Kritike filmov! 2#

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 11. Dec. 2009 20:20

Je vsebinsko vsaj zanimiva tema,če že grozen ni?Reklama je res oh in sploh,zdaj pa že na večih straneh berem,da ni tako grozen,kot se je sprva govorilo.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 11. Dec. 2009 23:30

Twilight: New moon... :D Svoje mnenje baziram samo na filmu in zato mi je tudi to samo pomembno!
Hmnja, nekako se vleče, ima sicer svoje izjemne trenutke(predvsem volkovi) in nekaj vrhuncov, ki pa nikoli ne dosežejo maximuma, tko da ta film ni imel vrha, ima več malih hribčkov, do nekega končnega zapleta pa ne pride..To da je to že drugi film me nekako nervira in ta zaključek mi je bil blesav, sploh neveš kaj pričakovat v naslednjem filmu razen očitnega. Bella(al Kristen al kaj je ta igralka) se je res zelo popravla na področju igranja vsaj s tem, da je spustila svoje ogabne mežikajoče, jecljajoče scene, Jacob je 1000000x boljši od Edvarda v vseh pogledih :D drugače pa 6/10. Tok se mi zdi da bi se dal ustvarit iz teh idej, pa Volturov pa volkov in ostalih vampirjev..res preveč, preveč bazira na romantični zgodbi za moje pojme. In vse te zadeve, ki jih v samem filmu ni uspelo nikakor privest do konca oziroma jih niso mogl izpilit, ker je bla takoj na vrsti ena druga scena s čist novim dogajanjem :roll: bi velik bolj pasale v kake nanizanke, serije, ki bi trajale dlje, da bi bilo več poudarka na posameznih rečeh(npr. transformacija Jacoba v volka, tist je blo lame, kr naenkrat pač minevajo tedni in bum hes a wolf! pa un "november,..december,.." z Bello, in Volturi mislm tko zakon liki bi lahko nastal iz Jane, unga tmalga plavega in Arota ampak ne, res je to še najmanj trajajoča scena).
Skratka, film kot film je precej slabo scenarijsko dodelan, zdj nevem kako je v knjigah ampak tle pač ne pride nič do izraza, ker je vse samo nekaj napol narejeno..Serijo bi pa sigurno gledala! Tko bi blo zakon. Ampak movies make the moneeeeh. :)

Aja pa začela sm se smejat, ko so vse babe vzdihnle ko je Jacob dal majco dol. :D Na žalost pa sem sedela poleg totalnih imbecilov v kinu. :roll:
It was forever..but it didnt last long..
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 12. Dec. 2009 20:06

Joyeux Noel (2005)


Prelepa zgodba o vojakih treh različnih nacij na fronti med I. svetovno vojno... Evropska koprodukcija. Popolna za predbožični čas, ker se dogaja za božič. Še posebi napis preden se film konča ti vlije upanje za človeštvo... Jokala sem =)
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 12. Dec. 2009 22:01

PeggySue* napisal/-a:Je vsebinsko vsaj zanimiva tema,če že grozen ni?Reklama je res oh in sploh,zdaj pa že na večih straneh berem,da ni tako grozen,kot se je sprva govorilo.


Ne, ni zanimivo. Meni je šlo kr malo na živce to, da sta mela glavna igralca kar neke lame debate, kr neki sta se snemala k sploh ni blo nekega bistva. Dosti krat me je primlo da bi prevrtela naprej na tiste "grozne" dele, sam so se prizori tko hitro menjavali, da nikoli nism vedla al bom s tem preskočla kej pomembnega al ne.
Everything is okay in the end.. If it's not okay then it's not the end.
Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 13. Dec. 2009 16:41

The snow walker (bil vceraj na TVS 2), prijetno presenecena, simpaticen in lep film (sploh fotografija severne kanadske pokrajine Nunavut) o dveh zelo razlicnih ljudeh ki se po spletu okoliscin znajdeda sredi divjine. 7/10
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 14. Dec. 2009 23:08

Ghosts of girlfriends past - fajn film, tak za se malo zamislt na tipi in njihovim početjem. 8/10
Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 16. Dec. 2009 10:09

Love happens - 5/10 No ja, ni me preprical film - zacetek je obetaven potem pa ne mores ravno verjeti kot gledalec, da bi se glavni lik res razvijal v to smer oziroma - zakaj se obnasa nenadoma drugace. Priporocam samo za kak snezen dan, ce se res imate kam dat in kot drugo izbiro film 2012 :D
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.
sunset21
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 359
Na forumu od: 7. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sunset21 » 16. Dec. 2009 10:20

old dogs-10/10...film je bil super,smešen. z veseljem bi ga šla še enkrat gledat.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 16. Dec. 2009 10:27

El laberinto del Fauno 9/10
Fantastičen film. Realnost: fantazija. Na trenutke srce parajoče. Super odigrano. Priporočam. Zaslužil bi si še več kot 3 oskarje.

(pa ves čas se mi je zdela Mercedes znana in šele na IMDB opazila, da igrala tudi v Y tu mama tambien, ki je BTW tudi super film)

Four Christmases 3/10
Kar neki. Film sploh ni smešen, bolj dolgočasen.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 16. Dec. 2009 11:19

*mala* napisal/-a:El laberinto del Fauno 9/10
Fantastičen film. Realnost: fantazija. Na trenutke srce parajoče. Super odigrano. Priporočam. Zaslužil bi si še več kot 3 oskarje.

(pa ves čas se mi je zdela Mercedes znana in šele na IMDB opazila, da igrala tudi v Y tu mama tambien, ki je BTW tudi super film)

Four Christmases 3/10
Kar neki. Film sploh ni smešen, bolj dolgočasen.


Popolnoma se strinjam z obema ocenama :zustimm:
Uporabniški avatar
any_any
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 17. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a any_any » 17. Dec. 2009 12:26

The Blind Side - posneto po resnični zgodbi, super odigrano, super igralci, pa ti da malo mislit, da smo lahko res hvaležni za vse kar imamo - 10/10
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 18. Dec. 2009 20:27

Veronika decides to die - eden boljših filmou, dobro odigrano. Priporočam. 10/10
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 18. Dec. 2009 20:33

^^kaj če bi podala kak pameten argument?Po takšnem stavku res ne vem nič več kot prej, torej dlje od naslova ne pridemo.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 18. Dec. 2009 21:46

Ne znam dajat dobrih kritik in nasplošno ne maram tega da ljudje na dolgo opisujejo kko pa kaj, da pol mariskoga mine še predn pride do tega da bi gledu film. Lih zarad kritik sm mariskateri film spustila, potem pa k sm se po x letih odločla gledat (preveč prostega časa) sm ugotovila kko dobr je film. In obratno.
Tko da pač povem sam da je dobr al pa slab, pa eno dobro al slabo lastnost, da se človek sam odloči al bo pogledu al ne (ko dobiš polovične informacije, sploh če so dobre, te tolko bolj mika gledat), ne pa zakaj. Če ti je tolko do kritik obstaja imdb.
Everything is okay in the end.. If it's not okay then it's not the end.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 19. Dec. 2009 0:05

dobro ali slabo.. to je relativno in ravno zato bi mogla svoje mnenje utemeljit, ampak če si dala oceno 10/10, potem je pa že vredno ogleda :D

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov