telenovele

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
Georgia
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 516
Na forumu od: 7. 8. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Georgia » 30. Avg. 2008 15:02

Men je pa ta Sladka skrivnost tko fajn. :D Ne morm da je ne bi gledala. Drgač pa načeloma ne gledam tovrstnih nadaljevank.
my_self
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 17. 6. 2008
Kraj: Daleč...

Neprebrana objavaNapisal/-a my_self » 31. Avg. 2008 20:22

najboljša mi je bla ruby, pol sm nehala gledat nadlajevanke, zdej pa ko mam čas gledam marino
Uporabniški avatar
WhiTe_ŁaDy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 18. 8. 2008
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a WhiTe_ŁaDy » 12. Okt. 2008 15:47

nevem če ste se že kaj pogovarjale o tej novi telenoveli, ki bo izšla zdaj počasi v mehiki - rostro de analia. Meni deluje tako dobro da bi jo kr kupla :D Drugače pa če katera slučajno odkrije kako je naslov pesmi te telenovele, naj hitro pove ker je legenda :D :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=4Uk2Gh9Pa9s
http://www.youtube.com/watch?v=VRzx-pYNlew
Uporabniški avatar
WhiTe_ŁaDy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 18. 8. 2008
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a WhiTe_ŁaDy » 12. Okt. 2008 15:47

nevem če ste se že kaj pogovarjale o tej novi telenoveli, ki bo izšla zdaj počasi v mehiki - rostro de analia. Meni deluje tako dobro da bi jo kr kupla :D Drugače pa če katera slučajno odkrije kako je naslov pesmi te telenovele, naj hitro pove ker je legenda :D :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=4Uk2Gh9Pa9s
http://www.youtube.com/watch?v=VRzx-pYNlew
Uporabniški avatar
WhiTe_ŁaDy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 18. 8. 2008
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a WhiTe_ŁaDy » 12. Okt. 2008 15:48

nevem če ste se že kaj pogovarjale o tej novi telenoveli, ki bo izšla zdaj počasi v mehiki - rostro de analia. Meni deluje tako dobro da bi jo kr kupla :D Drugače pa če katera slučajno odkrije kako je naslov pesmi te telenovele, naj hitro pove ker je legenda :D :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=4Uk2Gh9Pa9s
http://www.youtube.com/watch?v=VRzx-pYNlew
Uporabniški avatar
WhiTe_ŁaDy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 18. 8. 2008
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a WhiTe_ŁaDy » 12. Okt. 2008 15:50

ojej :eek: 3x poslalo, te pa je pisalo da ni šlo poslat
Uporabniški avatar
merisima
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 662
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a merisima » 24. Nov. 2008 21:50

haha...mam dost drugega pamtnejšega posla,kot si pa mozak s telenovelah matrat.včasih,kot smrkla sm jih gledala,pol sm pa skužla,da so vse narejen po istem kopitu,tak,da lahk že v prvem delu predvidevam,kaj bo v zadnjem...
pač moje mišljenje(okvoirno povedano)Armando je ful postaven bogataš,ki ma ranč v neki vasi in seveda živi v Casa Grande z mamo fotrom in služnjičadjo...Pa spozna luštno,a revno Mario in se zaljubita na prvi pogled.sam tu je poleg premoženjske razlike še ena prepreka.Armando je zaročen s svojo sestrično Gracielo in je seveda ljubezen z Mario prepovedana,samo ona dva se dobivata in ju zasačijo,tak na Armanda na silo poročijo z Gracielo,Maria pa spozna Raula in se poroči z njim sanja pa Armanda,kakor tudi on njo.pol pa itak se nekak razplete da sta ona dva na koncu skupaj in živita srečno do konca svojih dni.
jaz sm gledala od teh pizdarij Marisol.Esmeraldo pa še nekej tega ki več nit naslova ne znam.meni se gadijo te telenovele.pa še odvisn postaneš od njih :lol: še ta rebelde je en drek(je celo mala seka pogruntala).od začetka je gledala,pol pa je skužla,da se č ne zna kje je rep in kje je glava.kot je tud pr tem res.kdo to gleda mu mora bit v lajfu res dosadno...ker moja zgodba je bolj razburljiva kot so telenovele.
Piramida krije tajnu zemlje
tajnu svemira
piramida nosi grijehe
ovog naseg vremena
piramida skrivena.
(Divlje jagode:Piramida)
Uporabniški avatar
merisima
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 662
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a merisima » 24. Nov. 2008 21:50

haha...mam dost drugega pamtnejšega posla,kot si pa mozak s telenovelah matrat.včasih,kot smrkla sm jih gledala,pol sm pa skužla,da so vse narejen po istem kopitu,tak,da lahk že v prvem delu predvidevam,kaj bo v zadnjem...
pač moje mišljenje(okvoirno povedano)Armando je ful postaven bogataš,ki ma ranč v neki vasi in seveda živi v Casa Grande z mamo fotrom in služnjičadjo...Pa spozna luštno,a revno Mario in se zaljubita na prvi pogled.sam tu je poleg premoženjske razlike še ena prepreka.Armando je zaročen s svojo sestrično Gracielo in je seveda ljubezen z Mario prepovedana,samo ona dva se dobivata in ju zasačijo,tak na Armanda na silo poročijo z Gracielo,Maria pa spozna Raula in se poroči z njim sanja pa Armanda,kakor tudi on njo.pol pa itak se nekak razplete da sta ona dva na koncu skupaj in živita srečno do konca svojih dni.
jaz sm gledala od teh pizdarij Marisol.Esmeraldo pa še nekej tega ki več nit naslova ne znam.meni se gadijo te telenovele.pa še odvisn postaneš od njih :lol: še ta rebelde je en drek(je celo mala seka pogruntala).od začetka je gledala,pol pa je skužla,da se č ne zna kje je rep in kje je glava.kot je tud pr tem res.kdo to gleda mu mora bit v lajfu res dosadno...ker moja zgodba je bolj razburljiva kot so telenovele.
Piramida krije tajnu zemlje
tajnu svemira
piramida nosi grijehe
ovog naseg vremena
piramida skrivena.
(Divlje jagode:Piramida)
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 24. Nov. 2008 22:30

ja fak, koko si lahko tako prizadet da to gledaš :roll:
(mišljeno sarkastično na zgornji post, preden me označite za nestrpnico :D)
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 24. Nov. 2008 23:10

skoraj moreš priznat da je crap, no.
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 25. Nov. 2008 17:49

je in ga tudi ne gledam.. čeprav bi oth, ki pa ga gledam lahko uvrstila na nivo rebelde :) pač z nečim je treba zafilat čas in počet stvari ob katerih ti ni treba nič razmišljat. meni paše :)
ni pa treba zato označit ljudi, ki to gledajo za idiote in se zraven še hvalit kako maš superduper zafilan lajf. sj drugim se pa tvoje dejavnosti zdijo bedarija
*FaLLeN*AnGeL*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 263
Na forumu od: 8. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *FaLLeN*AnGeL* » 25. Nov. 2008 22:36

WhiTe_ŁaDy napisal/-a:nevem če ste se že kaj pogovarjale o tej novi telenoveli, ki bo izšla zdaj počasi v mehiki - rostro de analia. Meni deluje tako dobro da bi jo kr kupla :D Drugače pa če katera slučajno odkrije kako je naslov pesmi te telenovele, naj hitro pove ker je legenda :D :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=4Uk2Gh9Pa9s
http://www.youtube.com/watch?v=VRzx-pYNlew


Sm mela lih čas pa sm poiskala... Valerie Morales y Wahero - Doble vida :) .

No, da ne bom čist OT... men je bla od ush telenovel najbolj zanimiva Ruby, ker ni bla narjena na isti način kot ostale in se je skos na pouno dogajal :) .
Uporabniški avatar
merisima
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 662
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a merisima » 26. Nov. 2008 17:52

pač kaj ja znam,meni so glupe.komu pa pašejo pa jih naj gleda.neznam če so mi ble 2 telenovele res kul.pa se več nit naslovov ne spomnem.
Piramida krije tajnu zemlje
tajnu svemira
piramida nosi grijehe
ovog naseg vremena
piramida skrivena.
(Divlje jagode:Piramida)
Uporabniški avatar
*ka!a*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 621
Na forumu od: 16. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *ka!a* » 26. Nov. 2008 22:15

o boh, ne js jih ne gledam, ker sm že zdaunej, kt manša punčka ugotovila, da je use isto - nekdo je slep, nekdo umre, žena od nekoga je vedno ljubosumna in hoče drugo ubit blablabla...

no, res pa je da sm pa spremljala La mujer de judas ( maščevanje je sladko, nwem pa če je prou napisan :D ), to je pa to. dondones nimam cajta gledat niti nimam vesela. kokr komu paše.
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 19. Sep. 2009 13:04

Od mehiških sem pogledala le Esmeraldo,ker so jo res propagirali na veliko.Sicer pa ne gledam telenovel.

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov