The Face

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
Poppy.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 429
Na forumu od: 30. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Poppy. » 24. Feb. 2013 11:15

Nova resničnostna-modeling-tekmovalna serija. Gleda katera? Stvar je podobna X-NTM, samo da so tu tri mentorice že uveljavljene in uspešne manekenke (Naomi Campbell, Karolina Kurkova, Coco Rocha), ki imajo pod svojim okriljem vsaka po štiri tekmovalke. Zaradi tega je serija meni še bolj zanimiva, ker mentorice tekmujejo tudi med seboj in je drama :D Voditelj je Nagel Barker.

To so tekmovalke:
Slika

Meni sta najbolj všeč Margaux in Stephanie. Pa tudi nasplošno sem za Team Coco, ker mi je ona najbolj všeč in sem zaradi nje tudi začela gledat :) Naomi se mi pa zdi zelo intimidating :D
pikapokapika.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 20. 2. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a pikapokapika. » 24. Feb. 2013 12:06

Nisem še slišala zanjo, bi mi pa bila definitivno zelo všeč,ker rada spremljam takšna tekmovanja. Kje pa to gledaš?
Uporabniški avatar
Leonessa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 452
Na forumu od: 6. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Leonessa » 24. Feb. 2013 12:09

Jaz tudi gledam. No, dva dela sem pogledala že kak teden ali dva nazaj, 3. dela pa še kar ne najdem nikjer, pa bi moral nekje v sredo bit objavljen, če se ne motim?

Tudi meni je team Coco najboljši. Naomi je pa skrajno dolgočasna s tem njenim arogantnim odnosom "svet se vrti okoli mene". Pa samovšečne Sandre, ki ne more biti 5 min tiho, tudi ne morem prebavljati. Sta pa mi Azijki v njeni ekipi ful lepi. :gut:

pikapoka: series-online, Free TV, ali pa vpiši v google The Face torrent ali free online.
"20 years from now you will be more disappointed by the things that you didn`t do than by the ones that you did do."
Mark Twain
Uporabniški avatar
Poppy.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 429
Na forumu od: 30. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Poppy. » 24. Feb. 2013 13:01

Jaz downloadam s torrentov. Drugače pa so zaenkrat trije deli zunaj, samo mislim, da je čisto prvi bil bolj kot "nulti", ker so samo izbirali tekmovalke. Zaenkrat sta dve izpadli, da se boste lažje orientirale :) Pride pa na net ob sredah, ja.

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov