Nov resničnostni šov: Kmetija

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 26. Okt. 2011 18:04

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 13:19, skupaj popravljeno 1 krat.
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 26. Okt. 2011 18:06

Ah jaz gledam cca 40min na teden... Pa kdaj sobotno oddajo...
So pa vsi debilni - vsak po svoje :)
Res, sami izrodki - a se noben normaln ne prjav na RS alpa jih pač ne "sprejmejo"...
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 26. Okt. 2011 23:05

Jochie napisal/-a:nekaj dni nazaj sem bil v krajih, kjer je tale kmetija, baje so jih velikokrat obiskali policaji in rešilec, ker so se baje na veliko pretepali... :D :D :D


Ja in to je blo na začetku bojda, tak da bastardos di 24horas tega niso pokazal. To so sicer le govorice, ampak bojda je bil nek prepir med Miho, Matejem in Simonom, če so se pa pol vsi trije krjesnal al sam dva al pa en z drevesom, pa ne vem. :D
mona-liza
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 50
Na forumu od: 12. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a mona-liza » 27. Okt. 2011 10:22

Ma jst pa navijam za Vesno in Simona... men sta čist kul za razliko od ostalih kur (moških in ženskih). No pa recmo da bi si Darko tud zaslužu to kmetijo.
Najbl na jetra mi gresta pa Matej (primitivčino jedna, boga njegova žena če jo bo kdaj meu) pa tale šeficawannabe Valerija (tud ena do amena zoprna baba po videnem sodeč).
Damjan je mal hecen ampak drgač čist ok, una Esada Quesada je pa tipična zblojena kura, k ne ve kaj bi... po eni strani govori kako se Vesna zapira pa kako ni družabna, ko pa jim končno pove svoje darkest secrets ji pa spet ni ušeč... glupača :stupid:

Kar se pa tiče govoric o pretepih jim pa jst ne verjamem čist nč, ker se mi sodelujoči ne zdijo taki karakterji... mogoče je kdaj kak rešilc gor peljal ker je blo komu slabo, pol je pa folk kr neki zače sklepat pa tračart... pr nas je itak nacionalni šport iz muhe slona delat.
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 27. Okt. 2011 10:54

Če mi prosim lahko poveš kaj na Simonu/Vesni je tako super, da sta boljša od ostalih?

Da ma ona moža on pa bejbo - pa se napol dol dajeta?
Mam velik frendic, tut takih k smo si zlo blizu in kak dotik ipd ni nek tabu kot pri nekaterih ampak vseeno ne sedijo v mojem naročju z glavo na mojem vratu...?

Da je tip "spiritualist" al kaj ne vem čist točno - vseznalac. Vedno pameten, nekaj več ker on pa zavrača vse nepotrebne dobrine... Doma pa stanvanje pa robe notr za X tisoč evrov.. A ni čudno da denar "nič ne pomeni" tistim, k ga majo na odmet?
Da je ona "edina, ki zna skrbet za živali", se dotika krave na način kakršnega poznajo na kakem zoofil meetingu obenem pa hoče JAHAT? kravo...

Darko zgleda tak nedolžen... Po drugi strani mi pa deluje kt en bivši pijanček k je njegova mela dost razlogov da ga zapusti... Nikol ne bomo vedl ;)
Damijan deluje k da ni čist "Normaln"
Matej je kao en "zajeban" pa tip res ne bi mogu bit večji wanna be cool hillbilly.
Una blond tastara vse ve valda...
Una z očali je zabita k kanta.
A je še kdo?

Če bi blo fer - nben od telih, k ne znajo NIČ naredit ne bi smel dobit take lepe kmetije :)
mona-liza
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 50
Na forumu od: 12. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a mona-liza » 27. Okt. 2011 11:27

^ nisem rekla da sta perli, sam od vseh sodelujočih sta mi pač najbl všečna... zato ker sta različna od drugih, ker se ne stopita v povprečju, ker ju vsi neki drkajo in se ju hočejo znebit... kaj mata onadva med sabo me sploh ne briga, sta dost stara da vesta kaj delata... Vesnin odnos do živali pa do ene mere razumem, ker sem tud jst velika ljubiteljica živali in jih imam raj kt ljudi (pa zato še nisem zoofil menda).
tor
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1320
Na forumu od: 7. 2. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tor » 27. Okt. 2011 13:37

Vesna mi je že od začetka najljubša članica te kmetije. Simpatična, zgovorna in najbolj delavna ob Darku, vsaj tako nam prikažejo. Včeraj je razkrila svoje temne spomine, glede na to kaj je preživela, ni čuden potem njen karakter.
Simona na začetku nisem maral, no po tistem dvoboju mi je pa super. Ravno obratno je z Matejem, je bil moj favorit, po tistem tednu, ko sta skupaj z Mihom hotela izločiti Simona, mi pa ni več, deluje našet, Simon pa sproščen.
Darko bi si poleg Vesne najbolj zaslužil kmetijo, in bi tudi v prihodnosti znal skrbeti zanjo, mnogi od sodelujočih pa ne.
Valerija je tudi meni smotana, pa tista starejša z očali tudi.
Vlasta. kakor je, Esada isto.
Damjan je brez šans za zmago, čuden tip po svoje.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 27. Okt. 2011 13:53

Vesna?? :eek: :eek: :eek: :eek: OMG! Totalno antipatična...
Sploh pa ne razumem, kako se lahko ona vlači po Simonu in on po njej, če je ona poročena, on ma pa bejbo doma...
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 27. Okt. 2011 14:46

v-e-s-n-a napisal/-a:Vesna?? :eek: :eek: :eek: :eek: OMG! Totalno antipatična...
Sploh pa ne razumem, kako se lahko ona vlači po Simonu in on po njej, če je ona poročena, on ma pa bejbo doma...

+1

misli mi bereš :D
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 27. Okt. 2011 14:57

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 13:16, skupaj popravljeno 1 krat.
mona-liza
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 50
Na forumu od: 12. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a mona-liza » 28. Okt. 2011 10:21

Men bi blo pa prov fajn če bi Simon in Vesna skp končala, ker se mi zdi da sta narjena en za druzga. Je blo pa hecn učer poslušat oba, ko sta govorila en o drugmu (zakaj sta bolj zadržana)... Simon je reku da se Vesna distancira da ju family ne bi še bl obrekovala, Vesna pa je priznala da to počne zato, ker ji Simon ratuje všeč in ne bi rada kej prehitr nardila... pri tem se je lepo vidl kako dec različno dojame obnašanje ženske :D .

Sicer pa upam, da v soboto leti dam Matej... prov zoprn mi je do konca. Darko se mi je pa tud mau zameru s tistim svojim posmeljivih obnašanjem. Da ne govorim o unih dveh koklah Vlasti pa Miši... nej še njiju čimprej kdo ven fukne... se mi zdi da se tko prov potuhnen šlepata naprej.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 28. Okt. 2011 15:15

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 13:15, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 02. Nov. 2011 22:48

Jaz navijam za Simona in Vesno,enega od njiju.Ostali ženski del kmečke druščine mi je tako nesimpatičen,da je kaj.Vlasta mi je za odtenek bolj gledljiva,kot Miša,Valerija in Esada.
Žal mi je za izpadlo doborovoljno in nasmejano Tino,ki je malce popestrila dogajanje.
Najbolj sem se razveselila Mihovega odhoda in njegovega negodovanja in zavijanja z očmi nad skoraj vsem in vsakim.Podobne občutke sem doživljala ob Matejevem odhodu,a manj intenzivno. ;)
Darko mi je bil prej,ko je razmišljal še s svojo glavo-bolj všeč.
Damjana sem se težko privadila,a mu moram priznati,tako kot Simonu in Vesni,neškodljivost in iskrenost do okolice.Omenjena trojica se večinoma časa briga sama zase,(in za delo,ter živali na kmetiji)ne spletkarijo in ne iščejo napak pri drugih sotekmovalcih,tako,kot to zelo rada na lep način počne Esada.
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 02. Nov. 2011 23:06

:roll:

Vsi so polom ampak največji "manipulator" je Simoncek ;)
Vesna pa... Ah... :roll:
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 05. Nov. 2011 15:04

Kdo bo dons zamagal,za koga navijate?Baje zmaga Vale,drugač pa absolutno navijam za Simona!

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov