One Tree Hill

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 23. Feb. 2011 23:07

Joy je rodila hčerkico Mario :) Novico in sliko je objavila na svojem blogu: http://www.bjgofficial.com/2011/02/i-just-met-girl-named.html
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 24. Feb. 2011 0:18

^^Yeeeeeeeeeeeeeey! :D

Prihodnji teden v OTH pa naj bi tudi 'rodila'... :)
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 28. Mar. 2011 20:22

Spoilerji o finalu.
Zveni super :hearts:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 27. Apr. 2011 18:23

Zadnji del mi je bil všeč. Samo upam da Brooke in Julian ne bosta res šla v NY :( Glede tiste nesreče pa je blo prav očitno da je bil Ian :) Vsaj men se je zdel.
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 27. Apr. 2011 21:25

jaz sem tudi že takod vedela, da je bil no. Drugače pa mi zadnji deli niso nekaj ful dobri.
In pa seveda upam, da Brooke in Julian ostaneta :)
Don't worry, be happy!!
Uporabniški avatar
Tamceek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 302
Na forumu od: 13. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamceek » 01. Maj. 2011 11:19

Meni pa gre Quinn vedno bolj na živce z njenimi otroškimi forami :roll:. Drugač pa jaz tud upam, da Brooke in Juilan ostaneta. :hearts:
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 21. Maj. 2011 0:10

Nobena več ne gleda? A je bil ta teden zadnji del? Saj vem sem prelena, da bi sama prečekirala. Nič posebnega se mi ni zdelo, sem več pričakovala od tega dela. Mal žalostno, da je konec nadaljevanke sem jo spremljala od srednje šole in na faksu... tak, da mi je prav beden filing oz. kot, da je nekega obdobja konec, haha :D
Yada, yada, yada...
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 21. Maj. 2011 2:11

Sej ni konec, podalsal so ... Se ena sezona bo s 13 deli in nej bi se zacela predvajat januarja 2012.
Live. Love. Surf.
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 21. Maj. 2011 13:09

Aja okey, hvala. Nisem vedla :) Sem misla, da je konec nadaljevanke glede na to kaki je bil ta zadnji del.
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 21. Maj. 2011 13:09

Ja, legally blonde ima prav, in ta sezona bo zadnja. Men se zdi prav, da so zdej dorekli, da bo res zadnja, če ne bi drugo leto spet skoz špekuliral in "bli na trnih" če še bo ena sezona ali ne. Pa tud fajn se mi zdi, da bo samo 13 delov, bodo lahko naredili lep konec in ne bo jim treba nobene zgodbe dolgo vlečit (po moje).

Glede zadnjega dela pa tko... Po eni strani mi je bil lep, po drugi pa mal za lase privlečen... Npr. to z Brooke in njeno nosečnostjo. Sej sem bla vesela za njo, samo kako lahko kar naenkrat zanosi (in to še z dvojčkoma), če so rekli da ne bo mogla imet otrok. Se mi zdi, da so htel nardit en lep pravljični konec kar se nje tiče, ker še niso vedl, če bo še ena sezona ali ne. Poleg tega bi jo raje videla nosečo v večih delih in da bi se to počasi odvijalo, ne pa samo v zadnjem. Pa tud drugač mi ni všeč, da so spet nardil časovni preskok, ker so to že velikrat nardil. Kolk so zdej že stari, 40? :D Preveč poudarka mi je na Jamieu in Chucku (sploh to z Jamiem in Madison mi je blo brezveze), ampak to že tako v prejšnjih delih. Mi je pa blo všeč, da je Haley odprla Karen's Cafe (čeprav bi jaz najraje videla, da bi ona spet poučevala, ker si je to vedno želela), da so obdržali River Court in zadnja scena z Jamiem ki gre čez most, enako kot Lucas v čist prvem delu :) Pa končno so spet mal Dana pokazal, lahk bi ga tud več.
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 21. Maj. 2011 14:27

Ja sej je bil luškan del, sm js sm res pričakovala več. Sem si tudi želela, da bi bila Brooke noseča dlje časa, ne pa da smo njeno nosečnost spremljali samo v enem delu.

Najbolj me je pa razočaral prizor med Danom in Nathanom...sem brala o tem, da bo v zadnjem delu sezonu njun skupni prizor in sem bila že vsa na trnih kaj se bo zgodilo...in pol na koncu ni bilo nič posebnega :?
Uporabniški avatar
Babs.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 146
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Babs. » 04. Feb. 2012 17:27

legally blonde napisal/-a:Sej ni konec, podalsal so ... Se ena sezona bo s 13 deli in nej bi se zacela predvajat januarja 2012.


sem ravnokar ugotovila to in kar ne morem verjeti, da bo še dalje, pa kaj se niso že naveličali vsega skupaj? :? sem bila že prepričana, da je zdaj pa res konec, ker je z vsako sezono bolj dolgočasno
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 04. Feb. 2012 17:48

Tale nova sezona ni v vseh 4 delih imela niti enega dobrega zapleta. Epizode so že res bedne. Čakam samo še na Lucasa, ki naj bi se v 7. delu vrnil v serijo.
Don't worry, be happy!!
Uporabniški avatar
arrow
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 5. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a arrow » 24. Feb. 2012 16:05

Še gleda katera? Sama sem čakal samo ta 7. del zarad Lucasa in pričakovala preceeeeeeej več. Čisto razočaranje, nad njegovim izgledom :D in vlogo v tem delu :/
I fear to keep an open mind, for there are those who would use it as a door to my soul.
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 24. Feb. 2012 16:56

sploh ne vem če bi mu lahko dali bolj brezvezno vlogo + kaj mu niso mogli postriči las :mad:
Pa tisto z Nathanom mi gre že precej naživce. Naj ga že ubijejo al pa naj gre dam. :?
Don't worry, be happy!!

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov