Splošna tema za hitre nasvete

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 28. Dec. 2010 14:42

Odpiram novo temo za vse, ki imate trenuten ljubezenski ali seksualni problem ali vprašanje, da vam tukaj drugi svetujejo.

Svoje vprašanje lahko označite z 'NOVO', da bo bolj vidno. Če je stvar bolj kompleksna pa poiščite ustrezno temo in vprašanje zastavite tam.
Uporabniški avatar
Isis
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 14. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Isis » 02. Feb. 2011 2:12

Ali je možno začet jemati kontracepcijske tabletke sredi ciklusa? Ravno imam ovulacijo, pred pol leta pa sem prenehala z uporabo tabletk. Ker vem, da je sicer treba začet v prvih dneh menstruacije, me vseeno zanima, če je še kakšna druga opcija razen urgentnih tabletk ali kondoma.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 02. Feb. 2011 7:55

Lahko da se motim, ampak mislim, da ne.
Uporabniški avatar
Kika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1131
Na forumu od: 13. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kika » 02. Feb. 2011 8:22

lahko začneš kadarkoli, samo zaščita v tem primeru ne prime takoj, ampak začne veljat šele po enem tednu :)
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 02. Feb. 2011 11:49

Tako kot je Kika napisala. Začni jemat, en teden še uporabljaj dodatno zaščito. Po enem tednu bi naj bila varna.
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
jaz_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 5. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a jaz_ » 05. Feb. 2011 14:38

Najprej niti ne vem če sem na pravi temi ali ne..recimo da je to hitra pomoč..

Imam problem v življenju..niti ne vem kako bi ga opisal. Pojavljajo se mi vprašanja na katera ne najdem odgovora. Je to prava pot? Včasih se v življenju znajdemo v situacijah kjer se moramo odločiti..ali gremo na pot A ali pot B.. vsaka pot bo drugače zaznamovala moje življenje.. in ubija me to iz dneva v dan.. razmišljanje o tem.. ko mogoče je nesmiselno razmišljati o tem. A kaj morem. O tem nisem govoril še z nikomer in tudi tako na forumu mi ni najbolj lagodno.

Če je kdo pripravljen na pogovor naj mi sporoči na ZS. Ne vzet tega kot zajbancijo. Rad bi se nekomu zaupal, ki ne obsoja, ki razmišlja na široko in ki je zaupanja vreden. Če mislite da se zajbavam ali če ni pripravljen noben na pogovor potem tole ignorirajte.

Pridni bit ;)
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 05. Feb. 2011 18:31

Uf, tole je kr obsežno vprašanje.
Kaj naj ti rečem - življenje je pač potovanje z mnogimi križišči. Včasih lahko tehtaš kolikor hočeš, preračunavaš, gruntaš katera pot je boljša...pa se ti sfiži. Bi bila druga odločitev bolj prava. Včasih greš brezglavo kontra po enosmerni, pa je bilo to nekaj najboljšega, kar se ti je v življenju zgodilo. Včasih zamudiš mavrico na poti, ker se nisi znal odločit, po kateri poti bi šel.

In to zadnje imam občutek, da se tebi dogaja. Da tolko tehtaš in se odločaš, da zaradi tega zamujaš številne lepe doživljaje! In včasih se najbolj "napačna" odločitev izkaže za ta pravo. Ni smisel, da obstaneš na križišču ;)
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 05. Feb. 2011 18:47

Mogoče bi ti lahko lažje kaj napisali, če bi kaj več povedal o svojem problemu oz. situaciji, ki te muči. Je to posel, ljubezen ali kakršnakoli druga življenjska situacija? V glavnem verjetno smo se že vsi kdaj srečali z dilemo oz. situacijo za katero se nismo znali odločit. Mogoče se preveč obremenjuješ s tem in preveč razmišljaš, kar je lahko še samo slabše. Včasih pa je preprosto potrebno tvegat v življenju, ker vedel nikoli ne boš katera pot je prava... v prihodnost videt ne moreš. In ko se enkrat odločiš za eno situacijo se nikakor ne sprašuj kaj bi bilo, če bi bilo. Moraš si upat tvegat in se odločit za eno ali bo to pot A ali B je pa čisto odvisno od tebe.
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 08. Feb. 2011 13:50

Z enim prijateljem (ki je meni zelo všeč :razz: ) sva bila nekaj časa nazaj na isti privat zabavi. Skratka, skozi večer sva malo zamutila in končalo se je s poljubljanjem.
Sama sem proti temu, da se na vsaki zabavi spentljaš s polovico prijateljev, sošolcev... zato s tem niti nimam izkušenj.
Pa me zanima kaj bi to zanj lahko pomenilo. Je bila pač samo ena priložnost, ker sem bila ravno v bližini (in kar precej pijana :oops: :? ) ali sem mu mogoče kaj všeč...? :D :)
Don't worry, be happy!!
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 08. Feb. 2011 13:54

kaj ti je pa on odgovoril na to vprašanje? :D

pa verjetno si mu bila, moški se kar tako brez veze ne poljubljamo... :D :D :D
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 08. Feb. 2011 13:55

Kakšni so kaj stiki od takrat? A kakšna namigovanja na ponovitve?

Js temu nebi pripisala prevelikega pomena. Lahko da si mu všeč, lahko ne. Lahko da je tudi on pod vplivom alkohola pokazal, da si mu všeč, lahko si bila pa samo popestritev večera. Sama prej pomislim na drugo, ampak so izjeme seveda in upaj da si med njimi :D

V akcijo, pa kakšen konkreten korak naredit.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 08. Feb. 2011 13:57

^^draga moja, moški si na zabavah z nevšečnimi ne pestrimo večerov, ker nam lahko rating pade... :D :D :D
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 08. Feb. 2011 13:58

ubistvu se jutri šele prvič po tem vidiva. Nisva namreč neka ful dobra prijatelja, a se pogosto kaj hecava skupaj.
Don't worry, be happy!!
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 08. Feb. 2011 14:00

kakšen pa je jutrišnji namen srečanja? :)
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 08. Feb. 2011 14:01

šola :D
Don't worry, be happy!!

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov