Viktorji

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

krfjolca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 810
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a krfjolca » 20. Mar. 2005 10:37

Kakšna se vam je zdela sinočnja podelitev Viktorjev? Jaz sem bila kar prijetno presenečena, ker je bila končno ena prireditev "na nivoju" v letošnjem oz. lanskem letu. Voditeljica mi je bila sicer malo smešna, čeprav je svojo vlogo dobro odigrala. Vseeno pa se mi je zdel lani voditeljski par boljši.

Kaj menite o tem, da je Siddarta dobila Viktorja? Meni je to malo smešno, ker so lani naredili veliko manj kot kdo drug. Že dve leti služijo z isto plato.
Ancica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ancica » 20. Mar. 2005 10:52

A niso bli že lansko leto nominirani siddharta, tabu in predin? Se mi zdi, da je slovenski medijski prostor tako majhnen oz. ne toliko to, kot pa nekonkurenčen, da se nominiranci ponavljajo iz leta v leto. Na Kataleno, pa LeeLooJamais so pa kar pozabili?
Hočemo nek kvaziameriški blišč z rdečo preprogo, najetim kričečim razredom in akademijo Viktor, pa bi bilo po mojem mnenju bolje, da se posvetimo svojemu konceptu.
Itak pa, kaj je tako lepega v rdeči preprogi, a se zavedate kakšno krdelo pršic je to (prirejeno po L. Štuklju) :lol:

Drugače sta mi bila pa voditelja všeč, čeprav bo lanskoletne viktorje težko preseč.
Uporabniški avatar
CommandykA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 3. 11. 2004
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a CommandykA » 20. Mar. 2005 10:54

prireditev mi je bila vsec..predvsem zato kr sem se lahko posteno nasmejala slovenskemu humorju :D pujsek edi je zakon Slika
no tut ostalo..scena in to...res pohvale..za siddharto pa tako recem...manj so res naredili sam jaz sem vseeno za njih drzala pesti,ker so mi od nominirancev bli najbol vsec!sploh ko se spomnim samozavestnih tabujevcev...damn ej so dobili kajlo... :D
Riba plava in rdeca.Bil je bled in bohinj.Srbela ga je peta in sesta.Znal je brat in sestra.
¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 20. Mar. 2005 10:57

men je blo vsec ono sreča na vrvici :D
drugace pa je blo ql...sej lani tut...ko igralci vodijo,to je to :)
Uporabniški avatar
Naughty grl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 599
Na forumu od: 4. 9. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Naughty grl » 20. Mar. 2005 11:04

¤MajC¤ napisal/-a:men je blo vsec ono sreča na vrvici :D

jaaaaa :lol:
Men so bli še kr ušeč ... Pujsek Edi je biu zmaga :D Pa Omar pa Trkaj sta bla dobra ... Pa Slon in sadež :D ... Potem mi je biu všeč nastop Joksimoviča pa une pevke ...
To z glasbenimi skupinami me je pa motil. Siddharta ni izdala nobenega albuma, Tabu se mi zdi da tud ne. Raj bi nominiral koga druzga ... :roll:
... se non ti cerco non vuol dire che mi hai perso <3
Uporabniški avatar
roxy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 27. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a roxy* » 20. Mar. 2005 11:12

Jaz sem vidla sam en kratek del... ker pol sm šla ven... pa se mi je zdelo kar v redu. Mogoče bom gledala ponovitev, če bo. Lanski viktorji pa so bli fenomenalni. Dvomim, da je blo letos na takem nivoju.
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 20. Mar. 2005 11:23

letos sem prvič gledala ker ni blo nč bl pametnega po tv in je blo še kr no... najbolš je bil res un mali debeli in njegova razlaga sreče na vrvici :D ...
kar se pa joksimiviča tiče... greva medva z mojim lepo včer popoldne mal v city park... pa zavijeva med drugim v H&M in medtem k gledam cunje pride moj pa vpraša če hočm joksimoviča vidt... jst pa :eek: :eek: če on to resno (v stilu kva nej bi pa ta tip sploh dans delal kle v lj, sploh pa zakaj bi biu ravno v hm če ma pa najbrž dost keša za kej druzga)... pa sem vseen šla (fribec babji pač) in... :eek: pred blagajno dejansko stoji joksimovič... velik manjši kt se mi je zdel na tv... in šele pol k sm pršla dam mi je kapnl da ma mogoče nastop na viktorjih :D
Uporabniški avatar
.:sonchika:.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 165
Na forumu od: 11. 3. 2005
Kraj: Malo tu, malo tam

Neprebrana objavaNapisal/-a .:sonchika:. » 20. Mar. 2005 11:34

Meni je bila podelitev kar všeč. Pustimo tisti fiasko čisto na začetku, ko je ena novinarka čakala na "zvezde" in jih spraševala puhlice. in potem je enega tipa vprašala, a je on zraven pri Naši mali kliniki, pa je on rekel, da ni. In potem je bila ona popolnoma osramočena.

Mi je bil všeč nastop Natalije. Nekaj novega, vsekakor.
Pa Jurij Souček. In odpujsala sta domov. :)
Uporabniški avatar
princesss
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 286
Na forumu od: 18. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a princesss » 20. Mar. 2005 11:38

Men je bla prireditev obupna.. Prou tok je blo očitno da so vsi, k so napovedovali nominirance, naučeni teksta, in tist k nej bi blo smešn, sploh ni blo. Groza. In kaj so z Emeršičem naredl?! :? Edine svetle točke: Trkaj in Omar, Joksimovič in una ženska, Regina (čudovit glas) in Andraž. All in all - razočarana.
Uporabniški avatar
CommandykA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 3. 11. 2004
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a CommandykA » 20. Mar. 2005 11:57

tut mene je to zmotilo malo da so tisti ki so podeljevali viktorje bli napiflani...nic ni blo tak spontanega..to se mi je zdel kr vlki - ! ampak ok...drugace mi je blo ql :)
Riba plava in rdeca.Bil je bled in bohinj.Srbela ga je peta in sesta.Znal je brat in sestra.
Uporabniški avatar
FairyAngel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 579
Na forumu od: 6. 10. 2004
Kraj: Svet mojih sanj :)

Neprebrana objavaNapisal/-a FairyAngel » 20. Mar. 2005 12:03

Jih še nisem gledala in čakam na ponovitev ob 14h, če ne pozabim...

Naughty grl, Tabuji so v lanskem letu izdali album Lun(LaGun (glej: http://www.t-a-b-u.com/60).
Tu stojim ponosno s teboj, ti povem misli jasno na glas ... Saj veš, ljubim te do neba.
Uporabniški avatar
Tamala`
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 31. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala` » 20. Mar. 2005 12:16

Meni je blo kar nekaj...preveč so se trudili, da bi zameglili lansko prireditev in program...ene par for je bilo v redu (npr. sreča na vrvici :D) pa na koncu pujsek Edi je bil dobr...
Pa ja tudi nastop natalije in šank rocka je bil dober
Kar se pa siddharte tiče je pa itak že Predin rekel na rdeči preprogi, da itak pričakuje ponovno zmago Siddharte ker glasujejo večinoma mladi ki jim je bolj znana ta skupina kot pa kater drug..tako da..ne vem no...sej je blo že za pričakovat...
Sem pa vesela da sta Slon in Sadež dobila viktorja :D
Tyra
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 394
Na forumu od: 30. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tyra » 20. Mar. 2005 12:21

Meni je pa fajn, da ga Predin ni dobil, ker mi je antipaticen do konca. Pa takoooo pocasi govori ( in poje ), komadi so mi zanic.
Roki pa Omar sta bila res svetli tocki :D ( hehe, en 2 glave vecji kot tadrug). Pa Zrnec Pujsek, je bil tudi simpaticen. Lani so bili definitivno boljsi, ampak kaj ces...tezko bo tisto prekasat. Men je bila tista fora z zajckom obupna. Aja pa vic Saleharja je bil tudi smesen.
Nastop Andraza mi je bil vsec, fantom iz opere je fajn stvar, regina mi pa ni bila vsec, njena barva glasu mi je anti, tako kot njene kretnje z rokami.
Natalija je kot rockerica zgledala super, lusna sprememba.
Uporabniški avatar
plavooka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 24. 10. 2004
Kraj: Koper

Neprebrana objavaNapisal/-a plavooka » 20. Mar. 2005 12:30

Torej gremo lepo po vrsti. Scenografija in postavitev odra mi je bila veliko bolj všeč kot lani. Se mi je zdelo bolj razkošno. Bojan Emeršič in Pia Zemljič sta se mi zdela kar posrečen voditeljski par čeprav se mi zdi, da je bil bolj zabaven Emeršič in da jih Pia ni uspela ravno veliko nasmejati. Vsekakor pa se mi zdi, da voditeljskega vodenja od lanskega leta Jurija Zrneca nista uspela preseči ( če ga sploh kdo bo? ).
Drugače pa se mi razni poskusi voditeljskih parov oz. podeljevalcev niso zdeli ravno zabavni in niso dosegli želenega učinka.
Sem se pa zelo nasmejala dialogu med Natašo Tič Ralijan (predlagam jo za naslednjo voditeljico Viktorjev) in Jernejem Šugmanom.
Kapo dol Nataši in Gašperju Tiču, ki sta si po mojem mnenju res zaslužila Viktorja saj veliko energije vlagata v lik Ane Lize poleg tega pa še na veliko nastopata v gledališču.
Smejala sem se tudi vicu glede tampona :lol: in skeču s prašičkom Edijem.
Glede oblačil in glamurja. Strinjam se s tisto stilistko, ki je komentirala prihod estradnikov, da je prevladovala črnina in je bilo premalo barv ( glede na to, da zdajšnjo sezono prevladujejo žive barve ) in inovativnosti.
Drugače pa so mi bile zelo lepe Anja Tomažin, ki je imela zelo lepo usklajeno oblekico z make upom, Urška Pirš, ki je bila zeloo lepa v tisti oblekici in z rožico v laseh.
Lepa mi je bila tudi obleka Pie Zemljič v prvem delu oddaje.
Me je pa malce razočarala Lorella Flego. Zanjo sem pričakovala malce več elegance ali vsaj malce več ekstravagantnosti.
Manjkalo mi je samo malce več glasbe in glasbenih gostov. Se mi samo zdi, da jih je bilo lani več?
**Tisti, ki živijo za ljubezen, živijo večno*
Uporabniški avatar
lun|ca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 2. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lun|ca » 20. Mar. 2005 12:39

Ancica napisal/-a:A niso bli že lansko leto nominirani siddharta, tabu in predin? Se mi zdi, da je slovenski medijski prostor tako majhnen oz. ne toliko to, kot pa nekonkurenčen, da se nominiranci ponavljajo iz leta v leto. Na Kataleno, pa LeeLooJamais so pa kar pozabili?
Hočemo nek kvaziameriški blišč z rdečo preprogo, najetim kričečim razredom in akademijo Viktor, pa bi bilo po mojem mnenju bolje, da se posvetimo svojemu konceptu.
Itak pa, kaj je tako lepega v rdeči preprogi, a se zavedate kakšno krdelo pršic je to (prirejeno po L. Štuklju) :lol:

Drugače sta mi bila pa voditelja všeč, čeprav bo lanskoletne viktorje težko preseč.


Se kr podpisem pod tole... Rdeca preproga mi je bla pa sploh smesna... Zvezde... Ja seveda :roll:

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron