Iščem film/oddajo/serijo

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

ALJSA
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 11. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ALJSA » 22. Sep. 2009 7:47

Poznavalke filmov, mal pomoči lepo prosim :)

A se katera mogoče spomni filma (nedolgo nazaj je bil mislim da na TV3),
ko se dva poročita in se ona že na poroki zaljubi v svojo cvetličarko oz. punco, ki ji je priskrbela rože za na poroko....Mislim celo, da je bil film angleška, nisem pa sigurna. Dogaja se pa v enem malem mestecu, kjer je imela ta cvetličarka svojo cvetličarno.

Ful lep film, zdelo rada bi ga še 1x pogledala, pa sploh ne vem naslova..
Če se komu mogoče svita, za kater film gre... lepo prosim :)
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 22. Sep. 2009 12:25

Če igra not ova iz Coyote Ugly, potem je naslov filma, ki ga iščeš, Imagine Me & You :P
.: Living is easy with eyes closed :.
ALJSA
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 11. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ALJSA » 22. Sep. 2009 12:31

FreakChiq napisal/-a:Če igra not ova iz Coyote Ugly, potem je naslov filma, ki ga iščeš, Imagine Me & You :P



OOO hvala ti :ja: Ja, ta je tisti, ki ga iščem.

Hvala še enkrat. :)
Uporabniški avatar
Maychy
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 30. 6. 2004
Kraj: Se selim...

Neprebrana objavaNapisal/-a Maychy » 06. Mar. 2010 11:08

Pred časom sem videla trailer za film, kjer gre par na zmenek in se predstavi pod drugim imenom, ker v restavraciji nima rezervacije. Nato pa ju začnejo neki lopovi loviti, ker v iščejo tapravi par s tem priimkom. Mogoče katera ve naslov tega filma? Nekaj sem že iskala, pa ničesar pametnega ne najdem.

Hvala!
--- Evil Is Just A Point Of View ---

--- Don't tell me the sky is the limit, there are footprints on the moon! ---
Uporabniški avatar
čokolinček
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 230
Na forumu od: 8. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a čokolinček » 10. Mar. 2010 18:28

Iz tistega filma, ko moški reče; Kaj sem reku? PO-ČA-KAT! - Odgovor je: Babica gre na jug. Moški, ki je to rekel je bil pa hotelir - Andrej Rozman Roza :D
pancake*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 21. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a pancake* » 21. Apr. 2010 11:23

živjoo

Že kar nekaj časa iščem naslov filma, vendar vse zman. Poznam pa tko okvirno zgodbo. Gre ubistvu za grozljivko. Govori pa o tem k si ena druščina prijateljev v enih ruševinah nek v naravi pač pripovedujejo strašljive zgodbice. In pač pol kaže te zgodbe. Pa tko so res grozne.

tko da če se komu sanja kako je naslov tega filma mu bom res hvaležna :)
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 02. Maj. 2010 21:42

Iščem naslov francoske komedije, ki se je v naših kinih vrtela 2007/2008. En tip najame žensko, da bi mu sorodniki končno nehali moriti, da nima punce. Njegovi domači so navdušeni nad njo, onedva pa se trudita na vsak način jih odvrniti od "punce", njune zveze
A goal without a plan is just a wish.
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 03. Maj. 2010 5:04

zelooo dolgo nazaj sm gledala nek film, ki je bil narjen kot v nekem "srednjem veku" Ubistvu sta bla brat in sestra, ki so ju ob rojstvu ločili in se med sabo nista poznala.
Ko je bla ta sestra pač dost stara da se poroči so ji izbral moža tako, da so se moral pomert v neki hitrosti pa lovljenju živali (al nekaj takega) In ta brat zmaga in sta pol skupaj.
Več se pa ne spomnm :D
Se mogoče kateri sanja, za kateri film bi to lahko šlo? :razz: (iz mojega neverjetnega opisa :) )
Don't worry, be happy!!
Uporabniški avatar
janeva
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 13. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a janeva » 13. Maj. 2010 13:27

Summer...tud js tega iščem!! Vem, da sta mela na tisto noč na sebi maske, tako da sta si zapomnila samo oči al neki takega.
Pa v več delih je blo po TV...mislim, da so bli 3je deli na prvem programu enkrat že zelo dolg nazaj.

Pa še en film iščem že 100 let :D
Je nek romantični film, dogaja se nekje v srednjem veku. No in v filmu se zaljubita fant iz bolj premožne družine in revna kmetica, ki je poleg tega še neke vrste čarovnica. Ta punca vem da je živela samo z babico v koči in fant jo je srečal enkrat ponoči, ko se je skoraj utopli (al ne vem kaj) in ga je ta "čarovnica" rešila.

Punca je bila ful lušna in suha...skoz je bla oblečena v neko modro krilo, fant je bil pa ful postaven, mišičast.
Ja, pa mislim da je imel še enga mlajšega brata pa neko zaročenko, s katero ga je silil oče. Mislim celo, da je bil njegov mlajši brat zaljubljen v tisto njegovo zaročenko al celo v tisto čarovnico (?)...vem sam to, da sta se neki stepla. :D
Pojma nimam v kakem jeziku je blo, sam nekak se mi zdi da ni bla angleščina...
Če slučajno kdo ve kaj govorim...prosim, prosim naj pomaga :)
Uporabniški avatar
cebelcca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 206
Na forumu od: 17. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cebelcca » 13. Maj. 2010 22:01

Maychy napisal/-a:Pred časom sem videla trailer za film, kjer gre par na zmenek in se predstavi pod drugim imenom, ker v restavraciji nima rezervacije. Nato pa ju začnejo neki lopovi loviti, ker v iščejo tapravi par s tem priimkom. Mogoče katera ve naslov tega filma? Nekaj sem že iskala, pa ničesar pametnega ne najdem.

Hvala!


Poskusi pogledat pod filmi Mile Kunis, mislm da ma stransko vlogo v tem filmu, če se prov trailerja spomnm...
Sure I can accept that we're going nowhere, but one last time let's go there...
Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 13. Maj. 2010 22:02

cebelcca napisal/-a:
Maychy napisal/-a:Pred časom sem videla trailer za film, kjer gre par na zmenek in se predstavi pod drugim imenom, ker v restavraciji nima rezervacije. Nato pa ju začnejo neki lopovi loviti, ker v iščejo tapravi par s tem priimkom. Mogoče katera ve naslov tega filma? Nekaj sem že iskala, pa ničesar pametnega ne najdem.

Hvala!


Poskusi pogledat pod filmi Mile Kunis, mislm da ma stransko vlogo v tem filmu, če se prov trailerja spomnm...

Res je - http://www.imdb.com/title/tt1279935/
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.
Uporabniški avatar
redlolla
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 140
Na forumu od: 24. 3. 2008
Kraj: here on earth

Neprebrana objavaNapisal/-a redlolla » 16. Maj. 2010 21:21

Ajča napisal/-a:Iščem naslov francoske komedije, ki se je v naših kinih vrtela 2007/2008. En tip najame žensko, da bi mu sorodniki končno nehali moriti, da nima punce. Njegovi domači so navdušeni nad njo, onedva pa se trudita na vsak način jih odvrniti od "punce", njune zveze


v slovenščini vem da je Kako se poročiti in ostati samski...v originalu pa ne vem kko je.... Zakon film :D
Uporabniški avatar
Dita-
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 618
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Dita- » 21. Maj. 2010 16:59

Jaz tut iščem en film.... Enkrat je ena nalepla en trailer ki ga ne najdem več, niti ne vem točno v katero temo ga je prilimala. Zgodba je pa taka, da pride ena družina na dopust v eno hišo (al pa se celo preseljo?) nato pa pride sosed (mogoče sta 2 soseda), full se spovnem da je bil v belo čist oblečen in se jima predstav pa tko navadn, pol pa začne res teror zganjat nad njimi. Nekje zadaj v glavi imam podatek da je nekaj takega kot Happy people, Funny people al neki podobnga :)
Our passion is our strength <3
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 21. Maj. 2010 19:35

Maychy napisal/-a:Pred časom sem videla trailer za film, kjer gre par na zmenek in se predstavi pod drugim imenom, ker v restavraciji nima rezervacije. Nato pa ju začnejo neki lopovi loviti, ker v iščejo tapravi par s tem priimkom. Mogoče katera ve naslov tega filma? Nekaj sem že iskala, pa ničesar pametnega ne najdem.

Hvala!


http://www.imdb.com/title/tt1279935/

DIT: ups, ste me prehiteli :D
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 21. Maj. 2010 19:41

Dita- napisal/-a:Jaz tut iščem en film.... Enkrat je ena nalepla en trailer ki ga ne najdem več, niti ne vem točno v katero temo ga je prilimala. Zgodba je pa taka, da pride ena družina na dopust v eno hišo (al pa se celo preseljo?) nato pa pride sosed (mogoče sta 2 soseda), full se spovnem da je bil v belo čist oblečen in se jima predstav pa tko navadn, pol pa začne res teror zganjat nad njimi. Nekje zadaj v glavi imam podatek da je nekaj takega kot Happy people, Funny people al neki podobnga :)

Haha, happy, funny people. :)
Funny games je.
It was forever..but it didnt last long..

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov