Slovenija ima talent

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 19. Jun. 2011 23:28

najboljše bi blo, da bi bla tiho!

sam potem ne bi zmagala, če ne bi se s to svojo zgodbo zasmilila celi Sloveniji! ker opera ni popularna.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 19. Jun. 2011 23:32

Še vedno boljše kot 40 harmonikašev :D (malo imam predsodka do frajtonarc, sem na strani klavirk :) ).
The world is as you are.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 19. Jun. 2011 23:36

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 15:18, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
shinee
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 5. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a shinee » 20. Jun. 2011 0:15

po bieberju je bil en "BUM" in ena fora, kao, da so bieberja potolkli - v bistvu, da so se norčevali iz njega. :D
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 20. Jun. 2011 6:59

boga tista ženska, ki je fušala :D

Drugače pa, a se je samo meni zdelo, da je tisti (Žan??), ki je pel Dynamite imel zelo, zelo čudno angleščino? Meni se je zdelo kot, da sploh ne bi imel tapravega besedila.
Don't worry, be happy!!
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 20. Jun. 2011 7:12

Ma Žan je skor umrl od treme tam gor. :) Na začetku še posebej, cel se je tresel, si popravljal mikfrofon in napačno izgovarjal besede. Sploh pa je izbral res smotan komad, ker ga ne moreš zapet tko, ker je komad autotune. In je pel zelo statično vse, razen refrena..Tko da, zelo napačna izbira pesmi, drugače je fant res dober pevec. Ampak je pač še mulc.
Tista avtorska pesem od Vižantina se men ni zdela nič posebnega, tud ni nekaj lepo pel.. Jerica je dobra pevka, izbrala napačen komad. V finalu bi moral kao "šokirat" no. Tko da če bi izbrala eno "all lovable" balado, bi zmagala. Artifex se niso dost potrudl za finale. Julija je dobra vokalistka, tista ta druga črna pa je en sam jodl, čist neiztreniran vokal in tresenje glasu skozi cel "komad", horror. Glede tiste Lady Gage..svašta, kva je blo letos z izbiro komadov? :D Tud ful napačen komad, ki ne pkaže absolutno nič razpona glasu :D šele tam, ko je malce zavpila, se je glas pokazal, prej pa brezveze. :D
Unih dveh tamalih sploh nism gledala..
Hmm..še kdo..ne. Skratka, ni mi bilo všeč skoraj nič pri tej sezoni. Pa prav zživcira te ta režija, ker absolutno vseee prehvalijo, sam da dobijo glasove.

Za uno žensko k je pa dobla mešalc pa "pokazala talent", bi blo pa velik bolš, če bi sam dvignla majco :D ne glede na to kakšne talente ma spodaj, bi bli boljši od tega sranja, ki ga je spravla iz grla :D
It was forever..but it didnt last long..
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 20. Jun. 2011 8:02

Nisem gledala showa, ampak kaj je fora, da totalno skopiras tujo plesno skupino? V mislih mam Artifex in njihove maske - kopirajo Jabbawockeez, ki so tudi tekmovali v enem ameriskem showu. Kr neki no.
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 20. Jun. 2011 8:19

Meni je bila pa tista z Lady gaga grozna :lol: Meni se je zdelo, da je skos fušala. Nisem pa nikdar prej še gledala, tako da ne vem kako drugače poje.
Don't worry, be happy!!
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 20. Jun. 2011 11:17

ja da greš gaga kopirat na SIT moraš res bit adijo.

pa jeba jim snemalca! več kot polovico plesnih točk se ni videlo, ker so snemali ali publiko ali žirijo ali od predaleč. pa ste normalni? katastrofa.

moja favorita: gašper&nika (čeprav sem vidla 1/4 nastopa- banda), žan (čeprav z ogromno treme se je proti koncu kar umiril).

da pa lahko harmonikarji pridejo na drugo mesto je pa totalen polom vseh polomov na talentih takšnih in drugačnih. (pa nimam nič proti harmoniki kot taki in če bi se našel kak extremen virtuoz, ne pa roblek, golica, 2 policaja- to zna špilat vsak z eno leto glasbene). slovenceljni...
Zadnjič spremenil claire, dne 21. Jun. 2011 10:38, skupaj popravljeno 1 krat.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
shinee
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 5. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a shinee » 20. Jun. 2011 15:18

CaliLove* napisal/-a:Nisem gledala showa, ampak kaj je fora, da totalno skopiras tujo plesno skupino? V mislih mam Artifex in njihove maske - kopirajo Jabbawockeez, ki so tudi tekmovali v enem ameriskem showu. Kr neki no.


njihove maske so iz stripa. maestro, artifexi, fantasy in jds - VSI (!) te so imeli vsaj nekaj iz ABDC. :wink: (ta oddaja)
za ostale se ne spomin.

paa, artifexi so bili včeraj še oblečeni tako, kot JW. ampak honestly, dandanes se pri nas ne moremo spominit kaj izvirnega - itak je amerika na tem področju tako napredna, da no comment.
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 20. Jun. 2011 15:53

snemali so pa res obupno. Sem posebej hotla videt Ekatarino in so jo snemali ali tako od daleč, da se je videl le oder ali pa direkt v glavo :mad: :evil:
Don't worry, be happy!!
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 20. Jun. 2011 15:54

^^jap, še zdaj v zadnji sezoni ABDC so meli eno oddajo kjer jim je Bieber dal izzive... sem se takoj spomnla na to ko sem vidla, da Artifex plešejo na njegovo pesem ker se mi je zdelo, da so mogoč tud tam dobili idejo...
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
shinee
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 5. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a shinee » 20. Jun. 2011 21:05

mogoče, ali pa so samo sledili trendom - torej (anti)bieber manija + jay-z, ki je pa itak klassika. :D
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 20. Jun. 2011 21:16

Ma ja :D

Kar se snemanja tiče, škoda zgubljat besed. Že lani so katastrofalno snemali, letos pa tud tak da so pol vsega vun spustli oz. se ni vidlo zaradi glupega premikanja kamere ali pa ker je blo predaleč posneto.
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
Norika33
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 71
Na forumu od: 28. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Norika33 » 30. Jun. 2011 10:04

Se strinjam tole s snemanje je bilo na slabem nivoju, če nisi bil tam sploh ne veš kako je vse skupaj tole potekalo, gledalec pred TVjem ne dobi realne slike dogajanja!

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov