Sweet 16

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
any_any
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 17. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a any_any » 07. Jul. 2007 20:32

Evo, se en link, kjer si lahko ogledas prvi dve sezoni.
Frenkie
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1227
Na forumu od: 4. 2. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Frenkie » 07. Jul. 2007 20:50

Jst to večkrat gledam na MTV-ju :) Zanimiva zadevščina... kakšen džumbus nekateri nardijo iz navadnega rojstnega dne.

Spomnim se enga dela, ko je ena punca hotla, da pride Beyonce nastopat na njen rojstni in je menedžerka od Beyonce zahtevala pol milijona dolarjev :eek: In pol so namesto Beyonce povabili Ciaro, ki je bla baje dost cenejša :D Jao kere scene... :lach:
Uporabniški avatar
ushergirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 4. 10. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ushergirl » 07. Jul. 2007 21:30

Jst sm tut že ene parkrat tole ujela. Vem da so enkrat pršli G-unit klapa (50 cent in te scene :lach: ) in da je na koncu dubila res en u über hud avtomobil. Pol sm pa še enkrat ujela e drug del in je že spet dubila za darilo avtomobil. Kaj sam še avtomobile podarjajo al kaj? In to pr 16-ih. :?
Uporabniški avatar
Rory
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 3. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Rory » 07. Jul. 2007 22:34

Meni se zdi taka rojstnodnevna zabava za 16 let čisto preseravanje in metanje denarja stran. Razvajene smrklje, ki morajo dobit vse kar jim srce poželi, drugače niso srečne. Pha.
Uporabniški avatar
_*Jagoda*_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 137
Na forumu od: 17. 4. 2007
Kraj: Slovenija :D

Neprebrana objavaNapisal/-a _*Jagoda*_ » 08. Jul. 2007 11:29

ene so res pretirano razvajene... in kako se obnašajo do svojih staršev... sploh pa se mi zdi vse skupaj pretiravanje... ok, saj kupiš naprimer avto če že imajo dovolj denarja, ne pa da imajo zabavo na ketri je najmanj 200 ljudi, da ne govorim o tem, da najamejo svetovne znane zvezdnike... :)
nevika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 61
Na forumu od: 1. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a nevika » 08. Jul. 2007 12:37

hvala tisti,ki je dala link za gledat to oddajo,ker js sem skos to iskala in nisem našla nikjer.iskala sem pa predvsem zaradi 8th&ocean.drugač pa se mi zdi to vse skupi mal preveč zrežirano glede na to,da so vse oddaje po istem kopitu,da so vse smrkle tok mogočne,razvajene,kar je pa mene najbol presenetlo je bilo pa to,da vse zgledajo tok starejše kot pa so v resnici.že ko sm gledla ricki lake,sem dobla tak filing,da so te američanke vse tok starejše,no vsaj zgledajo tako.drugač je pa fajn to gledat,da vsaj mal vidiš kok živijo tam,če je vse to res no.
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 08. Jul. 2007 13:03

Ja v Ameriki lahko že pri 16h dobiš izpit, zato vse punčke dobivajo avte. Zadnjič sem gledala in je ena dobila ful dobrega črnega terenca :eek: :D
Pa vse zgledajo ful starejše, jaz bi enim dala 20let, kakšne so.
I laugh at gilded butterflies.
Uporabniški avatar
*Lil`Kitty*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 9. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lil`Kitty* » 10. Jul. 2007 9:39

Sem malo na netu pogledala te dele... to kar ne more biti res, kako so te punce razvajene. Lauren in Jacqueline sta v fotoalbumu iskale ljudi, ki so dovolj kul za njuno zabavo. :roll: Preveč časa imajo očitno... Potem pa takšne bogatašinje povabijo na svoj rojstni dan več kot 200 ljudi, od tega pa poznajo samo peščico. :?
Uporabniški avatar
čmokica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 557
Na forumu od: 30. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a čmokica » 12. Jul. 2007 22:23

Učer je blo več delov na MTV-ju :)
Nema na svetu ruznih zena..postoje samo zene, koje ne znaju da bi s malo truda mogle da budu lepe.
( Dior )
Uporabniški avatar
mary-kate and ashley bigg
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 733
Na forumu od: 13. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mary-kate and ashley bigg » 13. Jul. 2007 0:01

jaz sem si tut pogledala par delov. višek snobizma. če bi mene ena povabila na tako zabavo sploh prišla ne bi ... ne vem, kako se tisti folk lahko tako navdušuje in se tepe za vabila enih navadnih razvajenk, ki mislijo, da so najbolj popularne in fancy. doooh
Uporabniški avatar
tašika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 87
Na forumu od: 5. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a tašika » 13. Jul. 2007 15:17

Učasi tako mimogrede to ujamem na TV-ju in takrat pač pogledam. Včasih prav ne morem vrjet kak so laho take smrlke tok razvajene in samovšečne. Pa kake izpade majo ene. Starši pa čist mirno to prenašaji in ne rečejo ne mu ne u.
1x sm gledla ko si je slavljenka brila noge v kuhinji v koritu :eek: :eek: :eek: . Kot da nima kopalnice. Zraven nje pa je po kuhinjskem pultu hodo pes.
EvieTheBooty
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 25
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a EvieTheBooty » 16. Jul. 2007 11:02

polly-polly napisal/-a:He he jaz tut gledam. Najbolj smešna mi je bla ena črnka, hčerka enga pokojnega raperja. K je njen frizer dobesdno živčni zlom dobu in samo spakiral stvari pa šu. Pa stlilist enako. :D :D Same razvajene smrklje. :evil:
Samo mi je pa zanimiv gledat to oddajo.


"u gotta respect me cuz my daddy is eazy-e" ta je bla huda ja... fulj rada to gledam.. pa una k je young joca povabla pa jo je tko prcov v glavo- jes sm se zjokala od smeha. ponavad tem razvajenim mulam takooo prvošm da se jim bo kej sfižil, sta pa enkrat 2 skp praznovale in je bla ena spet taka-tipična t druga pa bodoča pravnica in nevem kaj še- smo doma za ta pametno tko navijal k sta se skregale :D :twisted: :D :D :D
Uporabniški avatar
||MuCkAa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1286
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ||MuCkAa » 16. Jul. 2007 12:01

Jaz tole kar redno gledam; najhujsa pa mi je bila ena mala ogabnica, ki se je primerjala s Paris in hotela, da vsi uporabljajo njeno besedo "đuseeeej", kao od Paris "that's hot" :lol:
And I''ll take you for who you are
If you take me for everything

I''ll do it all over again...
Uporabniški avatar
Lejla86
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 988
Na forumu od: 23. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lejla86 » 16. Jul. 2007 12:09

Pa ena črnka je skoz govorila: "I'm so fly!" Ja no, perutničke maš pa kura si :roll: ! Groza :stupid:
Uporabniški avatar
Bunny Muffin
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 268
Na forumu od: 10. 3. 2005
Kraj: Disturbia

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunny Muffin » 16. Jul. 2007 12:24

Jao, to so takšne oslarije. Takih stvari ne morem gledat, ker mi je slabo in kar zelena postanem (ampak ne od zavisti). Polno rit majo vsega, preseravajo se, cele dneve jim ni treba drugo počet kot migat s prstkom, da je vse tak kot si one zaželijo :x Bruhuhu!

Take razvajane kure so pri šestnajstih... kaj bo šele ko bodo starejše? Dvomim da jih bo kdo oženil zaradi ljubezni. No ja, sicer pa koga briga dokler bodo dobile tistega, ki jim je všeč, ne? :roll:
{Bitch please, you've got more issues than Vogue.}

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov