Pretty Little Liars

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 16. Dec. 2011 2:18

Aja, nisem vedela (oz. sem ze pozabila), da je bilo to cisto na koncu. Ce se prav spomnim, vzame iglo in neko steklenicko z zdravilom (ne pokaze, za kaj gre) in to zdravilo vbrizga v neko drugo flasko/tubo. Se potem v naslednjih epizodah izkaze, zakaj to naredi.
I can explain it to you. But I can't understand it for you.
Uporabniški avatar
Lady_Cristina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 428
Na forumu od: 10. 6. 2009
Kraj: Graz

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_Cristina » 16. Dec. 2011 3:31

Aha super hvala :)
Kaj potem bojo ziher še dalje kake igle, ne? :?
A vida é bela. Só tens de a tornar bela. <3
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 16. Dec. 2011 7:10

Ne, nic vec igel ne bo :D
I can explain it to you. But I can't understand it for you.
Uporabniški avatar
Eući*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 477
Na forumu od: 8. 10. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Eući* » 31. Jan. 2012 23:11

pri tej seriji mi je zlo ušeč zasnova, mal drugačna ugodba, vsebuje napete in dramatične momente in te pušča v pričakovanju, saj se stvari zapletajo, vendar pa me precej moti izumetničenost igre pri glavnih igralkah. delujejo mi preveč narejeno in ni občutit tolikšne pristnosti ....se mi zdi, da so pri starejših serijah igralci, četudi najstniki odigrali veliko bolj naravno npr. freaks and geeks( - lih zdej spremljam, škoda, ker je samo ena sezona)
Optimist: Person who travels on nothing from nowhere to happiness. :)
Uporabniški avatar
GnilaLimona
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 526
Na forumu od: 28. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a GnilaLimona » 05. Feb. 2012 16:01

Eući* napisal/-a:vendar pa me precej moti izumetničenost igre pri glavnih igralkah. delujejo mi preveč narejeno in ni občutit tolikšne pristnosti


enako sem ugotovila jst. na momente je tako prisiljena igra, da sem se že vprašala, če naj sploh še gledam. :?
Uporabniški avatar
ninc
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 381
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ninc » 10. Sep. 2012 14:35

Tobi????!!!!!????? :eek:
Sankiis
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 10. 2. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Sankiis » 10. Feb. 2013 21:28

O zdj pa ne vidim nič več objav jst sm jo pa lih začela gledat oziroma sem na koncu druge sezone in mi je ful dobr, sm pa vidla da je toby kao A a je to res? Men je pa zlo všeč napeta, potegne te notri.
Uporabniški avatar
Baaaby.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 156
Na forumu od: 14. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Baaaby. » 11. Mar. 2013 15:19

evo, še ena oboževalka PLL. Mene pa ti zadnji deli prav ne navdušujejo več. Na začetku mi je bila res ZAKON serija, zdaj je pa tako zapleteno vse skupaj da mi sploh ne potegne več.
Uporabniški avatar
Poppy.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 429
Na forumu od: 30. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Poppy. » 28. Avg. 2013 15:56

A še katera gleda to? Jaz sem ravnokar pogledala summer finale 4. sezone in zdaj imam pa res dost. Že od začetka mi je bila bolj otročja serija in grozno privlečena za lase z vsemi temi naključji, ampak me je vedno znova vlekla, da sem jo gledala, ker me je zanimal, kaj bo. Bila mi je kot nek guilty pleasure. Ampak to sezono sem se pa res odločla, da ne morem več gledat tega crapa. Poleg bednih naključij se stvari samo zapletajo in nič odpletajo. Vedno znova izvedo, da je še nekdo nad black hoodie/red coat in da to ni pravi A. A jim streže po življenju kot za foro, a one ne povedo nobenem :roll: In to, da je (spoiler z belo, če še slučajno katera ni pogledala) Ezra kao A je totalni bullshit. Nikoli ni nič kazalo nanj in meni se zdi še najbolj normalen, realen in simpatičen lik, ki ga enostavno moraš vljubit. Poleg tega, da je tole na koncu bilo čisto lame odigrano :D Ko je Toby bil kao A, sem takoj pomislila na to, da se bo sigurno zvedlo, da se samo pretvarja, ampak tudi če bi res bil, mi ga ne bi bilo žal, ker mi je fuj :D Tole zdaj je pa čist too much že. I'm done!
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 28. Avg. 2013 16:04

^^Podpis. Razen tega, da mi (z belo) Ezra oz. ta igralec že od začetka ni bil nekaj ekstra všeč ampak celo nekoliko antipatičen (nvm zakaj). In ravno ko sem bla nekje na polovici dela te zadnje serije sem si mislila, da bo konec ravno takšen kot je bil - (z belo) da so naredili, da je Ezra kao A.. Zadnje čase redno vrtim naprej, ker mi ni več toliko zanimivo in gledam še samo takrat, ko mi je res dolgčas (ali pa dež kot danes) ter zato, ker me zanima kdo je A in kdo jim že cel čas kao grozi.
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
Poppy.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 429
Na forumu od: 30. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Poppy. » 28. Avg. 2013 16:14

^^ Za ta lik vem, da so nasplošno mešani odzivi, meni je npr. simpatičen in všečen, mi je pa Toby že od začetka tako antipatičen, da ga komaj gledam.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 28. Avg. 2013 17:09

Men je pa Ezra bil od začetka antipatičen, zdej pa mi je ratu kr OK, zato mi je bil tale ending kr shocker. Men pa ni tak slaba serija oziroma se je nisn naveličala, to pa zato ker sm po nesreči prebrala obnovo knjig in vem zaka se gre in kak se konča. Tak da vmes gledam bolj zarad zapletov, da pač sreda ko je lih na sred delovnega kedna mal hitrej mine :) Čeprav se strinjam da vmes ornk pretiravajo no, sam eh, what the hell :)
Uporabniški avatar
Poppy.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 429
Na forumu od: 30. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Poppy. » 28. Avg. 2013 17:43

^^ Pa se dejansko držijo zgodbe iz knjig?
Uporabniški avatar
kana_bis
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 93
Na forumu od: 25. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a kana_bis » 28. Avg. 2013 18:52

Tud jaz sm pogledala dans to pa sm kr razočarana. Mislm, finale 4. sezone pa takle shit nardijo!? Nad ''razpletom'' sem pa zelo presenečena, si nisem nikoli mislila, da bo to on. Sem mela vse druge v mislih, razen njega skor he-he. Ampak bo kar bo, sedaj nas bodo revčke s preveč časa pustili čakati do naslednjega poletja, če se ne motim?
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 29. Avg. 2013 15:34

Poppy. napisal/-a:^^ Pa se dejansko držijo zgodbe iz knjig?


Ne spomnim se zaj lih, sam mislim da kr nič. Več kot očitno ustvarjalci serije kr neki nabijajo, da bi kao pač čim dlje obdržal serijo z nekimi zapleti pa stranskimi liki. In pač *SPOILER ALERT* po prebranem, to naj ne bi bil Ezra, ampak nekdo ki se ga v celotnih 4 sezonah do zdaj niti omenilo ni, niti najmanjšega namiga da obstoja, zato mi je vse ful čudaško. Zato je mene ta konec pustil mal biased, ker ne vem točno kam se naj zdej opredelim :D Sicer pa ne bomo čakal (tisti ki še vztrajamo pri gledanju) do naslednjega poletja, ker gre za nanizanko ki ima sezono nA in nB.... Zdej sledi Halloween special oktobra pol januarja pa 4B.

Ok, kdaj bomo lahk začek pisat Ezra s črno? :D

In glede na ta intervju bi naj bil A res Ezra :D

Everybody knows it's Ezra! That's meeee :D

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov