skrivnostni otok

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
HuDoBa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 645
Na forumu od: 7. 5. 2008
Kraj: Prekmurje

Neprebrana objavaNapisal/-a HuDoBa » 24. Maj. 2010 17:20

ja kaj pa veš. mogoče sta pa hugo in ben izbrala svojega naslednika predne sta umrla al nekaj...saj to ni važno. važno, da so se oni zbrali v posmrtnem življenju in da je jack odprl oči in jih pol tut zaprl...(se opravičujem ampak se ne morem sprijaznit s koncem...ne še).
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 24. Maj. 2010 17:21

HuDoBa napisal/-a:zakaj pa pol njegovega sina ni? in zakaj so pol tam sayid pa ostali ki so ubijali? npr sawyer? kate?


Kaj je Walt koga ubil pa potem umrl na otoku tak kot Michael?? Sawyer pa Kate sta umrla na otoku? nista...

Sayid pa je sicer umrl a je bil dober po duši (vsaj tak si jaz razlagam)

a ni to fajn, ko so nam tolko pustli za debatirat pa si po svoje interpretirat? :D
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
HuDoBa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 645
Na forumu od: 7. 5. 2008
Kraj: Prekmurje

Neprebrana objavaNapisal/-a HuDoBa » 24. Maj. 2010 17:29

aja torej v cerkvi ni sam tistega, ki je ubijal na otoku in umrl na otoku? ker ne tisti, ki si jih naštel jih ni bilo v crekvi in noben ni umrl na otoku jih je pa en kup umrlo na otoku pa so bli tam. zakaj pol tako razlikovanje med prisotnimi v cerkvi? a je pol sawyer kaj boljši, ki je celo življenje razmišljal samo o maščevanju?
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 24. Maj. 2010 19:51

Jst sem že dopoldne pogledala finale, ampak sem bila tak paf in iz sebe, da nisem mogla nič napisat, sem jokala kot dež :D Že vmes (ko so se spominjali dogodkov z otoka), na koncu sem pa itak bila čisto fertik :D Jst sem ful zadovoljna s koncem, me niso razočaral. Po eni strani mi je bil lep, srečen konec, po drugi strani pa ful žalosten (vsi mrtvi :(), mi je bil pa eden najlepših delov vseh šestih sezon. Vedno sem si mislila, da bodo naredili takšen konec, da bodo vsi umrli, da si nekdo vse samo domišlja in bomo izvedeli, da vse skupaj sploh ni res, ali pa da nas bodo presenetili z nečim čisto tretjim, nepričakovanim. In jst niti nimam več nekih vprašanj, ne vem če sem se sprijaznila s tem, da vseh malenkosti pač nikoli ne bomo izvedeli.

Za Michaela sem si pa jst tud mislila, da je njegova duša ostala na otoku, ker je storil nekaj hudega. Saj je sam povedal, da je ostal na otoku in ne more z njega. Za Walta sem si pa mislila, da on je itak že prej šel z otoka živet k babici (če se ne motim?) in ni prišel več nazaj, pa očitno še tudi umrl ni :lach: Aja, Sawyer, Kate in Sayid so tud ubijali, ja, ampak so vedno veljali za dobre ljudi. Sayid ni imel druge izbire, Kate se je maščevala nekomu, ki si je zaslužil, Sawyer tudi. Michael pa je Ano Lucio ubil hladne krvi.

Pa za tiste štiri na letalu sem si jst predstavljala, da so umrli zaradi eksploziva na letalu. Sej vem, da to sploh ni nujno, samo mi ta eksploziv ni šel iz glave ...

Konec je bil res epic - z Jackom. Pa Vincent :D V prvem delu je tud Vincent našel Jacka, ne? Sam težko je gledat svojega najljubšega v seriji, ko umira :(
Zadnjič spremenil joy23, dne 24. Maj. 2010 19:54, skupaj popravljeno 1 krat.
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 24. Maj. 2010 19:53

HuDoBa napisal/-a:aja torej v cerkvi ni sam tistega, ki je ubijal na otoku in umrl na otoku? ker ne tisti, ki si jih naštel jih ni bilo v crekvi in noben ni umrl na otoku jih je pa en kup umrlo na otoku pa so bli tam. zakaj pol tako razlikovanje med prisotnimi v cerkvi?


Pač niso mogli vseh igralcev dobit na kup za finale :D
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
cdefgahc
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 89
Na forumu od: 12. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a cdefgahc » 24. Maj. 2010 21:03

zakaj pa misliš, da je eksplozivo na letalu eksplodiralo? jst sploh pomislla nism na to. :) na pa sej, mogoče je, noben ne ve... ampak sej Hugo pa Benjamin pa ostaneta živa na otoku, ko vsi drugi grejo. in sta umrla bog ve kdaj...
a je blo čez cel lost kdaj razloženno, kdo je naredil tist velik kip, od katerega smo večinoma videli samo nogo?
pa recimo mi ni jasno, kdo je naredil tisto luč, srce otoka? ne more bit tam že od začetka, ker tist kamen, k ga je Jack dal nazaj notr, je bil izdelan iz strani človeka. ampak kdo ga je naredil?
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 24. Maj. 2010 21:11

cdefgahc napisal/-a:zakaj pa misliš, da je eksplozivo na letalu eksplodiralo? jst sploh pomislla nism na to. :) na pa sej, mogoče je, noben ne ve...


Ja, sej sem napisala da sploh ni nujno :) Ampak recimo :D
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 24. Maj. 2010 23:09

pa saj to je point konca... da si vsak malo po svoje razloži, ker itak vsakemu nikakor ne bi mogli ustrečt...

je še koga konec spominjal na konec od Titanica?
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
frigga
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 817
Na forumu od: 23. 12. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a frigga » 25. Maj. 2010 0:27

Sem si končno uspela pogledat zadnji del.
Glede na zadnji prizor si jst razlagam tako, da so oni v bistvu umrli že takoj na začetku, ko je letalo strmoglavilo, in da je bil otok samo nek prehodni svet (recimo vice) do 'nebes'.
Itak pa je še ful odprtih vprašanj in teorij, kako, kaj, zakaj...

Bi rekla, da je tole sodobna predelana Božanska komedija. :D
Pristajati na povprečnost pomeni pristajati na poraz.
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 25. Maj. 2010 4:36

tut jaz sem si najprej predstavljala, da so umrli vsi že od letalski nesreči, ampak jacku oče reče da so umrli eni pred njim in eni dolgo za njim. Tako da to vrjetno ni :)
Don't worry, be happy!!
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 25. Maj. 2010 13:08

Umrl niso med letalsko nesrečo, mi smo vidl njihove smrti (kokr jih je pač blo), Kate, Sawyer in ostali so pa pač živel do konca svojih dni, kokr je to pač spet blo :) Vice so ble sam tist flash-sideways iz 6. sezone, vse ostalo je blo drugač res (smokey, jacob, etc..)


Drugač pa omgggg učer nism mogla zaspat tok sm bla žalostna :cry: 6 let sm jih gledala, od svojga otroštva praktično :D Bed. Res je bil ful ful ful lep konec, tm 10 minut pred koncem me je že na polno stiskal. Bogi Jack :(
Uporabniški avatar
Dita-
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 618
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Dita- » 25. Maj. 2010 19:46

No, men je bil sicer zadnji del neizmerno lep, ampak kako so pa zaklučl serijo mi pa ni všeč. Predvsem zato, ker so obljubljal da bodo vse razjasnl in niti približno niso. Kr ne morem vrjet da je konc, ker se mi zdi zgodba nezaključena.

Drgač pa, lepo je bilo dokler je trajalo :) Sicer so ga vmes nekje že malo 'sral' ker so se preveč zapletl z zgodbo, pa sm na čase gledala samo zato ker sm pač že tolk časa spremljala to nadaljevanko.

Zadnja sezona je bla pa super :)
Our passion is our strength <3
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 26. Maj. 2010 7:59

Sej je bil zadnji del lep in vse, ampak če damo vse malenkosti nastran, mam še zmeraj eno malo večje vprašanje (ki sem ga mela od 1. sezone naprej in komaj čakala konec da mi odgovorijo) - KAJ SPLOH JE OTOK?
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Uporabniški avatar
-barbi-
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 5. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a -barbi- » 02. Jun. 2010 20:17

Otok = vice.
Man hat die Menschen schon halb für sich gewonnen, wenn man sie mit ihrem Namen anredet, weil man sie auf diese Weise eben ihre Persönlichkeit fühlen lässt.
Franklin Delano Roosevelt
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 02. Jun. 2010 21:24

nope. Vice so bli flash-sidewaysi.
Naslednji odgovor...
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]