Project runway

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
*tenisačica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 591
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Celje(na žalost)

Neprebrana objavaNapisal/-a *tenisačica* » 26. Jul. 2007 15:20

Jaaaay :D
You gotta love that bloke.

Men je PR ful dobr, redno gledam...sicer mi gre pa Heidi na živce. Se mi zdi, da ni ravn dobra voditeljica.

Sicer pa nimam komentarjev. Show raztura :wink:
“The only gossip I'm interested in is things from the Weekly World News - 'Woman's bra bursts, 11 injured'. That kind of thing.” ~ Johnny Depp
Uporabniški avatar
*slatka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 713
Na forumu od: 25. 1. 2006
Kraj: v pravljici*

Neprebrana objavaNapisal/-a *slatka* » 27. Jul. 2007 15:18

Mja, Heidi je men tut tok tečna :roll: Pa ful se mi je zasmilu Jay, ko mu je najprej rekla, da nej za njo skreira obleko. On se je tok matru, pol ga pa pokliče in pove, da je ne bo nosila.

V tej sezoni pa... i love Santino!
Biti pripravljen, je veliko,
znati čakati, je še več,
toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 27. Jul. 2007 18:55

girlie napisal/-a:Ful rada gledam. :razz: V prvi sezoni sem sicer navijala za Austina, ker je mel res genialne kreacije in sem bila že stoprocentna, da bo zmagal, ampak mi je tud Jay ful faca, sem vesela zanj.
V tej sezoni, ki se trenutno vrti, mi je pa najboljši Santino, sam že itak vem, kdo bo zmagal. :)
Zdaj te nove sezone ne gledam, ampak v prvi sem tudi navijala za Austina in nisem mogla verjet, da so ga izločili. Sploh takrat ko je nardil tisto krasno vijolično obleko :eek: Jay pa je mel kr en top nagravžn, res nevem no. Nemorem preko tega :D Tista obleka mi je bla najlepša :hearts:
I laugh at gilded butterflies.
Uporabniški avatar
mycosmogirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 769
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mycosmogirl » 28. Jul. 2007 22:16

Men je ta oddaja res zakon!! Gledam vsakič...sam ta sezona mi je ful smešna, take čudne tipe mi majo notr! Recimo un, ko se je kar joku, ko je mogu svoj model razgovarjat! Drugače pa navijam za Chloe pa za Daniela(to je tisti ta luštkan) :D !!
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 29. Jul. 2007 7:56

Ok zdaj sem začela še 2. sezono gledat :)

Gleda katera to na YouTube? Jaz sem iskala pa mi nič konkretnega ven ne vrže, da bi blo po delih. Ve katera kaj naj vtipkam?
I laugh at gilded butterflies.
Uporabniški avatar
girlie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 924
Na forumu od: 17. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a girlie » 29. Jul. 2007 11:47

choco.cat napisal/-a:
girlie napisal/-a:Ful rada gledam. :razz: V prvi sezoni sem sicer navijala za Austina, ker je mel res genialne kreacije in sem bila že stoprocentna, da bo zmagal, ampak mi je tud Jay ful faca, sem vesela zanj.
V tej sezoni, ki se trenutno vrti, mi je pa najboljši Santino, sam že itak vem, kdo bo zmagal. :)
Zdaj te nove sezone ne gledam, ampak v prvi sem tudi navijala za Austina in nisem mogla verjet, da so ga izločili. Sploh takrat ko je nardil tisto krasno vijolično obleko :eek: Jay pa je mel kr en top nagravžn, res nevem no. Nemorem preko tega :D Tista obleka mi je bla najlepša :hearts:


Jaaa, evo, z jezika si mi vzela. Lih ta obleka me je čist prevzela, halo, jst bi ga že sam zarad te obleke razglasila za zmagovalca. :D Jst sem pa že napovedovala, da bo zmagal, čist zihr sem bila. Res, men se je zdel daleč najbolj perspektiven, pa še med zadnje 3 ni prišel. :eek: :D
Let the good times roll.
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 29. Jul. 2007 12:21

Ja jaz jih prav občudujem. Eni majo res izvirne ideje pa vse morajo sami zašit, kapo dol :)
I laugh at gilded butterflies.
Uporabniški avatar
Afrodita
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 112
Na forumu od: 23. 1. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Afrodita » 29. Jul. 2007 13:08

zdej v drugi sezoni ko so mogl oblekce za barbike nardit mi je blo bedno. tolk bedne kreacije. všeč mi je bla od santina pa unga k je bil že v prejšnji sezoni. una chloe mi gre pa ful na živce. sm navijala ful za santina samo škoda da je nekdo drug zmagu ki si sploh ni zaslužu :evil: :evil:
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 29. Jul. 2007 15:50

V prvi sezoni mi je bil še najboljši Austin
V drugi sezoni mi je bil najbolj všeč Daniel (med top 3 je bil), pa Santino je bil tud kar kul (take odštekane ideje je mel);
V tretji pa Jefferey (tista rumena karirasta obleka-waw).
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
arowei
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 30. 7. 2007
Kraj: smartno

Neprebrana objavaNapisal/-a arowei » 30. Jul. 2007 19:57

heidi kot voditelca tega mi je totalno kr neki nimam tistga feelinga da res ve kaj pocne :D drugac je pa v prvi seriji zmagu moj favorit :D zenkrat pa se nevem kdo je v tej seriji my favurite ker me ni nobeden posebei navdusu :D
..what secret door?...
Uporabniški avatar
girlie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 924
Na forumu od: 17. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a girlie » 30. Jul. 2007 20:27

Men so v tej sezoni najboljši Santino, Nick in Daniel Vosovic. :)
Let the good times roll.
Uporabniški avatar
sinička
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 8. 4. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a sinička » 31. Jul. 2007 10:58

včer je tv 3 (spet) vse zamešal... namesto, da bi dal epizodo v kateri kreirajo spodnje perilo, so to epizodo izpustili in zavrteli naslednjo :evil:
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 31. Jul. 2007 11:00

:/ Ne vem al zadne case TV 3 full steka, al kaj? Bad - pa lih sem se navadla njihovo TV gledat
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 31. Jul. 2007 11:06

sinička napisal/-a:včer je tv 3 (spet) vse zamešal... namesto, da bi dal epizodo v kateri kreirajo spodnje perilo, so to epizodo izpustili in zavrteli naslednjo :evil:


am, sj to reklamo za spodnje perilo majo vsak tedn, kokr sm jst opazla. sam epizoda je pa druga. zdj ne vem, al majo skoz eno in isto reklamo pa grejo lepo po vrsti al pa so res kej zamenal.
Uporabniški avatar
girlie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 924
Na forumu od: 17. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a girlie » 31. Jul. 2007 12:14

Ja, men se je tud zdel, da bi zdej morala bit ta s spodnjim perilom. :gruebel:
Let the good times roll.

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]