Težave v ljubezni

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

maco123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 21. 1. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a maco123 » 21. Jan. 2016 18:02

Zdravo, star sem 18 let in sem lani na maturanskem izletu spoznal dekle, s katerim sem se tudi kar dobro ujel kot prijatelj. Ko se je pričel začetek novega šolskega leta, je bil čas, da si poiščem plesalko za maturanski ples, namreč sem v zaključnem letniku, zato sem poiskal to dekle, ker je praktično hodila v šolo zraven moje in jo vprašal, če bi hotela iti z mano na maturanski ples. Seveda je privolila. Sem omenil da je stara 22 let? Leta me ne ovirajo, nikoli me niso. V roku enega meseca preden so se začele plesne vaje, sva se kar dosti pogovarjala preko družabnih omrežji. Ko pa so se pričele plesne vaje, sem vsakič ko sem jo zagledal bil bolj in bolj prepričan da to ni več prijateljstvo, da je nekaj več (vsaj iz moje strani). Čez nekaj tednov pa sem spoznal, da ima to dekle že fanta 3 leta. Konec mojih sanj :(. Zato sem že skoraj obual and njo. Potem pa sem se vprašal, zakaj je torej privolila v mojo prošnjo za maturanski ples, lahko bi rekla svojemu fantu, lahko da pač ni zbirčna, lahko pa tudi da njen fant pač noče plesati, namreč ona ga tudi ima na isto leto kot jaz. Še vedno nisem obupal, ampak me je strah (priznati samemu sebi) povedat kaj čutim do nje, zanima me ali ona tudi kaj čuti do mene, ali sva le prijatelja. Prav tako me skrbi njen odziv če bi ji povedal kaj čutim do nje, kaj če nebi hotel potem plesati več z mano in nebi več bila prijatelja. Strah me je bolečine v mojem srcu.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 21. Jan. 2016 18:23

Punca je pri 22 letih še v srednji šoli? :gruebel:

Kaj to pomeni, da si spoznal da ima fanta? Si izvedel od koga drugega, si ju videl skupaj ali ti je sama povedala?

Moje mnenje je, da te ima samo za prijatelja in si želi samo plesat. Jaz sem tudi v srednji šoli imela fanta in sem se zmenila z drugim za maturantski ples. Se mi ne zdi to nič takega.

Mi je pa bolj čudno, da ti v vsem času odkar se poznata šele sedaj povedala (oz si zvedel od drugih), da ima fanta.
maco123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 21. 1. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a maco123 » 21. Jan. 2016 18:38

V šoli je ker je prej imela nek dvoletni program, ker je bilo premalo vpisa, potem pa je šla na program 3+2. Da ima fanta sem izvedel od drugih, ne od nje ali preko družabnih omrežji. Prav tako je nikoli nisem videl z njim.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 21. Jan. 2016 18:54

Torej od nje nikoli nisi slišal, da ima fanta? Si jo mogoče sam potem vprašal, če ga res ima?
maco123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 21. 1. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a maco123 » 21. Jan. 2016 19:07

Ne, od nje nikoli nisem slišal.
Prav tako je še nisem vprašal glede fanta
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 21. Jan. 2016 19:12

Ne vem, meni se pa ne zdi tako nenavadno, da ni omenila, da ima fanta. Ker je že v daljši zvezi ji je najbrž samoumevno in najbrž ni razloga da bi sama od sebe začela govorit o tem, razen, če jo kdo vpraša.

Drugo bi bilo, če bi zanikala zvezo.


Mislim, da ti nimaš kaj dosti za storit v tej situaciji, razen mogoče to, da jo povprašaš v to smer, če koga ima... potem boš pa videl že po odzivu in načinu odgovora če je srečna v zvezi ali se počasi končuje.

Čustev pa zaenkrat ne izlivaj, raje počakaj, da zaključita s plesom, da ne bo nepotrebne napetosti med vama.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 21. Jan. 2016 19:43

Ananhas napisal/-a:Ne vem, meni se pa ne zdi tako nenavadno, da ni omenila, da ima fanta. Ker je že v daljši zvezi ji je najbrž samoumevno in najbrž ni razloga da bi sama od sebe začela govorit o tem, razen, če jo kdo vpraša.


Evo meni pa je nenavadno. Glede na to, da sta prijatelja že od lani od maturantskega izleta (torej vsaj od poletja ali že prej) se mi zdi res nenavadno, da nikoli ni omenila svojega fanta. Jaz sem imela že daljšo zvezo pa sem vsakemu slej kot prej omenila, da imam fanta (ker itak enkrat pogovor nanese na to).

Se pa strinjam, da naj ji ne izliva svojih čustev. Imam pa po napisanem vseeno občutek, da želi samo plesati.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 21. Jan. 2016 19:55

Čisto odvisno...mogoče nista debatirala o takih temah. Najbrž on tudi ni namigoval na kaj več v chatih. Jaz osebno nisem vsakemu sama od sebe govorila o tem (sploh če sem ga videla samo kot prijatelja oz. znanca in če tema pogovora ni nanesla na to), sem pa povedala, če je kdo začel namigovat na kaj več, da pač imam fanta. Smo pač različni. :)
Meni se zdi, da sta omenjena tudi bolj samo dobra znanca, ne pa neka prijatelja, je tako avtor? Par dni druženja na maturancu in čez čas malo chatanja še ne pomeni prijateljstva.
maco123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 21. 1. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a maco123 » 21. Jan. 2016 20:04

več v chatih. Jaz osebno nisem vsakemu sama od sebe govorila o tem (sploh če sem ga videla samo kot prijatelja oz. znanca in če tema pogovora ni nanesla na to), sem pa povedala, če je kdo začel namigovat na kaj več, da pač imam fanta. Smo pač različni.
Meni se zdi, da sta omenjena tudi bolj samo dobra znanca, ne pa neka prijatelja, je tako avtor? Par dni druženja na maturancu in čez čas malo chatanja še ne pomeni prijateljstva.



Res je Ananhas. Ampak, če je bil že kdo v podobni situaciji kot sem jaz bi razmišljal enako oz. podobno, nebi pustil da mu vse pade v vodo pa tudi če je le kanček možnosti. Me razumeš?

Prej sem pozabil tudi omeniti, da me na vsakih plesnih vaja, vsaj kolikor sem opazil kar požira z očmi, saj se ukarjam tudi s streetworkoutom. Čeprav dvomim, da bi to lahko kaj pripomoglo.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 21. Jan. 2016 20:10

Ja, saj ne pravim, da moraš kar obupat. Le to, da bodi bolj takten in se najprej prepričaj kako je z njeno zvezo oz. odnosom s fantom. Tako si boš prihranil to, da bi ti bilo potem nerodno da si ponudil srce na dlani, če te zavrne (sploh, če plešeta skupaj).

Če je dejansko iskrica med vama, se bo stvar slej ko prej začela zjasnjevat.
maco123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 21. 1. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a maco123 » 22. Jan. 2016 21:26

Ananhas napisal/-a:Ja, saj ne pravim, da moraš kar obupat. Le to, da bodi bolj takten in se najprej prepričaj kako je z njeno zvezo oz. odnosom s fantom. Tako si boš prihranil to, da bi ti bilo potem nerodno da si ponudil srce na dlani, če te zavrne (sploh, če plešeta skupaj).

Če je dejansko iskrica med vama, se bo stvar slej ko prej začela zjasnjevat.


Kar se tiče čustev, bom res malo počakal, vsaj do konca maturanskega plesa. Medtem pa bom malo "potipal" gledel njenega fanta.
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 26. Jan. 2016 16:35

Odpleši z njo in odpeketaj na koncu in ostani prijatelj z njo. Bolj boš razmišljal o njej in si ustvarjal neke filmčke v glavi kako se bosta poročila itd. slabše bo zate.
Optimist
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 25. 1. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Optimist » 26. Jan. 2016 16:50

kaj je to neki odpadnik od ženske..
maco123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 21. 1. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a maco123 » 30. Jan. 2016 17:45

trust napisal/-a:Odpleši z njo in odpeketaj na koncu in ostani prijatelj z njo. Bolj boš razmišljal o njej in si ustvarjal neke filmčke v glavi kako se bosta poročila itd. slabše bo zate.


Optimist napisal/-a:kaj je to neki odpadnik od ženske..


Oprostita ampak vidva me ne poznata dovolj da bi lahko takole obsojala, kako jaz razmišljam in kakšno osebnost imam

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov