Jersey Shore

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 19. Dec. 2010 18:15

http://www.imdb.com/title/tt1563069/

klip pretepa opisanega spodaj: http://www.youtube.com/watch?v=0ZiSAu_HEFY

Gleda kdo? Jaz sem ta vikend ujel to na MTV-ju in sem ful not pado. Sem si potegno prvo sezono dol, zdaj me pa čaka druga. Nima veze kolko je resnično dogajanje not (men deluje vsaj 90 %), je vseeno zelo zanimivo gledat kaj ustvarjajo ti mladi ljudje v tisti hiši. Men osebno je najbol kul Ronnie pa Vinny je tud fajn. Od punc pa Jwoww.

V prvi sezoni mi je bla najboljša scena, ko Ronnie enega jackassa razbije na sredi pomola. Škoda, da niso pokazali njegovega obraza po tistem, ker po takih bombah zagotovo ni mogo bit več tak pameten kot je bil prej.

Ne razumem sicer slabe ocene na imdbju. Meni je vsaj za 7.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 19. Dec. 2010 19:27

Poznam samo iz South Parka, dvomim da je za 7.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 19. Dec. 2010 19:37

zaradi south parka dvomiš?
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
***Ally***
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1030
Na forumu od: 8. 7. 2006
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a ***Ally*** » 19. Dec. 2010 19:39

vzhodna verzija The Hills..babe so u iber grde, proti onim iz Hillsov si lahko dajo vrečko na glavo :D
Houd de wereld tegen
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 19. Dec. 2010 19:46

South park je zakon.In se ponavadi ne delajo zastonj norca.
Glede te serije.
Rada jih pogledam, če že naletim na njih, ampak samo zato, da se lahko malo zgražam.
Napumpani, oranžni tipi, isto punce, čeprav te ne hodijo niti blizu telovadnice,
prevelik ego, vse kar se dela je je to da se pije, prepira in seksa.
Res super life ja.
Tako da si zasluži nizko oceno, po mojem mnenju.
Dejansko imajo izraz za po njihovem mnenju grde tipe in punce-granate.
Pa zadnjič ena scena,sicer iz Miamija: Sam in Ronnie na večerji.Ga ona vpraša če se je je naveličal, on tisto ne in ona takoj ja waw, fuck*ng Romeo, bla bla bla.In njegov komentar?Fajn večerja, na kateri se nista skregala.
V resničnem življenju jaz zraven takih idiotov ne bi zdržala dve uri.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 19. Dec. 2010 20:04

haha se vidi, da jaz gledam zaradi drugih stvari kot pa te love scene :D
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 19. Dec. 2010 20:07

Zakaj pa gledaš?Ker neke intelektualne vrednosti nima.Lahko gledaš kot primer kaj ne želiš postati :D
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 19. Dec. 2010 20:08

predvsem humor pa kreganje pa točno to: kaj nočem postat
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 19. Dec. 2010 21:50

Dioniz napisal/-a:zaradi south parka dvomiš?


Ne, zato ker sem šla potem po netu brskat, kaj za vraga to sploh je.
Mislim, že itak si pomoje noben reality show ne zasluži sedemke, ampak moramo sodit znotraj žanra, pa tudi tu pomoje ni noben presežek, vsaj glede na vsebino, ki sem jo pač uspela zasledit na netu, gledala showa nisem.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4998
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 20. Dec. 2010 0:09

Parkrat sem ujela tole na Mtvju. Pa sploh ne vem kaj je smisel tega šova. Vidla sm samo, da se prepirajo, dol dajejo, feštajo...
peppermint
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 210
Na forumu od: 24. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a peppermint » 20. Dec. 2010 8:46

Dioniz napisal/-a:predvsem humor pa kreganje pa točno to: kaj nočem postat


jaz tudi gledam to ravno zaradi tega...:D gledam pa na mtv.jevi strani, tak, da si ne rabim dol vlečt :)
najboljše mi je v drugi sezoni, ko the situation po pomoti medtem ko kuha sproži alarm in pridejo gasilci... medtem ko se vse to dogaja pa snooki spi, ko pa sliši neke glasove pa pride pogledat kaj se dogaja... in potem njena razlaga zmaga:
nekaj v tem smislu :" ja spala sem in naenkrat slišim neke glasove in grem pogledat v kuhinjo... in kaj je blo tam? seksi gasilci, super :D vedno sem si želela, da bi bili oni prvo, kaj bi videla, ko se zbudim ... pa vedno sem sanjala, da bi me rešil kakšen seksi gasilec :D

(sej vseeno, če bi se mogoče kaj vžgalo v hiši al pa kaj :D)
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 20. Dec. 2010 9:17

hahaha to morem videt. Pa angelina mi gre tak na jetra, da bi jo lahko vstrelil. Snooki mi je pa ful faca čeprav je glupa pa razvajena američanka ampak je najbol smešna od vseh.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 20. Dec. 2010 13:13

haha hodijo tri babe pa se ena sprdne pa zadi snooki: ena je prdnila in gre trenutno to v moja usta :D pol, ko ugotovi, da je angelina pa reče: we're on a whole new level of friendship now :D

hahaha you gotta love snooki :D
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
peppermint
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 210
Na forumu od: 24. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a peppermint » 20. Dec. 2010 15:04

kak pa se ti zdi razmerje med sammi in pa ronnijem?:D (ko boš prišo v drugo sezono, bo drama, drama :D) angelina pa meni gre tudi na živce... ful :D
(baje, da se bo zdaj snemala že tretja sezona?)


še meni ene dobre:
“I didn’t necessarily want to bring home any sort of zoo creatures, whatsoever.” – The Situation
G.T.L. baby. Gym, tan, laundry.” – The Situation, (njegova dnevna rutina)
“I’m not trashy. Unless I drink too much.” – Snooki
Mike and Pauly would take a stray dog if there were no girls left.-vinny
Jenni’s tits definitely defy gravity. I think Albert Einstein should come back and rewrite his laws of physics and work it around Jenni’s tits.-vinny
I don't know how Sammi doesn't know.. I think she has an idea but she doesn't wanna believe it.. it goes back to the day that you thought the tooth fairy was alive.-vinny
Eating fried pickles was a life-changing experience.”-Snookie
I don’t tan anymore because Obama put a 10 percent tax on tanning. I feel like he did that specifically for us. McCain would never do that, because he’s pale and probably wants to get tan. Obama doesn’t have that problem. Obviously.”-Snookie
Mike to Vinny-"You have no game" Vinny: "Thats not what your sister said"

... ne smem pozabit na prvo al drugo epizodo v prvi sezoni, ko se je snookie tak napila in ni vedla, kak naj odloži telefon (raco), da se nebo več oglašala :D
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 20. Dec. 2010 15:20

haha vse tote izjave se spomnim haha :D ono, ko je snooki na začetku bla osovražena od vseh je blo malo kruto samo si je zaslužla :D pa tisto z raco je blo smešno :D pa v drugi sezoni se ronnie tak napije, da se dvakrat direkt z glavo zaleti v zid :D mislim jaz se včasih tak smejem, da mi solze tečejo pa sploh ni mišljeno kot komedija to. :D

ronnie pa sam mi pa greta že pošteno na živce. Zdaj sem glih tam ko bota jwoww pa snookie probali razrešit zadevo z nekim anonimnim pismom. Me zanima kaj se bo izcimilo iz tega.

Si gledla the reunion prve sezone? ko se v oddaji skregata ronnie pa sam. Fukjena sta. Največja carka je snookie.

al pa zaj, ko pripeljejo MVP domov 2 raketi pa pol medtem ko se dogovarjajo kaj bojo 3 z dvema začne še ena s kolegico vuni klicat The Situation. :D in kolegica glih ni po njihovem okusu. Kaj naredijo? grdo kolegico dajo spat, oni si pa lepo ostale tri razdelijo. :D Saj vem, da se to ne dela. Samo vseeno je smešno kak kul to oni brez slabe vesti uredijo. Ona boga punca se je mogla počutit ko kup dreka! čeprav si je sama kriva kaj pa pada na take kretene :D oz. živi v oblakih, da bojo taki jebači z uhančki pa sixpacki na njo padli.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov