True Blood

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
redlolla
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 140
Na forumu od: 24. 3. 2008
Kraj: here on earth

Neprebrana objavaNapisal/-a redlolla » 29. Jun. 2011 16:11

*mala* napisal/-a:Nov del, pa brez komentarjev? :eek: :eek:

BTW: A katera ve, če bodo to sezono ful po 4 knjigi snemal? (navijam za JA, tiste, ki brale, že veste za kaj se gre :D)


meni je biu kr nekej :roll: večino časa sm gledla u ekran in della: WTF?!?!?!?

gledam sam še zarad erika :P čeprow mi, ko je oblečen v trenirko, zgleda ko en čefur :D
Uporabniški avatar
Leaah
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 21. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Leaah » 29. Jun. 2011 18:53

Pogledala že oba dela :D vsekakor je bil drugi boljši... mi lahko katera razloži kaj točno je tist "planet" kjer je bila Sookie in zakaj se gre?
What is love but the strangest of feelings?
A sin you swallow for the rest of your life?
You've been looking for someone to believe in
To love you, until your eyes run dry
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 02. Jul. 2011 10:59

Tud js gledam sam še zrd Erica. Pa še on je neki shujšu :flop:
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 04. Jul. 2011 23:52

Ni blo tretjega dela, ne? :( Sam drugi, ki smo ga že prejšnji teden vidli...
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 05. Jul. 2011 8:13

Noup, bo treba še en del počakat...

Wiiii, 5 sezono se vrne Russell.
+ 3 sneak peeks (I like :))
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 11. Jul. 2011 23:58

Tretji del je bil kul! :D Sem se prijetno nasmejala ob gledanju. Ah, Eric :hearts:
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
Elle.*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 25. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Elle.* » 25. Jul. 2011 15:27

I wanna do bad things with Eric. :twisted:
Inside every blonde is a blonder blonde waiting to get out.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 25. Jul. 2011 15:35

Zadnji 3 deli so mi dobri.

Comic- Con trailer :eek:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Akademik
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 31. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Akademik » 31. Jul. 2011 11:33

Pohvalil bi igralca, ki igra Erica, res mu je dobro uspelo priti iz "zajeban, strah-vzbujajoč tiran" v "cute pošastek" :) Tko neumn in prikupn deluje, res dobro odigrano.

Mi pa ni všeč, kako dominanten in avtoritativen je postal Bill... ne podpiram, čisto drug človek/vampir je.

Danes nov del! :)
I'll tell you one thing: Don't ever give anybody your best advice, because they're not going to follow it.
Uporabniški avatar
she-devil
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 30. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a she-devil » 31. Jul. 2011 18:18

Mene moti pri tej novi sezoni, da se toliko različnih zgodb dogaja naenkrat. V prejšnjih sezonah je bilo tudi tako, ampak so bile bolj povezane med seboj. Zdaj pa so panterji, Arlene in njen dojenček, tudi Sam ima neko svojo zgodbo.. Eliminirali so ravno tiste dele zaradi katerih večina ljudi sploh gleda TB (Sookie&Eric&Bill in meni sta tudi vedno bila všečna Tara in Lafayette s svojimi komentarji)
Breakfast is my religion! (The Mask)
Uporabniški avatar
Akademik
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 31. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Akademik » 31. Jul. 2011 18:56

she-devil napisal/-a:Mene moti pri tej novi sezoni, da se toliko različnih zgodb dogaja naenkrat. V prejšnjih sezonah je bilo tudi tako, ampak so bile bolj povezane med seboj. Zdaj pa so panterji, Arlene in njen dojenček, tudi Sam ima neko svojo zgodbo.. Eliminirali so ravno tiste dele zaradi katerih večina ljudi sploh gleda TB (Sookie&Eric&Bill in meni sta tudi vedno bila všečna Tara in Lafayette s svojimi komentarji)

veš kko je, ta serija je posneta po knjigi in se bojda kar držijo zgodbe. Torej ni njihova krivda, ampak "krivda" knjige.
Vseeno, meni je bolje tako, kot pa da se ponavlja en tip zgodbe skozi 4 sezone... Sookie & Eric sta bolj zabavna kot bi bila Bill & Sookie, če bi še to sezono ju gon'li.
Je pa res da je ogromno nekih likov in fantazijskih bitij prišlo v zgodbo in postaja mogoče malo komično že vse skupaj. A nič manj zabavno!
I'll tell you one thing: Don't ever give anybody your best advice, because they're not going to follow it.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 31. Jul. 2011 20:08

^^ Krivda knjige? A sploh bral knjige? :P V knjigah je konkretno v prednosti Sookie, v bistvu vse piše z njenega zornega kota :wink:

Meni ratuje sezona vedno bolš :top:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 31. Jul. 2011 20:19

^^Men je tud kul! Mislim, da mi je do zdaj bla druga sezona najbolj boring... z izjemo parih delov. Ono ženšče mi je šlo blazno na živce pri kateri sta Tara in Eggs al kaj je bil bla neki cajta.

V teh parih zadnjih delih pa sem se prav prisrčno nasmejala ob gledanju Erica :D Sam mi ma pa neko čudno frizuro, al se sam men to zdi? :)
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
HuDoBa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 645
Na forumu od: 7. 5. 2008
Kraj: Prekmurje

Neprebrana objavaNapisal/-a HuDoBa » 31. Jul. 2011 20:27

^^mene njegova faca s to frizuro cel čas spominja na Kevina iz filmov Sam doma :D

Pa a se sam meni zdi, da so Ericove mišice nekam zginile? :?
Uporabniški avatar
Akademik
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 31. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Akademik » 31. Jul. 2011 21:05

*mala* napisal/-a:^^ Krivda knjige? A sploh bral knjige? :P V knjigah je konkretno v prednosti Sookie, v bistvu vse piše z njenega zornega kota :wink:

Meni ratuje sezona vedno bolš :top:

Ne, priznam, nisem bral knjig ^^
Želel sem samo izpostaviti dejstvo, da je serija po knjigi in kolikor sem slišal mnenja drugih, naj bi se kar držali zapletov in likov.
Vendar očitno ne dovolj. Se ti da na kratko povedat, kje se serija ločuje od knjig, če si brala?

HuDoBa napisal/-a:^^mene njegova faca s to frizuro cel čas spominja na Kevina iz filmov Sam doma :D

Pa a se sam meni zdi, da so Ericove mišice nekam zginile? :?

Sam res, čisti Kevin je! Še obnaša se tako, pa še dostkrat je - sam doma :D
I'll tell you one thing: Don't ever give anybody your best advice, because they're not going to follow it.

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov