Skins-Mularija

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 20. Feb. 2009 17:25

Oh my effing God!
Kera mega epizoda! Od začetka do konca čisto amazing! And now I love Freddie even more :oops:
V del sem tak not padla, da je Effy zraven Freddiejevega še moje srce zlomla :/ Prvo, ko sem jo vidla stat pri okni sem sicer mislila, da ga je pač na ignor dala. Ko sem senco vidla, sem prvo pomislila, da je ovi tip od katerega ni vedla imena. Potem ko se pa je izkazalo, da je tista senca Cook, ki se še pa pol tak naslajal ob tem a malo pred tem pa je Freddieju reko, da ga ma rad, pa je blo fertik. I really hate Cook now. Sicer pa si tak že mislim zakaj je to naredla...

Dammit, vsaki petek komaj čakam da bo spet petek hehe. Skins trenutno kinda owna Gossip Girl ne...

Promo za prihajajoče epizode :flehan: :freude:
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 20. Feb. 2009 23:33

Baaaa men je bil pa del čist bedn. Preveč Freddija in njegovga enga in edinga izraza. Človk res ne zna igrat :roll: Se vid, da so ga zarad lepote vzel. In tista kvazi romatnika med njim in Effy... Kr neki :D
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 21. Feb. 2009 0:39

Let me guess.. a Cook fan? :fight: :D
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 21. Feb. 2009 20:07

Seveda :twisted: (on je vsaj moj letnik, vse ostalo bi blo pedofilija) :D
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 21. Feb. 2009 21:56

Vi ste tudi neki die hard fani, ja. :D :fight:
Hej, vsakemu svoje ne? :) Ne kapiram pa, kako vezo ma pedofilija pri vsem tem?
Uporabniški avatar
KristinĆk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 243
Na forumu od: 18. 9. 2007
Kraj: somewhere over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a KristinĆk » 22. Feb. 2009 11:19

okeeej kaj sm jezna na cooka.. omg.. pa ne more bit tak pra*C.. omg.. kok je loh tko zajebu freddija.. pa tist njegou pogled za oknom.. grrr... :evil:

se mi zdi da bo 6ti del prou pošten.. naomi pa tooo :razz:
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 13. Mar. 2009 15:29

OMG that was like the most intense stuff I've ever seen! :eek:
I will never do shrooms, že samo pri gledanju te epizode, se mi je začelo vse sukat heeh :D Aja pa, I really hate Katie.

Ajde, se Effy je tud bla stupid, da jo je pustila tam ležat -- sploh vjutro, ko ji je nekah kapnilo, da je mogoče blo kaj, ker te ponoči si nisem sure, da je vedla, da jo je vdarla, glede na to kak je držala listje v rokah... Samo kaj si je pa Katie pred tem privoščla, jeez ...pa ni bla na nobeni drogi.

Aja, če niste zasledile.. Kanal A ob petkih 1x po 12h ponoči ponavla prvo sezono. :)
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 13. Mar. 2009 17:49

Šit, Effy je zlobna :o Žensko ubije (kar bi jo čist lahko) in gre fukat s Freddijem. Cook je pa pravilno povedu, it's always gonna be you and me babe... Ker sta obadva prfuknena do amena. Jst sm mislla, da jo je ubila.
Sam kok so pa Cooka grdo odjebal. Tut ne vem, zakaj se je JJ tok pizdil na njega. Sej je povedu Cook, da ni on strelu, pa tut pol smo vidl, da so bli uni debilni lovci. Freddie je pa tut neumn, k Katie tkole vod za nos.

Sicer sm si pa ob gledanju najprej zaželela gobic, pol pa k sm vidla, kako je Effy na bed udarl... A-a.
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 13. Mar. 2009 19:52

Če lahko Effy kaj naprej vržeš je to, da ni rekla niti mu, ko ji je kapnilo, da tisto niso ble halucinacije. Prej tak ni vedla kaj se je zgodlo.. Tak da tak čisto fucked up Effy tudi ni, vsaj v mojih očeh ne.. Je Katie večja crazy bitch.. prvo jo je psihično zjebala potem pa jo še davla in špukala (pa še to samo zato, ker ona ni bla več center pozornosti). Hej, kdo ne bi kamna zagrabo? Še brez da si na drogah te v takem primeru panika zagrabi in se hočeš branit.

To da so se "pizdli" na Cooka pa ni melo tolko veze s tem kdo je v resnici streljal. To je bil samo povod. Si je Cookie monster (heh) dovolj drugih stvari privoščo. :wink:
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 13. Mar. 2009 19:58

Pa ni je davla, sej jo je sam na hrbet vrgla pa za lase vlekla :D Effy je hudo fucked up, ampak sej se bo poboljšala, sej to so skinsi.
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 13. Mar. 2009 20:12

Idi še 1x pogledat sceno :wink:
Prvo jo je "samo" potisnila in za lase vlekla, ja.. samo pol jo pa par x focne, špukne, povrh vsega pa jo še direkt za tem začne davit in to pri polni zavesti. Total psycho bitch. :stupid:
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 13. Mar. 2009 20:35

Jah nevem, če se teb zdi normaln, da prjatlco udarš s skalo v glavo, ker se pač pretepata, se pač men ne. :) In niti droge niti ponorela Katie niso opravičilo za to. Poleg tega sploh ne vemo, kaj je dejansko blo res - enkrat Katie reče Effy, da ma žuželke na glavi, potem ji pa reče, da jih nima. Men je bl grozn, da se teb zdi normaln ubit človeka in ga pustit v gozdu, če si pač na drogah in maš bad trip. ;)
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 13. Mar. 2009 20:53

To z babjim pretepom (za lase vlečt pa krampat & podobn stuff) nima več nobene veze. It's like light years away from it. A tebi se zdi normalno, da te "frendica" špuka, focka in davi? Jeez, kake frende te ti maš. :D

Res je, da je možno, da je Effy na koncu vse skupaj halucinirala, ampak dokler mi ne bodo pokazali drugače, bo Katie ostala tista psycho bitch, čeprav sta obe ravnali narobe.

sončk napisal/-a:...enkrat Katie reče Effy, da ma žuželke na glavi, potem ji pa reče, da jih nima.

It's called mind fucking, ki pali še posebej pri nekomu, ki je na tripu. Never heard of it? :wink:

In nikoli nisem rekla, da se mi zdi normalno nekoga pustit ležat, čeprav vem oz. se mi dozdeva, kaj se mu/ji je zgodlo. Meni se zdi normlano branit samo sebe, če te nekdo davi ali kak drugače zlorablja.
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 12. Nov. 2009 19:27



Yey! :freude: :gut:
.: Living is easy with eyes closed :.
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 13. Nov. 2009 18:49

A bo kdo umru? K so vsi tok zabedirani in Thomas je v obleki, pa vsi majo neki zatečene oči... :(

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov