res majhen penis

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

doggica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 9. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a doggica » 11. Jul. 2009 19:42

Hey punce (in fantje - kar vas pač je tukaj) :)

Včeraj na enem žuru sem zabluzila z enim tipom, s katerim se sicer že dolgo "pecava". Na pogled res dobr tip, samozavesten, karakter na mestu, zame idealen tip.
No včeraj je pa bilo malo alkohola in sva potem pristala skupaj. In je bilo vse lepo in prav, dokler jaz nisem prijela njegovega v svoje roke, potem pa čisti šok - bil je velik toliko kot moj mezinec, no, mogoče kakšen cm več!!!! Rekla nisem ničesar, ker mu je že takoj prišlo, samo da sem malo podrgnila gor in dol po njemu. No saj potem me je on oralno zadovoljil, ampak jst sem ostala čisto brez besed. On ni rekel ničesar, tudi jst ne, to je bil zame čisti šok, in tudi nisem vedela, kaj naj rečem, ker bi ga sigurno užalila.
Ful si želim biti z njim, ampak glede na tole velikost, dvomim da me bo uspel zadovoljit u vseh pogledih?? Ima še katera podobne izkušnje? Meni sex veliko pomeni in v temu uživam, ampak z njim bo to malo težje.
Pa vem da nisem bila toliko pijana, da bi si narobe zapomnila, ker sem se streznila u trenutku, ko sem začutila tiste centimetre :razz: :razz:
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 11. Jul. 2009 20:22

Mogoče je pa njemu zarad alkota čist skup zlezu. :D
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
Uporabniški avatar
*pikyca*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 133
Na forumu od: 27. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *pikyca* » 11. Jul. 2009 20:26

ja enkrat še probi, pa tko da mu uspe mal dlje zdržat...pol boš pa vidla a te lahko zadovolji :D
In love with live!!!
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 11. Jul. 2009 20:32

renatka_ napisal/-a:Mogoče je pa njemu zarad alkota čist skup zlezu. :D

Velik vpliva ima alkohol na to jap. Give him a second fuck(chance), če si mu že prvega dala. :)
It was forever..but it didnt last long..
petrca8
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 9. 7. 2009
Kraj: kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a petrca8 » 11. Jul. 2009 20:38

Ce je penis res majhen, te bo - iskreno receno, tezko zadovoljil. Imam izkusnjo kot ti, dokaj podobno, le da je imel tip extra tanek in dolg penis, kot malo debelejsi svincnik. Ni me mogel zadovoljiti, penisa sploh cutila nisem, razen tega da me je bolelo ko je sel do konca vame. Ker pac pri sexu nism uzivala z njim, sva ostala samo kolega...pravega razloga mu nisem nikoli povedala, ker se zavedam da bi blo bolece za njegov ego poleg tega pa bi mu mogoce zbilo samozavest tako da si sploh ne bi upal vec bit intimen s kaksno zensko -pac lahko da bi kaksni drugi taksen penis ustrezal. Delikatne zadeve so to... meni je pac seks v resni zvezi zelo pomemben in pac gledam tudi na to.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 11. Jul. 2009 20:51

Zanimivo, da če bi en tip tule napisal, da ima ena baba s katero je bil 1x pi*ko zamaknjeno v desno in ga to ovira, ker mu tiča zateguje, bi pa vse pisale, da kak plehek prasec je... :lol:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 11. Jul. 2009 21:06

^^ eh, sej ka pa si res naj pomaga eden z res majhnim? poleg tega, McLarnovc, nikar ne reci, da se niste kdaj fantje pritoževali npr. nad majhnostjo ženskih prsi, hm? sej ena punca z zares ubogo ubogo A košarico npr. tut ne more kaj nardit, tk ko pa tip z mahjnim ne-lahk si seveda omislita povečanje, ampak ni point ttga posta v tem.
I am not an enigma, just a contradiction!
petrca8
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 9. 7. 2009
Kraj: kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a petrca8 » 11. Jul. 2009 21:25

McLarnovc, sm opazila da v vecih temah sam hocs spodbujat besedne dvoboje in da provociras... hvalabogu da so punce take, da te hitr pogruntajo.

A ti tvoja logika ne da mislit, kot sm ze js napisala - da pac ni nujno da bo to vsakega motilo, lahko bo pa komu prav pasalo da mu tica zateguje ker ima bejba noznico zamaknjeno v desno, kot si se izrazil? A mislis da taksna bejba ne bo dobila partnerja za resno vezo?... In ne, js ne bi pisala niti mislila, da je tip plehek, pac mu bejba ne pase - edino pravilno, da je sel od nje stran, kot pa da bi kasneje brali po forumih (naprimer ane) da jo je zapustil zarad kaksnega banalnega razloga al pa da je izvedela da jo je prevaral...
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 11. Jul. 2009 21:31

Težko bi podala neko mnenje,ker tak primer še nisem imela.Vem pa,da če si se že spustila z njim tako daleč,da bi na tvojem mestu,šla enkrat z njim do konca in potem ugotovila,kako je z njim.Mogoče sploh ni tako slabo,saj veliko žensk prisega na tehniko,druge na dolžino....
Mogoče boš pa prijetno presenečena,ko bosta trezna in morda nekoliko bolj pripravjena?
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 11. Jul. 2009 21:49

petrca8 napisal/-a:A ti tvoja logika ne da mislit, kot sm ze js napisala - da pac ni nujno da bo to vsakega motilo, lahko bo pa komu prav pasalo da mu tica zateguje ker ima bejba noznico zamaknjeno v desno, kot si se izrazil? A mislis da taksna bejba ne bo dobila partnerja za resno vezo?... In ne, js ne bi pisala niti mislila, da je tip plehek, pac mu bejba ne pase - edino pravilno, da je sel od nje stran, kot pa da bi kasneje brali po forumih (naprimer ane) da jo je zapustil zarad kaksnega banalnega razloga al pa da je izvedela da jo je prevaral...


Se pozna, da si malo časa na forumu. Še v vsaki temi, ki je bila tako zastavljena, je po nekaj straneh prepričevanja, da ni tako kot sem napisal jaz al pa kak drug tip, prišlo do tega, da je to čista resnica... :wink:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 11. Jul. 2009 22:10

petrca8 napisal/-a:Imam izkusnjo kot ti, dokaj podobno, le da je imel tip extra tanek in dolg penis, kot malo debelejsi svincnik.


Svinčnik?! :eek:

Si ne predstavljam - tolk ozkega namreč.
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 12. Jul. 2009 8:25

^^ mogoče ma takšnega kot Artur Štern. :D
kinna
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 24. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a kinna » 12. Jul. 2009 10:32

Maudisa napisal/-a:^^ mogoče ma takšnega kot Artur Štern. :D


takšnega ima pomoje zaradi mrzle vode... sicer pa je itak v majhnem stanju in nevemo kakšnega ima ko je vzburjen...

doggica če je biv penis mehak in mali, je to posledica alkohola... če pa je imel trdega in malega, mu ga je pa narava takšnega dala...
mogoče pa ko bo trezen se bo vseeno bol potrudo in ti bo pasalo...
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 12. Jul. 2009 10:57

Mogoče te zna pa na kakšen drug način pripraviti do najboljšega orgazma :) . Če pa ni dosti, pa najprej tipa zadovoljit in mu potem pripasat strap on gor. Trajalo bo kolikor časa boš želela in še velikost, obliko ter barvo boš lahko izbirala :D
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 12. Jul. 2009 11:31

Jah, mejhne joške s eše nekak da povečat, s tem ko operacije penisou še ne izvajajo pri nas, obstaja pa lol..če se da iz tiča dat v luliko, se da tut povečat ga :) Sam lažje je operirat joške in čez noč tadammm

Sam k tko pomislm, da se fuuul štekaš s tipom, popoln, idealn, hud, karakter...nakoc pa mau debelej k svinčik..k tale artur šterm gor :oops: sej nevem kva bi nardila, zjokala bi se haha k mi sex tok pomen, da neb mogla tega prneset hehehe

Aja@ KINNA - je rekla, da mu je pršlo prec, torej je bil v trdem stanju ;);)

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron