Oskarji

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 23. Feb. 2009 16:40

^ jah hebat ga, sm pač žou sam ena modno neizobražena urbana kmetica :? ;D

bejbika napisal/-a:Drugače mi je pa, po ogledu fotografij, Anistonova tako žarela, z razliko od Angie, ki zgleda 20let starejše od Prijateljice

ampak prov res ej... aniston rules nasprot uni vešči :twisted:
The secret of success is consistency of purpose.
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 23. Feb. 2009 16:50

micamaca napisal/-a:^ jah hebat ga, sm pač žou sam ena modno neizobražena urbana kmetica :? ;D

I feel you ... (upam, da ti je jasno, da sem se norčevala iz komentatorja in ne iz tebe? :lach:)

Aja, glede podelitve. Čeprav sem nekako pričakovala boj med Pennom in Mickeyem, sem tiho upala, da bo Mickey zmagal. Ravno tako me je presenetila zmaga Penelope. Marisa je bila moja favoritka. Posebno po ogledu Cruzinega filma, se resno sprašujem, kaj gleda ta Akademija. Za moje pojme, nobena pretresljiva igra.
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 23. Feb. 2009 16:55

bejbika napisal/-a: ... (upam, da ti je jasno, da sem se norčevala iz komentatorja in ne iz tebe? :lach:)


itak... sej se ve da se mi stara garda štekamo :wink:

drgač pa ja, tud jst bi bl prvošla Mikiju da bi dobil oskarja... tale Penn mi je že rahlo dosadan, Rourke pa uprašanje, kdaj bo spet do kšne take oskarja vredne vloge pršu
The secret of success is consistency of purpose.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 23. Feb. 2009 22:18

Ravno gledam Oskarje. Si potegnila z neta. Wiii, Valentino je bil na red carpet (love that...).

Podeljene oskarje pa težko ocenjujem, so pa pomoje kar v prave roke prišli.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
AniMaLisTik
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 92
Na forumu od: 6. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a AniMaLisTik » 25. Feb. 2009 12:28

benjamin bi mogo dobit , slumdog je bil full dober , ampak ne za oskarja dober.
____AniMaLisTik____
Bunny.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 140
Na forumu od: 17. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunny. » 25. Feb. 2009 14:41

Po mojem mnenju bi tut lahko Nenavaden primer Benjamina Buttona dobil mal več oskarjev. Pa mogoče Temni vitez v tehničnih kategorijah k je po mojem mnenju film zelo dobro narejen. Drgač so pa nagrade za igralce šle v prave roke.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 25. Feb. 2009 16:06

Jaz jih nisem spremljala, ogledala sem si pa na youtube posnetke od Hugha Jackmana :D Tip je legenda, obožujem ga, ful je dober igralec in pevec :) Tam ko je na koncu zapel I am Wolveriiiiiiiiine me je skor vrglo s postelje :D

Drugače pa: Kate Winslet si ga je res zaslužila, za njo sem bila edinole vesela.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 18. Jan. 2011 14:50

Da malce obudim temo.

Imate kakšna ugibanja kdo bo nominiran? Kateri filmi, igralci? Imate že sedaj kakega favourita?

Uradna razglasitev nominacij bo 25.1., podelitev pa 27.2..

Vodila bosta pa Anne Hathaway in James Franco. Zanimiva izbira.
Slika
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 18. Jan. 2011 18:42

Najprej mi je na misel prišla Natalie Portman za Black Swan.Name je v tem filmu naredila zelo dober vtis,se mi zdi,da je vlogo res odlično odigrala.Pred dnevi je za to vlogo prejela tudi zlati globus,kot najboljša igralka.Upam,da bo nominirana.
Pa za Leonarda Di Caprija si želim,da bi naposled vendarle bil nominiran,glede na to,da se mi zdi res dober igralec.Nevem zakaj je on vedno spregledan pri oskarjih?
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 18. Jan. 2011 19:18

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 18:31, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 18. Jan. 2011 20:40

Ja,samo po mojem mnenju si je zaslužil nominacijo precej večkrat kot enkrat.
Pa oskarja tud. :)
artemisia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 26. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a artemisia » 22. Jan. 2011 14:12

Tudi jaz mislim, da je Leonardo eden najboljših igralcev trenutno..zadnjih nekaj let ima same super in tudi zelo zahtevne vloge! Se mi pa zdi problem pri teh Oskarjih, da imajo vedno prednost filmi, ki so prišli ven v drugi polovici leta...The Shutter Island in Inception pa sta bila aktualna že v začetku leta!
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 22. Jan. 2011 15:15

Inception je imel premiero v drugi polovici julija. Sicer pa, če di Caprio ne dobi oskarja letos, potem res zgubim zaupanje v to njihovo akademijo.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 22. Jan. 2011 15:26

Glede na to, da so Zlati globusi precej dobri pokazatelji za kandidate, mislim da sploh nominiran ne bo. Sicer mi je pa njegova igra boljša v Shutter Island.

Upam na oskarja za Natalie :hearts: Pa Colina, kot na globusih. Ter Heleno v stranski vlogi.
Pa da Social Network ne pobere večino oskarjev. Sicer je dober film, ampak za oskarja mi pa vseeno ni.

Si moram pa večno filmov še pogledat, igralci izbrani glede na osebne preference :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 22. Jan. 2011 16:30

Leonardo ga ne bo kasiral za Inception, isti lik je igral že v Shutter island

za glavno moško bo kasiral Colin Firth, James Franco ne bo (ker vodi, zato sklepam)

najboljši film bo pa Sociall network, ker je mojstrovina od filma, ker je film ki na papirju zgleda sekret a na zaslonu zažiga
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov