Misija Evrovizija

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 17. Okt. 2011 0:16

jst pa raje to gledam kot kmetijo. :D

Klemen me nasmeje do solz, Maja pa sam "odlično" in "superca" ponavlja.
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 17. Okt. 2011 1:35

kot sem upam da razbral si mal sarkazma uporabla...

studio, zirija (kam je jonas padu :S ), zvok, slika, lucke, kandidati... kukr da ma en fantek doma kamero pa nagravzno urejeno klet pa se gre mal "avdicije"...
totalen polom!!!

rajs gledam kravo k serje na kmetiji... kukr se kdaj delcek MEU. :roll:
Uporabniški avatar
flesherka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 675
Na forumu od: 24. 3. 2008
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a flesherka_ » 17. Okt. 2011 6:24

No, pa še moje skromno mnenje. Eni pevci, ki pridejo v oddajo, so res katastrofa, ampak to ni njihova krivda. Maja se obnaša čisto preveč domače in mariborsko, to da se smeji sama sebi, se meni zdi čist debilno. Ne postavi niti enega vprašanja normalnega, niti mikrofona ne premika pravilno, da bi dejansko pred usti imel mikrofon tisti, ki govori. Je lepa in lepo poje (če je pesem napisana za njen 'noskast' glas) ampak za voditeljico pa žal ni primerna. Klemen je kul, tudi mene nasmeji. Kar se pa tiče žirije, pa imam komentar samo za Raaya, ki se v nekaterih primerih obnaša primitivno nesramno. Kot je včeraj med vrsticami oni punci rekel, da je debela ('če bi te samo slišal, bi glasoval, ko te vidim, pa ne bi'). Mislim, sej to, da je punca močnejše postave je videl že na avdiciji, bi jo lahko tam odslovil, ne pa da se potem norčuje iz nje. Oni mali od včeraj, ki je pel Use somebody.... WTF so razmišljali, da so njega naprej dali? Šmrkavec samovšečen še kritike ni bil pripravljen sprejet, sej jonas ga hre vredu zaključo. No Raay ima komentarje, ki so na osebni ravni in nesramni. Ženski del komisije še te gre nekak skozi, Jonas pa je tak car=) Včeraj sem se dejansko jokala od smeha, ko je onemu paru razlagal na avdiciji, da sta verjetno na kaki pijani zabavi pela, pa so jima rekli, da morata na Evrovizijo.. HAHAHA... dejansko so mi solze tekle.

Aja pa fenomenalen nastop dvojčic!!! Meni sta ble noro dobre. Ampak žal na Evrosongu nimata šans, ker smo letos videli irska dvojčka in bi z njinum nastopom spet eno leto zamudili. Tako kot smo s Sestrami, z opero in z Duo Platinom.
ONCE YOU GO PINK, YOU NEVER GO BLING...
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 17. Okt. 2011 7:45

jz pa ne vidim kaj je blo tko top na dvojcicah.
nista lepe (moj osebn mnenje), ne znata pet (sta ok ampak ne nevem kaj - kot je blo pol pokomentirano), plesat tut NE (tko se jz zviram kadar plesem - in mi je nerodno)...
super je blo samo to da nben ne razume kva sta pele (razen par v tem jeziku podkovanih osebkov) in smo spet navalili - supppeeeer!

zame vceraj razen tiste k je bla mal bl mocna - VSE podn...

slakonja pa zna imitirat... ampak ta reklc je mel ze ene 5krat gor v raznih oddajah - kam pospravla dnar od narocnin ta je*en rtv mi ni jasno :S
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 17. Okt. 2011 9:59

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 13:28, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
KberryS
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 79
Na forumu od: 9. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a KberryS » 17. Okt. 2011 11:05

Z očetu sma gledala prejšnjo nedeljo in zraven umirala od smeha.. :D Sm pa tudi včeraj neki prestavljala in ravno takrat poslušala, k je bla ona punca, k je bla malo močnejša.. Sam wtf, kaj ji je on Gay reku, na javni televitziji, katero gledajo mali otroci in najstniki, da je debela oz. predebela za na evrosong.. Js sm bla totalno šokirana, da je mel jajce kej takega rečt..
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 17. Okt. 2011 11:51

sej ni sam to, da je debela, mela je tud neko čudno mimiko, sploh na avdiciji, se je čudno spakovala.
Nole
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 1. 5. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nole » 17. Okt. 2011 16:05

ma dej lepo vas prosim? Nina Bauman zafnana? pač dobrovoljna punca. En razlog je bilo potrebno najdit. A suha prekmurska lepotička Nika pa ni bila zafnana , ko je ob komentarju vsakega žiranta skoraj doživela orgazem. Kar nekaj.

Sicer pa sem že malo sick and tired vseh teh wannabe div, ki samo tekmujejo v tem, katera bo zapela bolj zahtevno dolgočasno angleško balado. Dvojčici z Ljubljane si zaslužita zmago. Veseli, drugačni, dobri pevki. Nima veze, če so to lani poslali že Irci. Tud teh ženskih vokalov, ki tekmujejo katera bo bolj dolgočasna bo verjetno na eurosongu letos ogromno
miš^
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 30
Na forumu od: 6. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a miš^ » 17. Okt. 2011 20:59

Ne spremljam redno, vsake toliko vržem uč na tv ali pa malo posnetke pogledam, ker se mi iskreno povedano zdi škoda časa cel večer buljit v ekran... Mi gre pa (kolikor sem ujela) na živce Majin "ooooookej" po skoraj vsakem odgovoru. Imitacije od Slakonje so super izvedene, model obvlada, ampak ne vem, če bo to palilo do konca šova čisto vsak teden....
Mimogrede sem videla tudi posnetek od punce, ki je v tej zadnji oddaji pela Price tag in njeno poskakovanje na odru je bilo čisto nesmiselno in iz ritma..
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 31. Okt. 2011 10:06

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 13:11, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 27. Nov. 2011 21:49

dons sem gledla oddajo in dvakrat preverila če gledam rtv slovenijo. Mej je blo ful všeč, očitno tud rtv napreduje.

pa ona blond bejba ki je nastopila zadnja je bila čist preveč luštna. :)
Uporabniški avatar
OrangeLady
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 271
Na forumu od: 25. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a OrangeLady » 27. Nov. 2011 23:30

oddaja bi izpadla fajn če ne bi dal v žirijo tumpastega Raaya, ne prenesem ga... aja pa namesto maje bi lahko kar skos zlatko vodil oddajo :D
Uporabniški avatar
flesherka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 675
Na forumu od: 24. 3. 2008
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a flesherka_ » 28. Nov. 2011 15:54

Popolnoma se strnjakm z obema zadnjima komentarjema. Ona blontna je prelepa, pa take lepe ustnice ma... jojjjj. Prav tak hudo je lepa, da ji ne morem bit fauš, ampak ji lahko samo vse dobro privoščim.

Zlatko je 100x boljši voditelj od maje. Je zanimiv, smešen, zna improvizirat, sprašuje dokaj intelektualna in smiselna vprašanja, se pošali na svoj račun. V BB mi je bil taki gumpec, zdaj pa je pustil zelo dober vtis. Pri maji pa ravno obratno, mi je bla vrhunska pevka pri Papirju in Vaniliji, zdaj pa se mi zdi, da vsako pesem ki jo poje od drugih izvajalcev popolnoma uniči in popači.
ONCE YOU GO PINK, YOU NEVER GO BLING...
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 11. Dec. 2011 22:34

Jonas je car. Pa trenirka mu ful paše. :P
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 11. Dec. 2011 22:38

^^očitno je "novi državljan" :D
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov