016 19:32

emanuela napisal/-a:Devica še ne ve, kaj je dober seks in tako ti fanti nimajo konkurence.

Podpis. :D
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 25. Jan. 2016 20:02

No ja, ampak opažam, da se s promiskuitetnostjo večinoma ukvarjajo samo neatraktivni ljudje.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 25. Jan. 2016 20:07

Zakaj bi si 40 letni moški sploh želel devico za partnerko? :gruebel:
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 25. Jan. 2016 20:34

Seriously, mene zanima namen te teme. (?)

Bunk napisal/-a: Sploh kakšni črni, postavni Španci ali pa dol kakšni južni bratje(Hrvati, Srbi, ipd.) dobijo kadar se jim zahoče. Slovenci smo pa 2.liga, nezanimivi, neatraktivni, preveč "običajni".


V kaksnih krogih se ti to vrtis? Bla 4 leta v rozni, pa so se 'juznih bratov' na zurkah bolj kot ne vsi izogibali. Spanci so se druzili med sabo. O crncih po raznih kompanjerosih pa ne bi, ampak ne poznam ene same zenske, ki bi sla domov z enim od njih.

Sicer pa: boohoo, spet nam kradejo.. anede :wink:

Slika
Optimist
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 25. 1. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Optimist » 25. Jan. 2016 21:14

Ananhas napisal/-a:zakaj vam je pa tako kul, če je ženska devica?

ne vem, ampak zame je to auto-respect, podobno ko uber jebač za žensko. mogoče je to vprašanje bolj primerno za kake psihologe ipd.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov