Slovenski top model

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 08. Dec. 2010 22:12

Mah, obe ven- Tino in Martino.

Mi je bil pa Nušin styling všeč dons, razen ustnice (bi lepše rdeča šminka pasala zdraven).
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Shimmie_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 664
Na forumu od: 29. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Shimmie_ » 08. Dec. 2010 22:43

Jst mam pa ful občutek, da bo zmagala Tina. Pa nimam pojma zakaj.. sem pa tud enkrat nekaj firbcala po nekih fotkah in je bla Tina v neki komisiji za izbor miss nevemčesa :D Čeprav se men ona ne zdi napačna..
Bomo videli :)
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 09. Dec. 2010 10:28

joj no! kolk so predvidljivi glede teh eliminacij!

sicer pa men tina ni za model, ne vem zakaj, ampak mi ni. pa tut mal prestara je d bi si začela delat ne vem kakšno kariero v tujini.
pol pa take pristanejo v nekih komisijah za miss pa enih slovenskih modnih revijah, ki niso najbolj na nivoju... postanejo komercialni modeli (ker v sloveniji ni high fashion) - skratka vse tisto zarad česa ostale punce mečejo vn
¤Urshka¤
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 2. 12. 2007
Kraj: Portorož

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤Urshka¤ » 09. Dec. 2010 10:59

js tut mislim, da bo tina, sm tut slišala tako, ampak upam, da sm narobe slišala, ker se strinjam z vsem, kar ste rekle. men je tut mim, najbol bi mi bla maja, ker ma tut postavo, drugač pa mislim, da si lea najbol želi in tut ni slaba pri tem, kar dela, mislim, zmeri se potrudi maksimalno, sam škoda res, da nima postave. men so recimo zadnje fotke od maje totalno hude, poze so res top.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 09. Dec. 2010 11:01

Po drugi strani sta pa Maji in Lei višini v škodo. 1,72 in 1,68 (kakor navedeno na spletu) je premalo :? :?
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
¤Urshka¤
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 2. 12. 2007
Kraj: Portorož

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤Urshka¤ » 09. Dec. 2010 11:06

Ja, na to sm čist pozabla, to je tut res. ampak, če bi po izgledu ocenjeval, katera je najbolj primerna za manekenko, pol nebi rabl 14 oddaj (al kulk jih bo), ampak eno samo. Itak, da je treba upoštevat, ampak men je tina useen mim. Prva stvar k sm jo pomisla, ko sm vidla fotkanje za naslednji teden, je blo to, da je to totalno tini na kožo pisan, k je tk moška. Pa ne zdi se mi primerno fotkanje za finale, halo. Po eni strani ja, pač morjo se v vsako vlogo vživet (tut v tipa, pa starca), sam to bi mogl že kej prej preverit.
Uporabniški avatar
LuvDancin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 16. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LuvDancin » 09. Dec. 2010 13:32

Lea je za moje pojme najbolj model material, pozna biznis, je ful predana in delavna, jbg višine pač nima, postavo lahko dodela, ma pa (meni osebno) ful zanimiv obraz.
Maja mi je prelepa, ampak mi deluje tko zdolgočaseno, da brezveze.
Sicer mam pa tud jz občutek, da bosta zadnji dve ostali Maja in Tina, in da zna v tem primeru Tina zmagat. Men je sicer ona čist simpatična in topla oseba, ima obraz tako za beauty kot high fashion, ampak ne vem, neki mi je off, pa ne znam s prstom pokazat na to.
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 09. Dec. 2010 13:46

¤Urshka¤ napisal/-a:Ja, na to sm čist pozabla, to je tut res. ampak, če bi po izgledu ocenjeval, katera je najbolj primerna za manekenko, pol nebi rabl 14 oddaj (al kulk jih bo), ampak eno samo. Itak, da je treba upoštevat, ampak men je tina useen mim. Prva stvar k sm jo pomisla, ko sm vidla fotkanje za naslednji teden, je blo to, da je to totalno tini na kožo pisan, k je tk moška. Pa ne zdi se mi primerno fotkanje za finale, halo. Po eni strani ja, pač morjo se v vsako vlogo vživet (tut v tipa, pa starca), sam to bi mogl že kej prej preverit.


ja, točn to je- preveč možača; pa še tisto z njenim tipom mi ni všeč (ko ga je po grčiji klicala). zarad njega se res ne bo nikamor premaknla
Uporabniški avatar
blue coctail
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 87
Na forumu od: 13. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a blue coctail » 12. Dec. 2010 13:20

joj ja, tisto s tininim tipom je blo totalno mim. jst še zmeri navijam za majči.
Uporabniški avatar
HuDoBa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 645
Na forumu od: 7. 5. 2008
Kraj: Prekmurje

Neprebrana objavaNapisal/-a HuDoBa » 15. Dec. 2010 22:17

Katera je šla ven? :)
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 15. Dec. 2010 22:20

Na FB pravijo, da je šla Lea.

Maja za zmago!!!
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
blue coctail
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 87
Na forumu od: 13. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a blue coctail » 15. Dec. 2010 22:28

pol pa go maja! js sam upam, da tina ne zmaga. pr tej žiriji nikol ne veš :roll:
Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 15. Dec. 2010 22:29

Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.
Uporabniški avatar
ninc
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 381
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ninc » 16. Dec. 2010 18:30

Eh, brezveze. :tot:

Upam, da ne zmaga Tina. Pa niti Maja mi ni všeč.
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 16. Dec. 2010 19:38

Sicer ne spremljam redno, ampak Maja pa mora zmagat :D
Use your head and follow your heart.

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov