Iščem film/oddajo/serijo

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 02. Mar. 2011 19:52

Serija je stara nekaj let, zagotovo manj kot 10.
Kak prizor...velikokrat vem da je kazalo med dogodki razmišljanje kakšnega lika, ponavadi je stal sam, sneman bolj kot ne od zgoraj, v praznem prostoru :) Res se zelo slabo spominjam, vem pa, da mi je bila všeč.
Am, ta tip je velikokrat špilal košarko s kolegi.Pa skodrane, kratke, ginger lase je imel :)
The world is as you are.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 02. Mar. 2011 20:11

Našlaa :D Na seznamu vseh serij, predvajanih pri nas....
War at home /Družinsko bojišče :) :)
Slika
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Corrine
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 2. 11. 2007
Kraj: kjer je lepo

Neprebrana objavaNapisal/-a Corrine » 17. Mar. 2011 14:08

Jaz pa iščem ustvarjalno oddajo, ki je bila včasih na slo1.
Tam kjer je voditeljica izdelovala različne stvari v nekaj minutah, pa ne vem naslova oddaje niti imena voditeljice.
Je bilo pa se mi zdi na sporedu proti večeru in tudi z prevajanjem za gluhoneme.
Kakšna ideja?

Hvala.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 28. Mar. 2011 10:43

tanamarena napisal/-a:Pozdravljeni,

iščem naslov filma, ki sem ga gledala pred nekaj leti, a nisem videla konca.

Gre pa nekako takole:
- mlada ženska, recimo ji Jane (čeprav se ne spomnim imena) se zaljubi v sina mafijca in z njim zanosi
- njenega fanta, ubije nekdo iz drugega mafijskega klana
- Jane nekje, stran od oči, rodi sina in se mu odpove. Pusti ga nekje v samostanu in mu da okoli vrata zlato verižico z obeskom 1/2 srca
- enako verižico nosi tudi ona z obeskom druge polovico srca
- potem se Jane poroči z bratom ubitega ljubljenega, minejo leta, Jane postane mama dvema sinovoma dvojčkoma
- njen sin, ki se mu je odpovedala, odraste in odide s samostana in prevzame ime od prijatelja, ki sta skupaj odraščala (mislim, da mu je ime Luke). "Zaposli" se pri drugem mafijskem klanu (ki je ubila njegovega očeta) kot morilec in umori vse moške s mafijskega klana njegove mame (ubije Janeniga moža oz. svojega strica, polbrata dvojčka in druge moške)
- Jane obupana naroči, pa naj stane kolikor hoče, naj ji pripeljejo morilca. Prizor je nekako takšen: Luke sedi na stolu zvezan in čez glavo ima črno vrečo. Jane mu dvigne vrečko z glave in opazi verižico. Vpraša ga, kje jo je dobil. On ji zabrusi, da jo nič ne briga.

In tukaj sem nehala gledat in tega film nikoli več nisem "ujela" na TV, pa rada gledam filme.

Ali kdo ve, kateri film bi to bil ?

Hvala!
Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 28. Mar. 2011 22:10

Mogoce tale, Bella mafia? http://www.imdb.com/title/tt0120602/
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.
tanamarena
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 28. 3. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a tanamarena » 29. Mar. 2011 7:20

Naslov je pravi , hvala. :o
Lep pozdrav !
Metka
Uporabniški avatar
arianna87
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 200
Na forumu od: 20. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a arianna87 » 16. Maj. 2011 19:26

Iščem naslov enega filma, ki smo ga s prijateljico večkrat gledale kot punčke (ona ima zdej hčerko, pa bi ga rada pogledala z njo)

Torej v glavni vlogi nastopata fantek in deklica ter njun dedek. Film je postavljen v približno 1960-ta leta. No, in na poti na počitnice, v enem motelu ti trije naletijo na škrata (ki je čist normalen fant, samo v pomanjšanjem merilu), ki si išče punco in mora zato prit do nekega gozda, ker živijo ta dekleta. Neki hudobneži pa tudi vidijo tega fanta in bi ga rada ugrabila za v nek cirkus. Tako gredo vsi trije tega škratka odpeljat v gozd, kjer pa se izkaže da živijo same punce, on se takoj zagleda v eno, samo pa mora mimo te gruče deklet prit do svoje izbranke. Taki ful fajni prizori so v gozdu, kjer skačejo (mislim da je tudi neka pena zravn) , se zibajo po vejah, drsijo po listju...
Skratka, tak bolj otroško/mladinski film, zelo zabaven. Mislim, da je v hrvaščini prevod: Mali ljudiči....ampak nikakor mi ne uspe "pogooglat" naslova izvirnika.
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 16. Maj. 2011 19:48

Jaz pa iščem en film, kjer sta brat in sestra. ob rojstvu ju ločijo in ne vesta en za drugega. Ona je neka princesa, oz v nekem plemenu (??) in si išče moža. Zanjo se potegujejo moški (z nekimi sulicami, če se prav spomnim :lol: ) in med njimi tudi njen brat. On zmaga in sta skupaj. potem pa ne vem več dalje. Sem gledala kakih 10 let nazaj pa imam v spominu, da je bil film precej dober :D
Don't worry, be happy!!
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 19. Jun. 2011 20:43

Menda je bla tud v Grey's anatomy in My name is Earl in v filmu Max Payne.

Mene ta pesem ful tud na serijo Friends spomni (nevem zakaj), ampak tam se menda ni predvajala.
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 19. Jun. 2011 21:00

Ja sej sem si misla, da si verjetno isti seznam najdla kot jaz :D Če boš kdaj ugotovila od kod ti je znano povej ker mene je tud takoj spomnilo na nekaj sam se nikakor ne morem spomnit na kaj... mogoče pa zato ker mi je pač pesem preprosto ful znana oz. jo pač poznam :D
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 19. Jun. 2011 21:15

Konkubina* napisal/-a:zakaj se mi zdi refren (tisti del, ko pojejo It's the end of the world as we know it) tak tak tak tak hudo znan.
Ker je pač kul komad in nimamo nič proti če se ga večkrat predvaja/sliši? :D

Pojma nimam kje bi se še kej lahko pojavljal (omenjata neke sezname, verjetno wiki in imdb), ampak čist možno je tudi, da pesmi niso vedno na "uradnem seznamu" OST-jev.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 19. Jun. 2011 21:39

Če vsaj malo poslušaš radio, si jo zagotovo že slišala :wink:
Se jo ne spomnim konkretno iz kakšne serije in to večkrat. Mogoče Scrubs (ne vem zakaj mi tja paše :D)?
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 19. Jun. 2011 21:40

Uf to pesem se da velikokrat slišat, jap :D ne morem verjet, da si jo danes prvič slišala :D
Yada, yada, yada...
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 19. Jun. 2011 21:49

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 15:19, skupaj popravljeno 2 krat.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 19. Jun. 2011 21:51

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 15:19, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]