Heroes

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
Jaqueline
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 9. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Jaqueline » 23. Okt. 2008 12:35

Pomoje mu je tud to moč za kopiranje moči vzel. Me zanima kaj bo s petrom...sam zaenkrat je bolš da nima moči.
kravzlbavc
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 16. 10. 2006
Kraj: kingdom far far away

Neprebrana objavaNapisal/-a kravzlbavc » 25. Okt. 2008 12:19

mater so svetovni...kak bi jaz pojedla petra...jooooj...nevem ka je na njem(kot liku petra petrellija) da je tak dober...v resničnem lajfu ni tolk:D

ampak ja,pomoje mu je vzel moči za kopiranje,al pa se bo mogo spt naučit jih dobit, ker čene bi takoj kopiral vse moči ki jih majo tisti v sobi zraven(vključno očetovo)..tak da zaj bo vrjetno bogi en čas..
mi je pa žav za adama, je biv kr faca :D
zmaga pa hiro z njegovimi smešnimi izrazi.. :lol:
Uporabniški avatar
ela85
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1321
Na forumu od: 25. 8. 2006
Kraj: na lepem

Neprebrana objavaNapisal/-a ela85 » 18. Feb. 2009 12:28

meni je najboljši (po izgledu) syler - zachary quinto.

Slika Slika Slika Slika Slika Slika
ful bi bla dobra skupaj z kristen bell

pa še ena slikica za milo-ve oboževalke

Slika

jaz sem trenutno pri desetem delu. gleda katera na youtube? ja ne najdem nobenega uporabnika, ki bi imel se dele ali pa ne iščem na pravem mestu. včasih sem gledala na surfchanel, pa mi ni preveč všeč, ker se včasih dolgo nalaga, in več kot 75 minut v enem dnevu ne moreš pogledati.
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 26. Mar. 2009 14:57

jst si pa vsak teden pvolečem nov del s torrentom dol, pa pogledam kar takoj, brez podnapisov in potem mogoče še enkrat par dni kasneje ko pridejo vn podnapisi :D

čakam 21. del 3. sezone :D 20. je bil res ... waaaaaa :eek: :D
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
ela85
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1321
Na forumu od: 25. 8. 2006
Kraj: na lepem

Neprebrana objavaNapisal/-a ela85 » 29. Mar. 2009 18:55

jaz tudiiiiii! mi je postalo bolj zanimivo kot GG :D .

ta sezona bo imela 25. delov, načrtujejo pa že novo (mogoče celo že snemajo? :nixweiss: ).

ej, veš, da je daphne umrla in je ne bo več nazaj? ta del mi je bil res žalosten in mi je res žal, da ne bo več igrala oz. da njenega lika več ne bo. po moje bodo matta spet "povezali" z njegovo bivšo in otrokom. tracy ostane in se vrne v naslednji sezoni.

čakam še zgodbo o sylarju. v 21. delu se bo bolj ali manj vrtelo okrog njega, vsaj promo se osredotoča nanj --->



jack colleman (noah) in greg grunberg (matt) sta v nekem intervjuju napovedala veliko dogajanja v zadnjih petih delih te sezone. celo smrti, ki jih nismo pričakovali. ali to pomeni d. smrt ali še koga drugega, pa ne vem.
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 29. Mar. 2009 19:23

spoiler: kako se bo tracy vrnila? kaj se ni 'raztreščla' tam ko je zaledenela? :D
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
ela85
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1321
Na forumu od: 25. 8. 2006
Kraj: na lepem

Neprebrana objavaNapisal/-a ela85 » 29. Mar. 2009 19:44

če si dobro gledala, se je videlo, kako se je med razbitinami videl njen obraz. še celo solzo je spustila.

sicer pa glede vsega tega:

This is probably a spoiler, but here goes...I was just watching the commentary of Cold Snap on the Heroes website, which featured Masi Oka and Bryan Fuller himself. Bryan Fuller bascially revealed three things, so these are coming from the writer himself. Number One, Tracy is not dead, the blink was added because the creators on the show didn't want to create another death that had no consequences, so they wanted to establish that Tracy wasn't dead from the get-go. She basically gets away into the drain. Second, Daphne is dead. Masi asks Fuller point-blank and Fuller confirms that Daphne's death is permanent. Third, Fuller basically spoiled part of Tracy's storyline for next season, mentioning that Micah's little speech to her in the parking garage is going to be the kick-start for her to become a better person, a leader of the good guys. So everyone who is pegging Tracy to be a villain now...not so much. Sounds like she's going to come back in a capacity similar to Micah, helping to guide and protect other powered folks.
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 30. Mar. 2009 0:00

aja drugače pa se mi je že vseskozi zdelo da je micah rebel (ker se zna 'pogovarjat' z mašinami pa to ...) ...
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
ela85
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1321
Na forumu od: 25. 8. 2006
Kraj: na lepem

Neprebrana objavaNapisal/-a ela85 » 30. Mar. 2009 7:33

meni pa sploh ni padlo na misel. ko sem ga enkrat videla, pa mi je postalo vse jasno in smiselno. :)

kaj pa claire in nate?
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 30. Mar. 2009 11:48

Ahhh jas sm pa misla, da je Tracy umrla pa do bo zdaj prišla tale tretja sestra, ko so kao trojčice (Niki, Tracy pa še ena) - če se ktera spomni je blo neki o tem povedano na začetku sezone.
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
ela85
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1321
Na forumu od: 25. 8. 2006
Kraj: na lepem

Neprebrana objavaNapisal/-a ela85 » 31. Mar. 2009 21:51

vau, ta del je bil prav simpatičen - angela in peter, nate in claire... family :razz: . dober del.

sylar si je našel zaveznika, ampak mislim, da ga bo do konca te sezone ubil. sylar je pač sylar in vedno dela to, kar je "dobro" zanj. enako v tem delu, ko se je z željkom (ne vem imena njegovega lika) povezal samo zato, da je dobil novo moč in da sedaj vsi mislijo, da je mrtev.

škoda, da tokrat ni bilo hiroja. on mi je prava popestritev v seriji. enostavno me nasmeji že s svojo podobo, kaj še le govor, kretnje in nasploh lik kot celota. :D
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 31. Mar. 2009 21:57

jaa, hiro je tudi meni totalna faca ;) pa zanima me kaj bo s tamalim mattom :D
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
ela85
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1321
Na forumu od: 25. 8. 2006
Kraj: na lepem

Neprebrana objavaNapisal/-a ela85 » 01. Apr. 2009 8:48

po moje jih bodo skup spravil v naslednji sezoni, kot družino.

jaz sem že pozabila kako je bilo z njegovo ženo/punco...
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 01. Apr. 2009 10:27

^^ja jst sm zadnjič praw šla na hitro čez 1. in 2. sezono, da sm si malo osvežila spomin :D
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
ela85
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1321
Na forumu od: 25. 8. 2006
Kraj: na lepem

Neprebrana objavaNapisal/-a ela85 » 02. Apr. 2009 7:55

in, kak je bilo? jaz sem res pozabila :D .

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov