One Tree Hill

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 26. Jan. 2011 18:00

Insider pri CW rekel, da OTH skenslan. Uradno šele maja.

Meni je bil res dober del. Res spominja na Hangover. Sicer pa že kar nekaj dobrih epizod to sezono- maškarce, tist tadivji, pa tanov so najboljši :)

Poroka- slike: KLIK. Brooke :hearts:

+ Promo
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 26. Jan. 2011 18:45

Summer055 napisal/-a:res super del :)

edino moti me, ker Peyton ne pride na poroko. Meni se zdi zelo "nerealno" da ju z Lucasom ni niti na poroki najboljše prijateljice. :?


Se strinjam. Mislim, da bi čisto vsak prišel na poroko najboljše prijateljice. Ok vem, da ju pač ni več v seriji in da mnde nočta nazaj pridt, sm res ful bedno izpade.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 26. Jan. 2011 18:51

Ampak zaenkrat je še vedno v načrtu da prideta nazaj. Žal res ne na poroko :?
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 26. Jan. 2011 18:57

Sicer bi si želela, da prideta na poroko, ampak po drugi strani pa če bi prišla na poroko, bi bila verjetno ful v središču pozornosti in bi se vsi temu posvečal, da sta prišla nazaj. Na ta dan pa mora bit Brooke v središču pozornosti, ker si resnično zasluži, da je ta dan perfect za njo!
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 26. Jan. 2011 19:01

Js sem nekje prebrala, da Hilarie kao nima časa. Če mene vprašate je bedna :D Da ene epizode nima časa posnet, pa tolk oboževalcev kot je imela, bi lahk to nardila ... Bo pa baje to res zadnja sezona. Tak da bi res blo super, če bi oba z Lucasom vsaj v zadnjem delu prišla nazaj.

Novega dela pa še nisem pogledala, bom mogla še počakat kak dan (učenje me čaka :/). Je pa mnda načrtno v stilu The Hangover, tako da pričakujem zabaven del :) Pa komaj čakam poroko. Slike (Brooke) so ful lepe.
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 28. Jan. 2011 19:17

Super del je bil :)

Tole je pa promo za naslednji del/vabilo na Brookino poroko :)
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
arrow
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 5. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a arrow » 02. Feb. 2011 12:13

Brook je bla full lepa nevesta :hearts:
Skillsu sem se pa tok nasmejala, faca :D
I fear to keep an open mind, for there are those who would use it as a door to my soul.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 02. Feb. 2011 13:45

Oooo, kak luštn del :hearts:
Skills je faca :D Sam res v OTH nimajo sreče s porokami, tako da ga čist razumem :lach:
Sem bla parkrat na robu solz. :cry:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 03. Feb. 2011 0:38

Res prov lep del je bil! :hearts: Pa tudi je bil že čas, da je ena poroka bila normalna, brez drame. :)
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 03. Feb. 2011 16:09

meni se je pa včerajšnji del precej vlekel :?
Don't worry, be happy!!
Uporabniški avatar
arrow
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 5. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a arrow » 20. Feb. 2011 18:49

Podobno kot Gossip girl, vedno bolj mi je bedno in dolgočasno, ni več unga filinga, ko se en del konča, da komi čakam kaj se bo zgodil v naslednjem. Včasih sem loh 10 delov zapored pogledala, k me je vsak konc pustu v pričakovanju naslednjega, well, not anymore...
I fear to keep an open mind, for there are those who would use it as a door to my soul.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 20. Feb. 2011 18:59

Men je pa razliko od GG, OTH še kar kul. Še posebno zadnjih par epizod je blo meni fajn.

Sicer pa zdej še enkrat gledam vse od začetka, pa se je fajn spomnit na vse, ki ne igrajo več.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 20. Feb. 2011 20:26

Men je tud OTH še vedno naj naj :) Čeprav je res, da se nič kaj več ne dogaja, ampak mi je vsak del lep. Imam pa ob takšnih delih občutek, kot da gre nadaljevanka res h koncu... In da bi radi nardil lep zaključek vsega, brez drame. Tud Sophia je rekla v enem intervjuju, da ne verjame da bo 9. sezona. Kaj hočemo, vse se enkrat konča.
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 21. Feb. 2011 1:03

*mala* napisal/-a:Sicer pa zdej še enkrat gledam vse od začetka, pa se je fajn spomnit na vse, ki ne igrajo več.


Js sm že neštetokrat gledala vse od začetka. :D :P Sem ravno pri drugi sezoni. :wink: :)
Uporabniški avatar
Maychy
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 30. 6. 2004
Kraj: Se selim...

Neprebrana objavaNapisal/-a Maychy » 22. Feb. 2011 14:20

Meni je pa ravno OTH postal največji šrot od šrota. Deli so razvlečeni, nobenega dogajanja ni, vsi bi se samo lubčkal pa objemal pa pogovarjal. A dej no... Niti ne spomnim se več, kdo je bil zadnji negativec v seriji, pa še tega so pol čist okol obrnil. Hvala, ampak ne grem se več.
--- Evil Is Just A Point Of View ---

--- Don't tell me the sky is the limit, there are footprints on the moon! ---

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov