X Factor (slo)

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 20. Maj. 2012 21:12

Alma je bila danes daaaaaleč najboljša.
It was forever..but it didnt last long..
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 20. Maj. 2012 21:58

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 10:17, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
ameba
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 105
Na forumu od: 7. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ameba » 21. Maj. 2012 9:42

Seveda so mogli izločit mojega favorita.

Sem bila prepričana, da bo prišel Gašper ful daleč v tekmovanju, tko da me je res presenetlo, ko se je znašel na zadnjih mestih.

Včeraj bi dala ven Demetro. Napačna pesem, slabo odpeta, obupen stajling, nič ni štimalo. Swag bojo itak razpadle v roku enega leta; ena bo hotla solo kariero, dve se bosta na smrt skregali, tretja bo dobila tipa in pozabla na vaje :D
Alma mi je glasovno všeč, ampak kaj ko skoraj zaspim vsakič ko poje, Matija Jahn mi je vedno bolj kr en. Ajda me še ni povsem prepričala, ampak je vseeno moja najljubša. Ana tudi ni slaba, ampak mi barva glasu ne potegne.

Zraven pevskega, poteka še tekmovanje v tem, koga jim bo uspelo najbolj pogršat. Ne vem kdo je bil hujš, Gašper s peroksidno čupo, Demetra v ogabni oranžni obleki s čevlji ki sploh ne pašejo zraven(kaj je sploh mela na nogah?!) ali emo Matija Jahn in prejšnje oddaje. :eek:
najstnica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 9. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a najstnica » 21. Maj. 2012 10:24

ameba, zraven bi dodala, da so tudi najbolj suhe punce uspeli oblečt tako, da so zgledale debele. :D Da Ajdo v tisti pink obleki sploh ne omenjam in Jadranko - kaj zavraga je imela na glavi :rofl: Mislim, da bi morala stilistka na popu zgubit službo.

Včeri so bili pa itq vsi zanič, izstopala sta le Matija in Ana.
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 21. Maj. 2012 14:48

Men so bli včeraj vsi kul, Gašperja pa nisem nikoli skapirala, ne njegovega glasu, ne pojave, ničesar. SWAG bojo itak naslednjič al pa najkasneje še naslednjič šle ven, razen če se res izkažejo, kar pa dvomim :) Drugi so predobri.. In&Out tudi ne bojo dolgo, edino če jim bo Aleš zbiral takšne komade, hm ja jim bo, torej bojo še ostali :D
Demetra mi je pa čist neka navadna, vsaj proti Ajdi pa Almi po vokalu.
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 21. Maj. 2012 18:03

Jaz sem tudi včeraj malo gledala... kaj pa vem, meni so bile te smrkljice kar v redu, pa tipi tudi, samo taki koncepti skupin so meni res grozni, sem misila, da je bilo to že v 90ih preživeto, fej :tot: Če bi kakšne posameznike posebej ven vzeli, bi bilo bolje... Matija se mi zdi pa sploh nadležen s tistim visokim glasom, pa še izgleda vsaj 10-15 let starejši, kot je :D Pa da ni poznal te pesmi, tega ne morem verjet, heh.

Ana je pa dobra, s posebnim glasom, samo sem je že malo naveličana, k jo moramo že vsa leta po vseh festivalih, EMA-h in popevkah gledat o.O :) Samo takrat ji je bilo ime Diona Dimm, jo imam prav pred očmi v neki zeleno-modri dolgi obleki pa z vetrom v laseh na neki popevki :D Aja, pa tisto prepiranje med sodniki in prenašanje tega na tekmovalce je tudi čist neprimerno.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 27. Maj. 2012 21:04

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 10:10, skupaj popravljeno 1 krat.
najstnica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 9. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a najstnica » 28. Maj. 2012 11:37

Oh, Matija je včeraj čisto zgrešil bistvo - res mi je bil zanič. In si je kar zaslužil, da bi letel, rešili so ga le prejšnji tedni - takrat je bil simpatičen in zabaven, včeraj je bil res no comment. Ostali so mi pa bili kar kul, eno bolj, drugi manj. Tudi oblečeni so bili boljše. Le frizura od Jadranke se mi je zdela spet zgrešena...
Da bodo punce prej ko slej odpadle je bilo itq jasno, saj se niso znale uskladiti, tista črna (ne vem kako ji je ime) še peti ne zna. (ampak saj so jih čisto na novo skupaj dal, tako da bi to lahko pričakovali...), ampak me je včeraj res presenetilo, da so šle, saj so bile (po mojem mnenju) 1. dobre. Aja pa zmotilo me je, da se ena začela sredi nastopa jokat - res profesionalno!
Ana sicer res dobro poje, ampak se mi je zamerila že od prej, vedno neko jokanje in stokanje. Odrekat se itq morajo vsi, zakaj bi bila ona drugačna. Ne želim jo v finalu.
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 29. Maj. 2012 16:26

Matija je prov beden postal. Tisto, da mi je bla Bianca že en čas všeč, vzamem nazaj. Ta ženska je tako brezvezna. Pa ta Sara, reperka, je ena vzvišena, razvajena smrklja. Dobro, da so šle, čeprav za one tri mi je malo žal, ker one so ble kul. Pa ta Ana mi je tudi bedna, njen glas me pa spominja na tranvestita, pa če je še tako dober pa poseben. Demetra je bla res dobra. :)
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 29. Maj. 2012 21:30

kam so izginili vsi slo x factorji iz partisa?
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 30. Maj. 2012 18:33

Jaz osebno navijam za Ano, ker mi je vokalno top. Tak ko ma pa una svoj glas pod kontrolo ga nima pa nihče drug v tekmovanju in glede tega vse pele scat, pa res zna vsak komad spelat od začetka do konca ko da bi bla v tem biznisu že žnj časa. Sploh pa dobrih altov je aboslutno premalo, vse dandanes sam neki cviljo pa ououou-jajo, nuca se mal svežine na sceni.
Uporabniški avatar
nogavicka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 110
Na forumu od: 4. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a nogavicka » 03. Jun. 2012 14:49

ma vokalne sposobnosti, sam njen odnos mi je pa čist v k... men že ne bi tkole žugala s prstom tko k jadranki..
Uporabniški avatar
she-devil
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 30. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a she-devil » 03. Jun. 2012 18:01

Sploh nisem vedela, da obstaja tema o tem :D.

Glede S.W.A.G. - te punce nikakor niso za skupaj. nasploh mi takšne umetno ustvarjene skupine niso pri srcu, ker največkrat se hitro sprejo člani med sabo, se razidejo in v roku enega leta se nihče več ne spomni kdo so bili. Plus to, da ajde punce so še vsaka zase imele dober vokal ampak harmonije med sabo pa niso trofle. Katastrofa, poslušanje skupnih delov je bilo vedno mučenje. Po mojem mnenju bi morale izpasti že veliiiko prej.

Pri Ani mi ne potegne njen vokal. Res je da obvlada ampak ne prenesem njenih interpretacij (tisti sweet child of mine.. she butchered the song).
Matija mi tudi ni nič posebnega, pravzaprav nikoli ni pritegnil moje pozornosti. Demetra mi je ravno tako kot Ajda prav simpatična, ampak ji izbirajo slabe pesmi.
Glede In&Out pa hja... fantje mi sicer melodično fajn skup pašejo ampak ponovno umetno ustvarjena skupina. Pa kot je že ena omenila je obdobje boy bandov že mimo. Pa še moti me, ker se pri takih skupinah izpostavlja samo enega ali dva, medtem ko so ostali na odru le za število.
Pa res mi ni jasno kako Almi tolikokrat rata bit na koncu. Ja je res, da ji izbirajo slabe pesmi ampak je vokalno zelo sposobna.
Breakfast is my religion! (The Mask)
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 03. Jun. 2012 19:22

Kok se grozno pozna razlika pri vokalu če poješ slovensko ali tuj jezik..Demetra ni bla men osebno najboljša, sem pa sm pršla komentirat predvsem njenga mentorja- zakaj ta model skoz joka? :D
It was forever..but it didnt last long..
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 03. Jun. 2012 21:10

Čuden človek, ta Damjanovič..

ALMA :top:
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov