Zakaj gledamo / gledate TV?

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

TV gledam, ker:

sem se navadil/a zvecer sedet pred zaslonom
2
6%
zvesto spremljam dolocene nadaljevanke
6
17%
je prizgan cez del dan
4
11%
vidim na sporedu zanimivo oddajo / film
8
23%
mi je dolgcas
15
43%
spremljam informativni program
0
Brez glasov
Skupaj glasov : 35

Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 19. Nov. 2007 1:30

Lil`Bee napisal/-a:Zakaj pa ni možnosti NE GLEDAM TV???


Zato ker je tema "Zakaj gledamo / gledate TV?" in ne zakaj ne gledam oz. ne gledamo televizije. :D Se pa seveda to lahko komentira v temi.
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 19. Nov. 2007 8:53

:D
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 06. Dec. 2010 17:58, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Lopatka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 166
Na forumu od: 18. 11. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Lopatka » 19. Nov. 2007 10:39

Ne morem verjet koliko vas je takih, ki ne gledate TV-ja :eek: Zame je gledanje TV-ja obvezen dnevni ritual :D Zjutraj čim se zbudim (če mi seveda ni treba it na faks) takoj prižgem TV... na tak način pridem malo k sebi.

Potem še čez dan par serij pogledam. Zvečer pa itak ne morem zaspat brez TV-ja.
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 19. Nov. 2007 11:02

Zato, ker mi je dolgčas, ker je kak dobr film na sporedu, ker je na sporedu nadaljevanka, ki jo spremljam, ker je na sporedu kakšna dobra oddaja ... možnosti je pr men ogromno.
Itak med tednom zvečer nism zmožna pogledat enga filma/oddaje/nadaljevanke brez da zravn zaspim, ker zgodej vstajam, tk da jo mam za uspavalno sredstvo. Med vikendom pa rajš na računalniku pogledam kak film al pa serijo, razen če je kak dobr film v napovedniku, pol se ga pa z veseljem spravm gledat.
Dokler nism mela interneta doma, sem velik gledala tv, zdj k mam pa internet, je pa tv mal v ozadju.
Uporabniški avatar
allessya
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 702
Na forumu od: 9. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a allessya » 19. Nov. 2007 14:26

Uh, v osnovni in srednji šoli sem bila kar naprej pred TV-jem, zdaj pa gledam res zlo redko. Odkar smo se preselili v novo bajto, še tudi priključka za TV nimam v sobi, tako da večinoma gledam vse na računalniku (s serijami sem itak že po 1 sezono pred pop tv-jem in ostalimi kanali, filmi, ki jih gledam, pa bodo na pop tv verjetno čez kakšna 3 leta). :D Edino ko sem v MB ali pri fantu, gledam malo več, ker je pač TV v sobi, drugače pa ga ne pogrešam.

Sem izbrala kar opcijo 'ko mi je dolgčas'. Takrat se zna zgoditi tudi to, da grem v dnevno, se zamotam v deko in gledam kakšno bedarijo. :D
Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 21. Nov. 2007 19:49

ko sem bla majhna se mi je zdelo da ne preživim brez televizije :D , zdej pa (sploh zadnje čase) gledam tv zelo malo. edino vsak dan pogledam Rex-a, 24 ur al pa svet in potem če je kak dobr film, ampak še to poredko.več gledam tv ko sem s fantom, ker on pa je kr obseden z gledanjem tv, pr njemu mora bit obvezno pržgana. ponavadi si rajš zlowdam kak film ki mi je všeč in pogledam kr na računalniku.
I wanna wake up in a city, that doesn't sleep.
Uporabniški avatar
Nita*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 316
Na forumu od: 14. 7. 2007
Kraj: **lost in my world**

Neprebrana objavaNapisal/-a Nita* » 21. Nov. 2007 20:43

TV gledam samo ko mi je dolgčas.
no redno pa gledam samo grdo račko in zdravnikvo vest včasih. pa ko je kakšen zanimiv film tudi pogledam :D
Uporabniški avatar
lara23
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 12. 11. 2007
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a lara23 » 22. Nov. 2007 0:25

vsak dan gledam 24ur,ob ponedeljkih pa obvezno ugly betty in gospodinje..
soncek_25
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 7. 11. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a soncek_25 » 22. Nov. 2007 8:28

Obvezno gledam ugly betty,gospodinjo,preverjeno in trenja. Drugače pa sploh nebi tv-ja gledala.
Uporabniški avatar
matty13
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 2. 1. 2007
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a matty13 » 05. Dec. 2007 13:13

TV gledam za sprostitev. To je moj čas, ko sem sama in ko se hočem mau umirit, ker cele dneve samo dirkam okrog, zato si parkrat na teden vzamem cajt in gledam TV ter jem čokolado, bombone ali sladoled in najbolš mi je :cool:
Ljubiti samega sebe je začetek dosmrtne romance
Uporabniški avatar
barby*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 343
Na forumu od: 15. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a barby* » 05. Dec. 2007 13:23

Včasih sem jo več gledala, danes pa max uro na dan. Se mi zdi pa neumno met prižgano TV cel dan če je ne gledaš, le ena potrata energije (pa ne mislm samo v finančnem smislu).
Self-respect is the fruit of discipline; the sense of dignity grows with the ability to say no to oneself.
A. J. Heschel
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 05. Dec. 2007 23:11

kepka napisal/-a:Oziroma zakaj spremljate/spremljamo TV program? Zakaj torej spremljate, ce je program zanic? Kaj vas pritegne pred TV?


Zakaj? hm...ja, dobim dolocene informacije (Svet, 24ur), ker mi ni cel dan za pred PC jem sedet in je TV balzam za oci. Drugace pretezno spremljam PRO7, RTL (nemski) - slovenskih progrmov pa ...silom prilike :D
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
_*lunca*_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 102
Na forumu od: 4. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a _*lunca*_ » 06. Dec. 2007 22:04

jz gledam televizijo...sam kadar mi je doolgcajt...al pa v sobotih zju3, da k seb pridem pa si prežgem televizijo pa zraven jem...drgač pa zloo rada gledam v sobotih zvečer las vegas.. :oops:
I don't have love to share and I don''t have one who cares...I don''t have anything since I don't have you
šila
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 2. 12. 2007
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a šila » 08. Dec. 2007 17:40

Kot otrok sem ogromno časa preživela pred TV, potem so prišel na vrsto razne mladinske nadeljevanke (okoli '94), potem razni filmi,.. 2 leti nazaj sem gledala samo še informativne oddaje + kakšen film. Danes gledam pa 1x na tedne kakšen film. Informativnih oddaj ne gledam več, ker v njih ljudi dobesedo ustrahujejo s samimi negativnimi in grozljivimi informacijami.
In zakaj tako malo TV-ja? Ker imam tako slab signal, da ničesar ne lovi, filme gledam po dvd-ju.
Zame osebo je gledanje tv-ja totalno zabijanje prostega časa. Po novem sem začela brati knjige, ki se mi zdi veliko bolje za splošno razgledanost, ali pa se raje s prijateljico dobim na čaju in kakšno rečeva, ali pa biskvitke pečem...in še enkrat.. to je pač moje mnenje ..ostali pa pač po želji
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 09. Dec. 2007 9:48

Jest gledam tv, ker uživam v tem, da pogledam kak dober film, serijo, oddajo no pa obvezno 24ur/svet.

Sicer tv-ja ne prižgem pred 18/19h kjer prvo pogledam informativne oddaje pol pa kak dober film/serijo/oddajo. Pa tut vse kar si z neta dol potegnem gledam po tv-ju, ker prov ne morem na računalniku gledat, ker mi je to kr nekej... tko se pa fajn zleknem na pojstlco in uživam :wink:
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov