skrivnostni otok

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 23. Maj. 2010 22:18

hvala :) Se bom jst rajš naspala pa jutri zloudala.
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Uporabniški avatar
HuDoBa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 645
Na forumu od: 7. 5. 2008
Kraj: Prekmurje

Neprebrana objavaNapisal/-a HuDoBa » 24. Maj. 2010 13:31

a ni še noben pogledal? :D
jaz sem razočarana. kar en beden konec :?
Uporabniški avatar
Dita-
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 618
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Dita- » 24. Maj. 2010 13:54

gledam ravnokar :P
Our passion is our strength <3
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 24. Maj. 2010 15:00

beden? zakaj beden? se mi zdi edini logično možn konec.

del je bil za mene izjemno lep in sem vmes večkrat dobil solzne oči... priznam, da konca nisem pričakoval ampak lepše ga ne bi mogli naredit... Začelo se je z odpiranjem oči Jacka, končalo pa z zapiranjem.. EPIC
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
HuDoBa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 645
Na forumu od: 7. 5. 2008
Kraj: Prekmurje

Neprebrana objavaNapisal/-a HuDoBa » 24. Maj. 2010 15:06

^^meni osebno beden zato, ker je nadaljevanka iz napete nadaljevanke prešla v pravljično (nebesa, luč-središče otoka, sam še božiček ki se spusti po dimniku mi je manjkal). jaz sem pač pričakovala drugačen konec in sem razočarana. poleg tega mi en kup stvari ni jasnih (sam iz zadnjega dela, kaj šele iz vseh ostalih). pač bv vse skupaj...za tak konec je škoda, da so vlekli to serijo tak dolgo (je pa res, da kakšno zgodbo so "napletli" v tej zadnji sezoni, drugačnega res nismo mogli pričakovat). sam je to sam moje mnenje.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 24. Maj. 2010 15:22

“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
HuDoBa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 645
Na forumu od: 7. 5. 2008
Kraj: Prekmurje

Neprebrana objavaNapisal/-a HuDoBa » 24. Maj. 2010 15:34

^^mene žal ta razlaga ne zadovolji. razloži zadnjo sezono, ne pa celotne serije (al pa sem sam jaz mela občutek, da je tu nekaj več). in nekak mi ni jasno zakaj michela in njegovega sina ni blo na koncu? in ja, jaz bi bla bolj zadovoljna, če bi se na koncu en (vseeno je kdo) zbudil in bi se izkazalo, da je to nekdo le sanjal, ker me pol ne bi mučile vse stvari, ki tekom šestih sezon niso bile pojasnjene.
Uporabniški avatar
cdefgahc
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 89
Na forumu od: 12. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a cdefgahc » 24. Maj. 2010 16:27

na nek način se je tud men se je zdelo bedno na koncu ko so jih pokazali v nebesih. bi blo bolš, da bi kazalo življenje po tem, ko so prišli iz otoka.... ampak, po drugi strani pa...tolk skupnega so doživeli na tem otoku, veliko jih je tam tud izgubilo svoje življenje in je blo lepo, da nakoncu se pa v nebesih vsi srečajo in izljubijo :D tudi sami epizodi pa sta bili zelo lepo narejeni. kk so se začeli spominjat en drugega in to... joooj, sm mela skoz solzne oči :D
lahko bi rekla, da sem pričakovala bolj šokanten konec. pa tud meni je čudno, da ni bilo tam tudi tistega michaela in njegovega sina? mogoče zato, ker sta že tak zgodej zapustila otok?
pa še eno vprašanje mam: naslednjik za varovanje otoka za jackom je bil hugo, pomagal pa mu je benjamin. na koncu pa oba vidimo v nebesih, kdo pa naprej čuva otok, se pa ne ve, ane?
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 24. Maj. 2010 16:57

Michael je stuck na otoku oz. njegova duša in je tud bil eden od šepetov zato ne more bit v cerkvi...

glede onega drugega... saj pa Locke je tud mrtev pa Kate je odletela iz otoka and so on... zgleda, da nisi najbol razumela konca :) saj jaz še tud ne čist in mi je zelo všeč to, ker bomo meli ure in ure kaj za debatirat :D
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
HuDoBa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 645
Na forumu od: 7. 5. 2008
Kraj: Prekmurje

Neprebrana objavaNapisal/-a HuDoBa » 24. Maj. 2010 17:02

kaj pa vsi ostali, ki so umrli na otoku. zakaj pa oni niso ujeti in so lahko v cerkvi?
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 24. Maj. 2010 17:07

ja se ne spomniš kaj je Michael nardil Ana Lucii pa Libby? In stuck so taki, ki so nardili kaj tak groznega oz. nekaj podobnega kot je Michael in ne morejo "move on" :)
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
HuDoBa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 645
Na forumu od: 7. 5. 2008
Kraj: Prekmurje

Neprebrana objavaNapisal/-a HuDoBa » 24. Maj. 2010 17:11

zakaj pa pol njegovega sina ni? in zakaj so pol tam sayid pa ostali ki so ubijali? npr sawyer? kate?
Uporabniški avatar
cdefgahc
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 89
Na forumu od: 12. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a cdefgahc » 24. Maj. 2010 17:14

ajaa! :D
glede varovalca otoka pa: sej jest vem, da je lock mrtu in da tam ni ne kate in ne ostalih. ampak, vsi oni so bili 'pripeljani' na otok z namenom, da zamenjajo jackoba. ampak zdej so pa tud oni mrtvi in otoka noben ne varuje in nobenega ni tam, da bi koga našel, da bi opravljal to nalogo.
ker na otoku zdej, ko so oni odšli, ne živi nihče več, ane?
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 24. Maj. 2010 17:16

kaj si ti gledala? Hurley je novi Jacob, Ben je pa njegov "Richard"
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov