Miss Slovenije

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 05. Okt. 2009 17:46

Ne le,da je izbor potekal za zaprtimi vrati,tudi prireditev je potekala na meni zelo nerazumljivem nivoju.
Zdi se,kot bi se tekmovanje odvijalo v neki pisarni,polni amaterjev.Ena od tekmovalk je celo oblečena v kavbojke(!),napovedovanje in predstavitev tekmovalk,je dolgočasno in nestrokovno.
Misica krone ni dobila,Damir Osredečki,ki je zamenjal Zdravka Geržino,se je upravičil z besedami,da je v tako kratkem času niso uspeli izdelati.
Že res,da se tekmovanje ni odvijalo na tv,a vseeno mislim,da bi že zavoljo tekmovalk,lahko vse skupaj izpeljali bolj strokovno in na nivoju.
Zmagovalka se mi zdi luštna,a nekako premalo nežna za tipično miss.

http://www.rtvslo.si/zabava/druzabna-kronika/video-okronana-mis-slovenije-2009-brez-krone/213892
kinna
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 24. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a kinna » 05. Okt. 2009 17:54

sm pravkar gledla na svetu ta izbor in sm samo :eek: a miss so izbrali! ne morš vrjet. ko bi se pr nas doma v fotrovo delčavnco spravli, malo kup pometli, eno mizo in pol so tam hodle... pa ko se spomnem kak izbor je biv drugač. kak vik in krik, napovedovalci ono tretjo... zj pa nič. krone ni dobla, kr je predlanska misica nekje na dunaju in ni utegnla prit h nam... mislim... :eek:
Uporabniški avatar
redlolla
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 140
Na forumu od: 24. 3. 2008
Kraj: here on earth

Neprebrana objavaNapisal/-a redlolla » 05. Okt. 2009 18:31

meni mi pa zmagovalka vizualno ni ušeč...ma prevč umetne ustnice :? drgač je pa ful simpatična :)

sam res bi lahko malo lepše zrihtali use skupej...
fashion.freak
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 103
Na forumu od: 10. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a fashion.freak » 05. Okt. 2009 19:12

Meni zmagovalka sploh ni všeč. Nekaj mi manjka, pa nasploh mi ni všeč njen obraz. Med temi štirimi, ki so jih izbrali, mi je še najbolj lušna 1. spremljevalka.
Če bi pa lahko jaz izbirala, bi pa dodelila krono Petri Turk, ker ona je pa res super. (:
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 05. Okt. 2009 20:16

mah, men je blo totaln brezveze, gledla sem prispevek na poročilih, pa so se sprehajale tam v neki sobici pa kr neki-ne morš tko nardit, no. pa miss mi je kr neki.
I am not an enigma, just a contradiction!
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 05. Okt. 2009 20:35

fashion.freak napisal/-a:Meni zmagovalka sploh ni všeč. Nekaj mi manjka, pa nasploh mi ni všeč njen obraz. Med temi štirimi, ki so jih izbrali, mi je še najbolj lušna 1. spremljevalka.
Če bi pa lahko jaz izbirala, bi pa dodelila krono Petri Turk, ker ona je pa res super. (:


Men je bila pa od tistih,ki sem jih uspela kolikor toliko videt všeč 2.spremljevalka.
Uporabniški avatar
Dita-
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 618
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Dita- » 06. Okt. 2009 6:52

fashion.freak napisal/-a:Meni zmagovalka sploh ni všeč. Nekaj mi manjka, pa nasploh mi ni všeč njen obraz. Med temi štirimi, ki so jih izbrali, mi je še najbolj lušna 1. spremljevalka.
Če bi pa lahko jaz izbirala, bi pa dodelila krono Petri Turk, ker ona je pa res super. (:


moja bivša sošolka. super punca, je uspela že na dost področjih. jz pravm da bi mogla ona zmagat :P (nism ravno objektivna ja...)
Our passion is our strength <3
Uporabniški avatar
Seyfullah
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 851
Na forumu od: 4. 6. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Seyfullah » 06. Okt. 2009 9:43

Ah jst tega sploh ne gledam k vidš stokrat lepše punce na cesti k so dost pametne,da se na tako tekmovanje sploh ne prijavijo,ker je brezveze :? folk k da nima okusa,vsako leto zberejo poraz od poraza pol se pa sprašujejo zakaj nikamor ne pridemo,ja valda mal poglej kake kure se sprehajajo tm po odru,pa vsaka isto pove...Kaj bi naredila,če bi zmagala?Jah darovala bi revnim otrokom...Ja no dj ne pretiravi,povej po resnici peesda,kupla bi si Mercedesa pa šla na Bahame :?
***Everything is possible...Impossible just takes a while longer***
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 06. Okt. 2009 9:52

Meni je pa zmagovalka na teh fotkah ful luštna:
Slika
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Sessa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1171
Na forumu od: 20. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sessa » 06. Okt. 2009 11:11

Na profesionalnih fotkah pa je res redkokdo grd :wink:
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 06. Okt. 2009 11:29

Ne vem, če je čist res :D

Se mi zdijo veliko bolj naravne fotke- ne preveč make-upa, normalna polt. Ker na slikah z izborah so vse preveč polne tega. Sicer pa še več fotk: KLIK. Se mi pa te fotke ne zdijo profesionalne, ampak pač fotke ki jih na "avdicijah" tvoj bodoči zaposljevalec vzame (da vidi dejansko kako zgledaš).
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Podganca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 119
Na forumu od: 3. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Podganca » 06. Okt. 2009 11:29

Sramotno, da imamo toliko lepotnih tekmovanj (miss tangic, bikinija, kraljice vina, krompirja, princese hmelja,...), miss Slovenije, pa niso sposobni izbrat na nekem nivoju, kar se celotnega tekmovanja tiče.
Kakor koli meni je zmagovalka luštna, sploh na slikah, ki jih je prilepila *mala*. Na živce mi pa gredo tisti, ki vedno za vsako novo izbrano miss govorijo, da imajo že v svoji ulici 5 lepših.. ja dober, naj se potem tistih 5 lepših prijavi.
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 06. Okt. 2009 12:33

Uuuu, to je pa verjetno prva miss, ki mi je RES ful všeč! :respekt:

Drugače glede izvedbe izbora ... brez besed no.
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 06. Okt. 2009 14:50

1. spremljevalka je "taprava" za misico.

Glede na fotografije od *mala*, pa lahko rečem da je punco škoda za miss in naj gre raj v high fashion (na izboru je bila pa čisto preveč namazana :tot: ..)
A goal without a plan is just a wish.
Uporabniški avatar
Sessa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1171
Na forumu od: 20. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sessa » 06. Okt. 2009 16:32

High fashion v sloveniji? Is that a joke?

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov