blokada v sexu in zvezi

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

baybebaybe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 16. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a baybebaybe » 26. Jun. 2015 12:49

Pozdravljene punce,
znašla sem se v situaciji, ki je ne znam sama rešiti, pa če še tako premišljujem.. s fantom sem v zvezi že 2 leti in ker imam doma problematično družino, so me on in njegova prijazna starša sprejeli v svoj dom, kjer preživim večino časa.
Fant je z mano prijazen, potrpežljiv, skratka, ima me rad. Vseeno sem prišla do točke, ko razmišljam, ali bo naša zveza preživela ali ne.
Vzrok? fantu se preprosto povedano NE LJUBI sexati. V zadnjih treh mesecih sva samo dvkrat, pa še to po 5 min. Verjemite, da sem že tisočkrat dala pobudo in zmeraj je utrujen, zmeraj je nek izgovor. Vprašala sem ga, ali mu nisem privlačna, pa je rekel da to ni problem. Pravi, da ima težave s tem (blokade) in da jih bo že počasi rešil...Vendar nimam občutka, da bi mu bilo mar. Ne trudi se razbiti našega penzionerskega vzorca zveze. Pravzaprav med nama ni tiste iskrice, ki jo vse dobro poznamo... Naša zveza je v vseh pogledih prijateljska in ne romantična.

Sama sem zelo strastna in verjemite, da se te 2 leti krepko držim nazaj. A tudi meni počasi popušča kontrola in zmeraj bolj sanjarim o drugih.... Tu seveda nastopi občutek krivde, glede na to da so njegovi starši tako ljubeznivi do mene. Kako naj rešim nastalo situacijo??? :(
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 26. Jun. 2015 13:31

Dala bi ti rada pameten nasvet, ampak ga nimam.
Če sem prav razumela, sta se pogovorila in njemu ustreza tako kot je.

Možnih je več scenarijev:
1. on ima drugo za sex (ta se mi zdi zelo verjeten)
2. tipu ni do sexa (malo verjetno), ga ne privlačiš

Koliko pa je tip sploh star?

Če ni iskrice, če si on sexa s tabo ne želi, potem ni pomoči. Blokada je pa lep izgovor, fajn se je spomnil. Nočem mu delat krivico, vendar sm 99% da te vara.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 26. Jun. 2015 13:54

Meni se pa sploh ne zdi nujno, da jo vara.
A je že od začetka zveze tako hladen kar se seksa tiče? (predvidevam da ja, ker praviš da se že 2 leti držiš nazaj).
Mogoče je na splošno tak tip, ki mu ni veliko do seksa (tudi taki obstajajo) ali pa mu nisi privlačna.

Probajta se še enkrat pogovoriti, če pa ne bosta našla skupne rešitve pa pomoje boljše, da gresta vsak svojo pot. Če seks ne štima po 2 letih zveze, bo z leti samo še slabše!
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 26. Jun. 2015 16:53

Vidim, da sm površno prebrala, sm mislila da je 2 leti vse štimalo pri sexu, ker drgače sploh ne vem kako si zdržala v taki zvezi.

Sex ni vse, samo če ne štima, pa je 90% zveze, žal :/

Pogovorita se še enkrat in potem odloči kako je najboljše zate. Meni pa tvoj opis nekak ne diši po dobrem. Kadar sex ne štima, potem tut ostalo lažje toleriraš še kej ni OK.

Good luck!
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 26. Jun. 2015 18:03

ni mišljeno kot da sta prej ''normalno'' seksala, ona je sicer htela več (kot povprečni ljudje), zadnje tri mesece pa je padlo število odnosov na 2?

kakorkoli, meni se zdi najverjetnejši razlog, da ima fant neke probleme, stres, depresija, šola, služba, karkoli pač.
depresija je lahko tudi sezonska in ni nujno, da zanjo obstajajo okoljski dejavniki. če je prisotna, mu logično libido pade in posledično nima želje po seksu, vendar je tukaj prisotno tudi redko (ali vsaj redkejše od prej) samozadovoljevanje.

seveda so možne še vse ostale hormonske spremembe, ki jih večinoma povzroča stres.
Uporabniški avatar
slast
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 20. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a slast » 26. Jun. 2015 18:10

RIP seksualna atrakcija.
jebač ima drugo(e).


Mishela napisal/-a:

kakorkoli, meni se zdi najverjetnejši razlog, da ima fant neke probleme, stres, depresija, šola, služba, karkoli pač.
depresija je lahko tudi sezonska in ni nujno, da zanjo obstajajo okoljski dejavniki. če je prisotna, mu logično libido pade in posledično nima želje po seksu, vendar je tukaj prisotno tudi redko (ali vsaj redkejše od prej) samozadovoljevanje.

seveda so možne še vse ostale hormonske spremembe, ki jih večinoma povzroča stres.


:lach:
Slika
Slika
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 26. Jun. 2015 21:10

Pri tvoji situaciji bi moral fant imeti že res resne probleme, da bi bilo opravičljivo. Ti je kaj obrazložil kakšne težave,blokade naj bi imel ? A na začetku pa je bilo kul glede sexa? Po eni strani je možno tudi da ima res kakšne probleme, ki jih ignorira/si neupa it k zdravniku, po drugi strani pa če ni 'iskric' in se ti zdi zveza samo prijateljska, potem to ni to. Kaj pa cartanje,poljubljanje,tega tudi ni?
Glede staršev,si predstavljam,da ti ni prijetno,ampak se nimaš kaj počutit krivo, more prvo med vama štimat in če ne oz. stvari nista sposobna porihtat potem ni druge kot da se zvezo konča.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 26. Jun. 2015 21:16

Lahko pa da ima nizek libido ali je v depresiji ali pa jo vara...

V vsakem primeru sta v nezavidljivi situaciji.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 26. Jun. 2015 22:15

Tudi če jo vara bi žgal svojo punco.

Če bi imel zdravstvene težave, bi jo povedal. Ker zakaj bi prenašal vprašanja glede problema, sploh če je problem jasen.

Nimaš se čutiti krivo glede staršev, tvoj sex ni blago, in niste sklenili menjavo.

------------------

Narediti moraš dve stvari:

1. Se resno pogovoriti z njim, povedati svoje probleme, želje ( že to je bedarija, da se kao držiš nazaj), in poskušati vzpostaviti neko komunikacijo

Če to ne deluje, je bolje da ga zapustiš. Ker nepotešena ženska, je nemirna ženska..in zagotovo boš naredila neko bedarijo. Sex je steber zveze, če hiši manjka steber, se podre.
Če je po 2 letih slabo, bo čez 10 samo še slabše.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
lollypop-@
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 126
Na forumu od: 7. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a lollypop-@ » 26. Jun. 2015 23:55

Koliko krat pa on opravlja svojo potrebo? To bi mogoče znalo marsikaj razjasniti. Lahko pa da ima samo manjši libido ali pa se je le preveč udomačil v zvezi. Se kaj bolj rihta ali manj? Kako je pa glede ostalih stvari? Koliko se objemata, lupčkata, cartata? Ti je ostalega dovolj? Mi lahko ful ugibamo, ampak na koncu se bosta mogla usest dol in se čisto odkrito pogovoriti (po mojem je najboljše ko sta oba sproščena in na nevtralnem okolju). Vztrajaj, dokler ti ne pove kakšne blokade ima. Lahko da ima res kakšne psihične probleme. Mogoče se pa sekira da mu pride prehitro. Nevem, ugibam ker si rekla da traja le 5 min.
Never explain yourself to anyone.
Because the person who likes you doesn`t need it,
and the person who dislikes you won't believe it.
baybebaybe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 16. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a baybebaybe » 27. Jun. 2015 9:07

Da bi imel drugo punco sem 100% prepričana da jo nima, ker ga dobro poznam in ni takšen tip človeka.... (pa še vsak dan smo skupaj, ne vem kako bi se zmazau :)) za blokado je dosti stres kriv, kot pravi, da pač ne gre, ko ima problem v službi ali doma itd. in ja, dosti se samozadovoljuje.... ne vem a takrat ne delajo blokade... potem pravijo da smo ženske komplicirane :/ glede crklanja in to pa moram rečt da mi izkaže dosti pozornosti, me dosti objema in tako (se vidi da me ima RAD). zapustit ga se sliši tako neznosno, tako nerealno, čisto drugo življenje sem si ustvarla z njim (med drugim me je tudi držal daleč stran od depresije). Vse štima, še taščo obožujem (kater punca lahko to reče? :)) edino sex ne.
baybebaybe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 16. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a baybebaybe » 27. Jun. 2015 9:25

ampak ja, da na hitro odgovorim še glede: starosti, 32... zveza je že v začetku bila bolj pomanjkljivo seksualna, a sem misnla da je samo faza oz. določene situacije, ki mu onemogočijo da bi... sej veste kaj. Čez čas je bilo tega še manj. Z njim sem se velikokrat skušala pogovorit o tem, a se pogovor hitro konča, ker reče, da bo rešil blokado ali me kako drugače pomiri. Še enkrat, glede varanja sem 100% prepriačana da tega ne počne. V njegovih prejšnjih zvezah je tudi bilo v tem smislu pomanjkljvo.. Nekatere ste omenjale depresijo.... vem, kako zgleda, pa nisem čisto prepričana, da jo ima. Mislim ja, res se mi že meša od tega, ker ga imam neizmerno rada na eni strani, na drugi strani pa se mi sline cedijo za druge.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 27. Jun. 2015 9:37

baybebaybe napisal/-a:ampak ja, da na hitro odgovorim še glede: starosti, 32... zveza je že v začetku bila bolj pomanjkljivo seksualna, a sem misnla da je samo faza oz. določene situacije, ki mu onemogočijo da bi... sej veste kaj.


Če je že na začetku bilo slabo, pol je s časom samo še slabše.

Pa ne vem kako lahko rečeš, da vse štima. Če seks ne štima, se pomoje to odraža na vseh področjih zveze.
Uporabniški avatar
slast
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 20. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a slast » 27. Jun. 2015 9:39

baybebaybe, eno vprašanje - imaš mogoče prekomerno telesno težo in/ali neestetiski obraz?
Slika
Slika
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 27. Jun. 2015 11:54

sorry Bejb, ampak kaj če je tvoj tip gej?

Edino to mi je logična razlaga. Noče si tega priznati in ga tipi privlačijo. Ker je to družbeno nesprejemljivo, ima punce s katerimi mu itak ni do sexa.

Da je sex na začetku slab? A se ti hecaš? Pa jz takoj zaključim in grem naprej. Če nekaj parkat povem in tip to ne upošteva, pa adijooo, maš kurbe, ki jih lahko plačaš - sorry na izrasloslovju, ne vem kaj mi je dons. :idea:

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]