19 let razlike

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

srednjih let
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 14. 1. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a srednjih let » 14. Jan. 2016 23:31

kaj si iskreno mislite ženske ali lahko uspe zveza če je stara ženska 19 sam pa starejsi 19 let.bil v vezi 15 let in ki je imela tudi dva mala otroka od prej in nakar se pač na koncu pokazalo da me je rabila verjetno ker sama ni mogla poskrbet za vse pa tudi nič kaj lepega se ni zgodilo omenjam zvezo od prej samo zato da nebi kdo mislil da samo kaj ekspirementiram z mlado punco.ne imam jo rad vendar vendar me moti da razmislja tako ne zrelo kar je tudi normalno da je na vse stvari ljubosumna in dosti bi se moralo sukati samo o ljubezni .no pa tudi bogat nisem da ni zaradi denarja pac normalno priskrbljen z malo firmo.hvala za odgovor
Uporabniški avatar
suzanne windlow
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 18. 10. 2013
Kraj: Simulator

Neprebrana objavaNapisal/-a suzanne windlow » 15. Jan. 2016 7:02

Če boš pravi dec, tudi 19 let razlike dolgo časa ne bo predstavljalo nobenega problema, z nekaj sreče nikoli.
Na razumem zakaj ne bi eksperimentiral z mlado punco ... kdaj pa boš? Potem ko bo stara punca? Poglej Donalda kaj vse počne z Melanijo. Slišala sem, da ji ga je ...

S.
yes, I am avatar
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 15. Jan. 2016 8:10

Melanija ni več ravno mlada punca :lach:

Jaz se samo sprasujem, kaj imata lahko 19-letnica in 38-letnik skupnega?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 15. Jan. 2016 8:29

Jaz mislim da lahko deluje, zakaj ne?

Ampak, enkrat bo šlo to vse v k***c.

Zakaj? Ker bo ona prišla v tista leta 25-30 ko začne ženska malo preračunavati o svoji prihodnosti (ni mišljeno slabo), in potem bo rekla:
Aham, jaz sem stara 27, sem v top letih, okoli mene je kup moških ki so na enakemu nivoju, so fizično bolj zdravi, in niso stari 46 let.

Ne razmišljaj dolgoročno, ona tega zagotovo ne dela, njej je kul ker je v družbi enega moškega ki je že dec, mogoče išče nekaj kar ni imela v otroštvu.

Ti lepo živi sanje vsakega ločenca, nasexaj se, potem pa se pripravi da bo šlo vse v k***c.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
suzanne windlow
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 18. 10. 2013
Kraj: Simulator

Neprebrana objavaNapisal/-a suzanne windlow » 15. Jan. 2016 8:41

_patchouli_ napisal/-a:Melanija ni več ravno mlada punca :lach:

Jaz se samo sprasujem, kaj imata lahko 19-letnica in 38-letnik skupnega?


Pa dajmo punce no, ne bit toliko konzervativne. Zakaj bi se tako striktno držali nekih namišljenih norm, da potem vsakega posebej peče vest, če zapade v neko nekoliko manj običajno zvezo.
Kaj imata lahko skupnega? Več kot dva 22 letnika, ki sta šla včeraj narazen.
Lahko uporabljata skupen avto, ali imata v isti omari rjuhe.

S.
yes, I am avatar
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 15. Jan. 2016 8:48

Ce deluje super. Ampak jaz resno sprasujem, iz lastnih izkusenj, pa ni bilo nikjer blizu 18 let razlike. Ampak 19 letniki in skoraj 40 letniki so ponavadi v precej razlicnih fazah zivljenja. To zna povzrocati probleme v resni zvezi. Ce gre pa za dejtanje in zabavo pa ni panike, verjetno. Sicer pa tip sam omenja, da ga moti, da je punca se otrocja...
Ne razumem tistega z rjuhami...
Uporabniški avatar
suzanne windlow
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 18. 10. 2013
Kraj: Simulator

Neprebrana objavaNapisal/-a suzanne windlow » 15. Jan. 2016 8:51

Led Zeppelin napisal/-a:Jaz mislim da lahko deluje, zakaj ne?

Ampak, enkrat bo šlo to vse v k***c.

Zakaj? Ker bo ona prišla v tista leta 25-30 ko začne ženska malo preračunavati o svoji prihodnosti (ni mišljeno slabo), in potem bo rekla:
Aham, jaz sem stara 27, sem v top letih, okoli mene je kup moških ki so na enakemu nivoju, so fizično bolj zdravi, in niso stari 46 let.

Ne razmišljaj dolgoročno, ona tega zagotovo ne dela, njej je kul ker je v družbi enega moškega ki je že dec, mogoče išče nekaj kar ni imela v otroštvu.

Ti lepo živi sanje vsakega ločenca, nasexaj se, potem pa se pripravi da bo šlo vse v k***c.



Jaz tudi mislim, da lahko deluje.
In se popolnoma strinjam, da bo šlo enkrat vse v k****. Sem bila prvega novembra na pokopališču, in je skoraj vsakemu posebej svečka gorela. Tolikim je šlo vse v K, da me je kar v prsih tiščalo. In vsi so se zbrali na tistem mrzelm polju.
Torej če jima gre v Q po treh mesecih, bosta imela vsaj tri srečne mesece. Malo? Veliko? Za nekatero ali nekoga celo življenje, ko se pelje s pregleda na Onkološkem nazaj domov in razmišlja o srečnih letih, ki so že za njo.

Se strinjam, ne razmišljaj dolgoročno, ampak uživaj vsak trenutek posebej in če vama bo veliko do tega, bosta ostala skupaj, če pa enemu ne bo, pa ne bosta in proti temu tisti drugi ne bo mogel narediti nič, kdorkoli že bo.

S.
yes, I am avatar
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 15. Jan. 2016 10:06

Moje mnenje je ,da večina 19letnic še ni toliko zrelih,se še iščejo in ne vejo točno kaj bi rade v življenju, da bi imela odnos z nekim popolnoma odraslim človekom. Zna bit to samo nekakšno obdobje.. kar zna minit, ko ta mlada oseba čez čas tudi sama doseže večjo stopnjo odraslosti in samostojnosti oz. tiste stvari,ki so ji bile ko je bila mlajša nedosegljive in jih je mogoče poskušala nadomestila z odnosom z osebami, ki so to imele.
Zadnjič spremenil hayley, dne 15. Jan. 2016 10:27, skupaj popravljeno 1 krat.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 15. Jan. 2016 10:25

Jaz poznam en par, ki sta 20 let, pa jima gre super.

OK, on je star 68 let, in je bivši triatlonec, živi zdravo, vsak dan trenira po nekaj ur, in izgleda boljše kot večina 40 letnikov.

Ampak ja, se da, sam triatlon moraš začeti trenirati :D.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 15. Jan. 2016 10:30

Ja pa saj ravno to je poanta koliko je mlajša oseba stara. Tam po 25,30 se že veliko bolj pogliha vse..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 15. Jan. 2016 11:09

LZ, ti ful poudarjas fizicni izgled. Ampak po moje je to samo en, manj pomemben vidik. Staranje je pac staranje, tud moj dec bo enkrat (upajmo) 68 star, ne glede na to, koliko bom jaz takrat stara :)
Meni se bolj zdi problem, ker ima povprecna najstnica/najstnik precej drugacno mentaliteto kot povprecen moski/zenska srednjih let in je pred njo se en kup stvari, ki jih je dal partner ze skozi. Kot je Hayley omenila, ko si starejsi, se to manj pozna. Na splosno, seveda obstajajo primeri, ko zadeva dolgorocno laufa.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 15. Jan. 2016 11:24

^^ poudaril sem, da ker je moški v top formi, ima s tem tudi veliko življenjske energije, je vitalen in ni lenuh. Je enak svoji parnerici, samo da bo 15 let prej umrl :lol: .


OK, bom jaz enkrat za vedno končal tole debato.

Če je ženska stara 30 let, je ravno prišla v tisto obdobje, ko je najboljši psiho-fizični pripravljenosti, obenem lahko brez problema rodi zdrave otroke, in ima še vedno ogromno energije da lahko te otroke vzgaja.

Ko pa slišimo o vitalnih 50 letnikih, to so izjeme, kot naprimer moj foter ki vsak dan goni bicikel in se dviguje na drogu.
In ženske se velikokrat zmedejo, ker so to izjeme.

Povprečen 50 letnik, ima rad več miru,ne da se mu več drkati okoli, ker je to že dal čez, in nekako ne rabi več v življenju 5 letnikov ki se derejo in zahtevajo risanke.
50 letnik je zgradil kar je imel za zgraditi, se naučil kar se je moral, in sedaj se bo počasi odpeljal v zadnjo tretjino življenja.
Neka 30 letnica, bi še vedno skakala okoli, imela 2,3 otroke, delala na karieri...ne pa chillala doma, in jo bo takšna velika razlika v letih, na dolgi rok samo omejevala.

Biologija je kurba.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 15. Jan. 2016 12:35

LZ karma je kurba... Kolikor si ti napisal da si star in koliko otrok bi imel, če nebo punca po dvojčke rojevala boš tudi ti ta veteran pri 50 letih. No važno da bo previjanje šlo, kahlo bosta imela pa že podobno... Triatlon bo treba triatlon :P
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 15. Jan. 2016 12:39

a ni cel forum par tednov nazaj mene prepričeval kako lahko iz čisto vsega nastane resna zveza in da nikoli ni pravil in se ne da sklepat, kaj se bo obdržalo in kaj ne? :D

jaz se sicer strinjam s haley. težko 19letnica ve kaj si želi v življanju oz. še bolj pomembno, česa se ji ne bo žal odreč v življenju. so pa ene zelo zrele, bolj kot ženske ki so po 30 stare.
hej norci :)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 15. Jan. 2016 12:45

capo di banda napisal/-a:LZ karma je kurba... Kolikor si ti napisal da si star in koliko otrok bi imel, če nebo punca po dvojčke rojevala boš tudi ti ta veteran pri 50 letih. No važno da bo previjanje šlo, kahlo bosta imela pa že podobno... Triatlon bo treba triatlon :P


To je res, star bom tam 33-35, ampak ne bom imel frocov z 19 letnico.

Vsaj tako upam :D.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov