Kinodvorane in zaposleni (na splošno)

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
OrangeLady
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 271
Na forumu od: 25. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a OrangeLady » 24. Avg. 2008 12:54

ŽuŽa napisal/-a:Učeri: Temni vitez. Super film. Vreden ogleda :zustimm:


men se je pa ta film preveč zavleeeeku..

drugač je ful hud film pa vse, sam nekako je bil predolg in ga nikakor ni hotlo bit konec
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 24. Avg. 2008 18:38

Ko sem v LJ, ne zamudim obiska Koloseja, ker je dosti bolj napreden od našega kinota, za katerega sploh več nevem, ali funkcionira. Mislim, da med poletjem sploh ne dela. In tudi, če že pridejo kšni filmi na velika platna, pridejo z khmkhm-mesečno zamudo... :? Bedno res... Morali bi si omisliti kšnega novega lastnika tega našega kinota, ker je ta res užas!
Uporabniški avatar
kajira
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 631
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kajira » 24. Avg. 2008 21:00

kepka napisal/-a:
In upam, da se bo Dvor res odprl nazaj. Ni bil slab.


zagotovo bo odprt, septembra imajo razgovore za nove sodelavce. :)
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 24. Avg. 2008 23:06

Js skor vedno grem v Planet Tuš Celje in mi je fajn tam - fajne kinodvorane, fajn vzdušje, dobre kokice :D, zaposleni tud še kr prijazni ... Do pred kratkim tud nism mela nobenih slabih izkušenj s tem da bi kdo bil preveč glasn in čvekal med filmom, nazadnje ko sm bla tam (kakšn mesec nazaj), sm pa skor znorela, ker sta enadva direkt zravn mene SKOZ čvekala, pa še ful naglas, pol pa še ene smrkle 1 vrsto pred mano, ena se je mnda 15min menla po tel. ... kriza! Sploh se nism mogla osredotočit na film in je mal manjkal da ne bi šla do kterga zaposlenga, pa nej mal ukrepajo. Ker tisto je pa res že blo preveč. No sicer grem pa včasih tud v Koloseja v MB (tam mi je ljubši Kolosej kot Planet Tuš) in mi je tud kr fajn, no med letom ko sm v LJ grem pa tud tam kdaj v Kolosej, pa mi je tak nekje srednja žalost.
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
Uporabniški avatar
rdeče vrtnice
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 571
Na forumu od: 18. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a rdeče vrtnice » 25. Avg. 2008 22:34

Meni so koloseji res super in zaenkrat imamo najbližjega(najbližjega? no ja...glede na to da ni tako blizu) v Ljubljani. In me veseli, ker ga zdaj v Kranju gradijo. Luksuz :wink:
Sicer pa nazadje sem si ogledala Zgodbe iz Narnije:princ Kaspijan. Super domišljijski film. :wink:
ℓινє...ℓαυgн...ℓσνє...
ℓυкα<3
me,myself&I
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 211
Na forumu od: 2. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a me,myself&I » 31. Avg. 2008 23:50

V kino grem enkrat letno + liffe. V Kolosej ne grem: Vsakič, ko se odločim it, igrajo le filmi, ki jih nočem videt. Poleg tega mi grejo pa naživce sam ambient, potrošniška kultura, BTC, in mase ljudi.
Raje imam Kinoteko, ker it v kino je zame doživetje (če ne lahko tudi doma gledam film) in nočem, da ga pokvari celotna pot v Kolosej in ljudje, ki so tam. Komuna in Vič sta mi všeč - intimna, solidna.
Problem Komune, Viča in Kinoteke je to, da se ne moreš kar spomnit in it gledat filma, ampak moraš to planirat.
Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 16. Avg. 2011 17:22

Tud Kino Vic se zapira :nein: Naj bi se sicer odprla Komuna nazaj septembra, upam, da se bo res pa da bo tko kot Vic brez kokic tako in drgac :D http://www.rtvslo.si/kultura/film/poslavlja-se-kinoklub-vic-vraca-pa-kino-komuna/264154
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 17. Avg. 2011 20:01

hura za komuno! tam še nisem bla :D
drugače največkrat obiščem kinoteko in kinodvor. kultivirana publika, dober program, kafič zraven, kjer ziher srečaš koga poznanega :D

v tuš in kolosej grem, če pač ni filma drugje na sporedu. mularijo, ki se pogovarja brez zadržkov nadiram.
mi je pa fajn vsake tolko it v kolosej/ tuš, je res taki american feeling :D

kul je, da se je kino pod zvezdami razpasel po celi sloveniji in je različica grajskega kina pod zvezdami, praktično v vsakem mestu. ponekod celo zastoj :D

priporočam ogled muzeja slovenskih filmskih igralcev, če se boste kej mimo divače vozli :D

http://www.muzejdivaca.si/
Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 11. Nov. 2011 18:11

In si ze bla v Komuni? jaz sem bila predn so jo zaprli velikrat, sam zdej pa se ne. So uredu zrihtali?
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 13. Nov. 2011 20:33

naslednji teden grem en film gledat, poročam :)

iz kina vič so pa cirkus naredili, mešanico topa in kmš-ja. fino, da se kulturna dejavnost v sloveniji širi :roll:
Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 17. Nov. 2011 19:30

Ja, sem videla :( Niti za na kavo ni vec, prej je bil tak easy kafic tam. Moram it pogledat v Komuno, ce se da tam kje kej vsest, v Dvoru mi je zoprno, ne vem zakaj.
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 18. Nov. 2011 0:56

komuna je precej podobna viču, vsaj kar se interiora tiče. vsaj meni se je zdej podoben 'feel'. kavarna je ;) nevem pa kolko je am prijeto posedat in kavo pit, ker sem letela samo na film in pol nazaj ven.
operater je bil danes bolj kilav, preklopi so se ful opazli, pri enem je kr malo filma zmanjkalo, fokus mu je a momente delal težave pa z zvokom so meli tudi neke hreščeče probleme.

zici so kul, platno je vlko (ampak konkavno, which is wierd, posebej če sediš na koncu vrste). mi smo meli res nehvaležne zice, nekje na robu 4. vste, zraven zračnika, ki sem ga celo projekcijo poslušala :)

dvor je meni simpatičen, fino zrihtan, pa dvorana mi je kul, posedla v kafiču pa nikoli nisem :nixweiss:

kinoteka ma tudi kafič :) pa 2 mizici na 'terasi' :D dvorana v kinoteki mi je tudi simpatična, ker je taka mala, intimna. program mi je tudi simpatičen, operater pa sploh :P
Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 18. Nov. 2011 16:07

Kje pa ima mize na "terasi" Kinoteka? Razmislam, da bi sla jutri gledat Scanners :lach: al pa Videodrome. Sicer o Cronenbergu nikol nisem mela neki dobrega mnenja (cheap grozljivke?) ampak po (mogoce tudi eXistenZ) History of violence pa Eastern promises sem se se enkrat odlocla njegove filme pogledat, ker sta me oba filma navdusla.

OK, ce je isto ko Vic, potem niso kinodvorane niti prenovili vmes :D Ampak moram it, pomoje bom sla gledat Stanje soka, menda je za videt.
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 20. Nov. 2011 16:22

desno iz preddverja/kafiča so ena vrata, ki vodijo doo ene gramozne potke, kjer sta dve mizici :) toliko o terasi :D ampak se tam poleti zbere kr neki ljudi, ki tam veselo čakulajo, sedijo na štengicah ipd. ni ravno terasa, ima pa funkcijoo le-te :)
Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 23. Nov. 2011 0:36

Ja, Komuna je ista, kot je bila, s stoli tapisoni in platnom :D Una ventilacija je bla pa od nekdaj glasna, sem se potem spomnila, samo je se vedno vredno obiska, nasl. teden se bo vrtel MIdnight in paris.
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov