One Tree Hill

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
DOra.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 12. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a DOra. » 30. Apr. 2007 21:26

Je kdo gledal One Tree Hill..mislim da so nekaj casa predvajali na HTV2, ...drugac pa sem si vecino del zdownloadala...

Nadaljevanka ima najlepse glavne osebe in najbolj presenetljive zakljucke vsakega dela...zanimivo in lepo zgodbo...

Govori o ( mladosti, prijateljstvu, ljubezni - spletke, velik pomen pa ima tud glasba)..

Men osebno najljubsa nadaljevanka!
Uporabniški avatar
~Tia~
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 14. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~Tia~ » 01. Maj. 2007 9:57

Ja, men je tud ta nadaljevanka zlo všeč. Jst si dele downloadam iz neta in komi čakam jutri, ko bo po dolgem času nov del :) .
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 01. Maj. 2007 10:11

Jaz tudi gledam! :D Na začetku sem bla ful skeptična... zdaj pa mi je dbest. Mam še tri dele pogledat, pol pa bom morala čakati vsak teden na novega. :(
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
urszika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1571
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a urszika » 01. Maj. 2007 10:34

Js jo tud gledam čeprov mi je bla na začetku mal brezveze. In zdej se že čist predolg čaka na nov del, js hočem vidt kdo bo Peyton rešu!!!
Sophia Bush mi je zakon, James Lafferty je njam za gledal, Chad bi bil pa toook hot če ne bi mel te ogabne dolge čupe :?
Karja
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 263
Na forumu od: 3. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Karja » 01. Maj. 2007 10:51

eh ja urszika js se čist strinjam s tabo glede jamesa pa chada :D drgač sm si pa js use zloadala in sm res čist not padla, tko d zdj komi čakam nasledn del, k me res zanima kva bo :eek:
Uporabniški avatar
DOra.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 12. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a DOra. » 01. Maj. 2007 16:17

Men je Sophia Bush taka lepotica...Chad je bil z njo porocen pa sta se locla...pol pa je bil z eno iz snemanja pa se mi je malo zasral...oz. ce se je nevem :? je pa on tud wuf.. lepi decko

Hilarie Burton pa mi je bla vedno vsec na TRL tak da mi je pol mela kr fajno vlogo v OTH..

jaz zdaj nevem kateri je najnovejsi del za zdownloadat...zato ker sem gledla prek neta...in sn na koncu gledla ko sta se Rachel in oni stric od Nathan-a ponesrecla pa so v reko padli..pol pa sta kao Nathan pa Lucas resevala ...ee to sem nazadnje gledla

Pa ful bed da tega nimajo na katerem nasem kanalu ne pa da vrtijo 200 let stari Beverly Hills pa tote telenovele cel dan..cc
Karja
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 263
Na forumu od: 3. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Karja » 01. Maj. 2007 20:06

to kr si ti gledala je če se prov spomnem zadn del 3. sezone, se prav jih je še 15 pa jutr(komi čaakam!!) nj bi še 16. pršu
Uporabniški avatar
DOra.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 12. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a DOra. » 01. Maj. 2007 20:56

jao moram kolega poklicat da mi jih zdownloada...nisn vedla da tolk zamujam...in kak ti to ves kdaj pride novi del...

jaz se ravn nea najbol na to spoznam...pa kje si to dol vleces..torrent mogoce ?
urszika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1571
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a urszika » 01. Maj. 2007 21:47

DOra lej tle je link k so opisi epizod, pa vedno piše kdaj bo naslednji del:
http://www.tv.com/one-tree-hill/show/16942/summary.html

Aja js si vlečem preko mule sproti, tretjo sezono sm si pa preko torrenta snela v enem kosu (sam sm tud doooolg čakala).

Zdele sm gledala John Tucker Must Die, k Sophia igra. Kok je ona men lepaaaaa. K ma jamice v ličkih :D K je bla na Lettermanu al Conanu je rekla, da je to ubistvu deformacija da maš jamice (on jo je pohvalu da lepo zgleda).

Nazadnje je bla v Ocean Drive Magazine, čist lepa (se mi zdi da je shujšala, k če gledam OTH je taka mal bolj zaobljena v lička pa pr bokih, ni una suhica..):
SlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlika

Aj lau her
:love:

Evo jih še v Maximu:
SlikaSlika
Uporabniški avatar
DOra.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 12. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a DOra. » 01. Maj. 2007 22:04

Ja ja jaz sn jo tud gledla in se spomnim ko je to razlagala...al pa ko je pravla da je kot mala bla vedno bol fantovska in mela opravke z avti..se ful spozna na avte.. :D

drugac pa mi tud ful dobro igra Brooke s tem njenim hitrim, odrezavim nacinom govorenja

tnx urszika za link bom pogledla...
sweetkana
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 2. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a sweetkana » 01. Maj. 2007 23:21

urszika a bi lahk mogoč dala link za 3. sezono?:D
Wherever you go
Whatever you do
I want you to know
That you’re on my mind
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 02. Maj. 2007 10:14

urszika napisal/-a:Slika

Wow, pa je res shujšala. Enkrat vmes ko sem gledala sem si lih mislila da sploh ni tak suha, vsaj ne tisto ful.
Meni je ful lepa, takšen prijeten obrazek ima. :D
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Karja
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 263
Na forumu od: 3. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Karja » 02. Maj. 2007 13:24

js prek micro torrenta dl-jam samo za tale del bo pa treba ful čakat pomje d pride na tele zaston programe... :( tko d če bo kera dobla 16. del nj proooosm link pošle :wink: :D
Uporabniški avatar
*Laura*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 318
Na forumu od: 28. 12. 2006
Kraj: Pariz

Neprebrana objavaNapisal/-a *Laura* » 02. Maj. 2007 15:15

meni je ful dobra! žal sem jo nehala gledat, ko so jo nehali vrtet na Hrtv2
Uporabniški avatar
ninc
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 381
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ninc » 02. Maj. 2007 16:16

Jaz tud gledam. Samo sem cakala, da bo kdo odprl to temo :D

Ma ze kera novi del? Jaz se ne ... ampak sem se komaj nacakala, da bo 2. maj ...
Ta 4. sezona je ful zanimiva, npr. ko smo izvedli da sta Brooke in saj veste kdo nekaj imela, medtem ko je on hodil s Peyton :eek:

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov