How I met your mother

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 26. Maj. 2012 12:53

It was forever..but it didnt last long..
johnalin
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 6. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a johnalin » 26. Maj. 2012 14:41

..Evelyn.. napisal/-a:http://www.podnapisi.net/sl/how-i-met-your-mother-2005-podnapisi-p777213 sezona 3
http://www.podnapisi.net/sl/how-i-met-y ... si-p770828 sezona 5
http://www.podnapisi.net/sl/how-i-met-y ... si-p475242 sezona 4

... :)


sorry but once I have opened the folder with the subtitles how can I open them? and how can I use them?
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 26. Maj. 2012 18:37

Slika :)
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 25. Sep. 2012 14:53

Nov del!
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 25. Sep. 2012 14:55

WOOT
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 25. Sep. 2012 15:26

že pogledan! :D
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 25. Sep. 2012 15:45

Jz se tud pofočkam :D

L&M sta mi itak vedno najboljša, pa tud če mata skupi samo 10 stavkov, hehe. :glasswim:

Aja, pa svaka čast NPH za tist povzetek v manj kot 1 minuti! (Ted je pa rabil 7 let :D)
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 25. Sep. 2012 15:57

Grrrrrrr, spet isto sranje, sam vlečejo in vlečejo, sploh nveš kje siiiii :D drugače pa dober del. :)
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 25. Sep. 2012 21:38

..Evelyn.. napisal/-a:sploh nveš kje siiiii :D
ha, me veseli, da nisem bla edina mal zmedena na koncu :lach: (kot da so miljon stvari na1x hotel povedat, pa so spustili kej.. se mi je zdel kot da manjka kakšen "to be continued" al pa mal več razlage okol določenih scen. Al sem pa samo jz bla mal nepozorna na dogajanje.)
Uporabniški avatar
nogavicka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 110
Na forumu od: 4. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a nogavicka » 29. Okt. 2012 0:10

a kdo ve zakaj ma od lily fotr take gomoljaste palce? :D
Uporabniški avatar
Stina3
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 125
Na forumu od: 9. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Stina3 » 01. Apr. 2014 11:51

Iiiin? A to še sploh kdo gleda in če ja, kak se vam je zdel finale? :D
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 01. Apr. 2014 14:20

Odličen! Z mojim sva se sicer strinjala, da bi v celoti rezala zadnji dve sezoni in bi bila to super serija. Zaključek z legendarnim modrim rogom in robin, ki smo ga vsi pričakovali (kljub temu, da smo bili njihove "neverending lovestory" tekom let že vsi naveličani), pa je sploh super. Ful me je razočarala edino Ted&Mama poroka, sem pričakovala vsaj malo pompa, ne da pojavi v totalno zgrešeni obleki v baru in je to to.

(z belo, zaradi spoilerjev :) )
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 01. Apr. 2014 15:00

Jaz še nikoli nisem tako jokala kot ob tem, ko je Robin povedala, da niso več 'gang', ko je govorila o tem, da njen bivši mož šmeka seksi policistke in o tem, kako bi mogla pristat s Tedom, ki ma zdaj drugo...

Robin je legendarna. Pa lepa je za umret!!
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 01. Apr. 2014 15:41

bljak, bljak, bljak.... bol odprtih ust sm ostala sam se pr red weddingu pr GoT... :(

mah, ne bom niti pisala reviewa, bom prlepla enga, s katerim se do zadnje pikice strinjam:

Dear How I Met Your Mother Creators,

To say I was disappointed in the series finale of How I Met Your Mother is a gross understatement. For nine seasons you taught us to believe in magic, and in destiny, and happy endings, and in the fates always working out in the end, no matter how bumpy the road to get there was. This ending absolutely destroyed everything that was magical about this series. A few things you destroyed:

Barney Stinson. From the moment we saw Barney asking about his tie at the end of season 6, and realized that he was getting married, we have seen the character of Barney Stinson evolve, albiet slowly from a manipulative womanizer to a gentlemen worthy of marrying Robin Sherbatsky. When he finally vowed to always tell Robin the truth the moment before he married her, I was proud of him and the full circle that he had done. And then, in one episode, you destroyed three seasons of character development for Barney and made him devolve into an unfunny, immature scumbag of a guy who knocked somebody up and who wasn't even happy about having a child until the moment he held her in his arms. What a SAD, MISERABLE ending for one of the most diverse characters in the show.

Robin Sherbatsky. Ruined her character as well. So she becomes famous, ditches all of her friends and her husband for her career, and lives an anti-social life where she eventually ends up all alone in her old apartment with more dogs?

I could have lived with the mother dying. I could have lived with this. I could have made it work.

But you decided to take it one step further.

You decided to ruin Ted Mosby. You decided to turn Ted Mosby from a hopeless romantic telling an amazingly beautiful story of how he met the mother of his children into some elaborate ploy to ask his kids' permission to pursue Robin again. Robin. THE SAME WOMAN WHO MARRIED HIS BEST FRIEND AND WHO TOLD TED SHE DID NOT LOVE HIM AND THAT THEY WOULD NEVER WORK OUT EVER BECAUSE THEY WERE TOO FUNDAMENTALLY DIFFERENT PEOPLE. By the way, way to break the bro code, Ted. You shattered Ted's character by convincing us he finally moved on from Robin. But no. Still pining after the same woman after 20+ years. Makes me physically ill.

But the worst thing....

You ruined The Mother and her story. You turned her death into a minor part, another hurdle Ted had to jump to finally reach Robin. We did not see ANY mourning from Ted for the death of his wife. We did not see their final moments together. We did not see the funeral. We did not hear any sadness from her kids. All we heard was "Oh by the way, the mother got sick and died, let's talk about Robin instead". Makes me absolutely sick to my stomach.

You ruined the magic. And for that, I will forever be disappointed.

In my mind, the series ended with Barney and Robin's wedding. A snippet of Ted seeing the mother playing bass on stage. Finally meeting her at the train station. Flash forwards of their lives together. Ted proposes. They have an amazing life and two children together. She slowly gets sick and eventually passes away. And in order to honor her memory, he sits his kids down and tells them the long, amazing story of how he met the love of his life.

And that's the true story of how Ted met the mother, the love of his life. At least, that's the story I will be remembering.

Sincerely,

A Disappointed Viewer
Uporabniški avatar
donna.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 516
Na forumu od: 22. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a donna. » 02. Apr. 2014 22:16

Finale sem gledala čisto brez pričakovanj, tako da mi je bil vsesplošno še kar všeč, čeprau je ful krat šokiral.

Tudi js sm ful jokala ob raznih scenah ala z Robin, ko je rekla da niso več gang ipd. To se mi je zdelo še nekako primerno in realno. Ona pač ima tako službo, da ful potuje, kar jo je stalo zakona z Barneyjem in konec koncev.. tako je življenje, pač se oddaljiš od nekaterih ljudi, greš svojo pot. Poleg tega pa bi blo lahko tudi malo čudno, če bi se družla z gangom kjer je njen bivši mož in bi ta lovil nove ženske.

Tudi Barney in njegova vrnitev na stara pota, se mi zdi še nekako primerno, ker je od vedno govoril, da edina ženska, s katero se lahko ustali, je Robin.. Res škoda, da se jima ni izšlo, ampak vsaj js, osebno imam rada take bolj 'realne' (pa tudi če so žalostni) konce kot pa neke pocukrane happy endinge.

Edino za kar mi je pa resnično žal je, kako malo pozornosti so namenili Mami. Niso lih dosti pokazali njunih lepih momentov, kako sta si res bila vsojena, in konec koncev niti njenega pogreba.. vse skupaj je bilo prikazano bolj na hitro, kot 'prehodno obdobje', dokler ni spet bil z Robin.

Konec se mi je pa tudi meni zdel lep in čustven,.. (že če je mama morala umret). Edino uno spraševanje otrok se mi je zdelo mimo..

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron