Grozljivke + srhljivke

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Ali radi gledate grozljivke in shrljivke?

Da.
263
70%
Ne.
84
22%
Mi je vseeno, če gledam ali ne.
30
8%
Skupaj glasov : 377

Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 08. Dec. 2009 13:30

desigual napisal/-a:
spice girl napisal/-a:Iščem naslov filma, ki naj bi spadal med grozljivke. Gledala sem ga že ful let nazaj. Gre pa za to, da se v neko hišo preseli družina s hčerko (spomnim se, da je imela črno paž frizuro), ki je ful zamorjena. Pol pa jo začne ustarhovat kao nek duh . Spomnim se, da je imel oblečeno črtasto pižamo. Ona začne raziskovati in pride do zaključka, da je bil ta duh fantek, ki je živel v hiši in je umrl v prometni nesreči v nekem lesenem tunelu- se ne spomnim točno, mogoče je bil tudi umorjen v tem tunelu.
Če kdo ve naslov, naj napiše... Hvala


mislim da je ta film z naslovom The shining je pa fantek namesto punce.. če mislimo na isti movie. Je kar dober ja ;)


stephen king :flehan:
pol more bit pa dober ja .. si ga grem zlowdat :)
Let's swim to the moon .....
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 08. Dec. 2009 15:48

desigual napisal/-a:
spice girl napisal/-a:Iščem naslov filma, ki naj bi spadal med grozljivke. Gledala sem ga že ful let nazaj. Gre pa za to, da se v neko hišo preseli družina s hčerko (spomnim se, da je imela črno paž frizuro), ki je ful zamorjena. Pol pa jo začne ustarhovat kao nek duh . Spomnim se, da je imel oblečeno črtasto pižamo. Ona začne raziskovati in pride do zaključka, da je bil ta duh fantek, ki je živel v hiši in je umrl v prometni nesreči v nekem lesenem tunelu- se ne spomnim točno, mogoče je bil tudi umorjen v tem tunelu.
Če kdo ve naslov, naj napiše... Hvala


mislim da je ta film z naslovom The shining je pa fantek namesto punce.. če mislimo na isti movie. Je kar dober ja ;)


V bistvu sem dobila naslov. Film, ki sem ga iskala je iz leta 1988 Beetle Juice- http://www.imdb.com/title/tt0094721/. Ne spada prav med grozljivke. Mislim, da je bil nagrajen celo z oskarjem. Obstaja pa tudi istoimenska risanka. Mogoče se kdo spomni filma, res je ful dober :)
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 10. Dec. 2009 16:58

Beetle Juice je legenda :D

Jaz sem te mal narobe zastopla, sem prebrala kao da je punčka mela črtasto pižamo.... LOL drugač bi iz prve ti izsrelila da gre za Beetle Juica. Pa še dva duhova sta bila poleg njega (Barbara pa Adam se mi zdi....). Drugače gre za bolj komedijo in fantazijski film v enem, ne toliko grozljivko. Oz. sploh ne grozljivko. Je pa Burtnov film :hearts: , kar je že samo po sebi dovolj...

Risanka je bla tud luškana :D

Pa v The Shining ni blo nobenih duhov.... :roll: (Je pa zakon film bat af kors)
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 10. Dec. 2009 18:00

Tearjerker napisal/-a:Beetle Juice je legenda :D

Jaz sem te mal narobe zastopla, sem prebrala kao da je punčka mela črtasto pižamo.... LOL drugač bi iz prve ti izsrelila da gre za Beetle Juica. Pa še dva duhova sta bila poleg njega (Barbara pa Adam se mi zdi....). Drugače gre za bolj komedijo in fantazijski film v enem, ne toliko grozljivko. Oz. sploh ne grozljivko. Je pa Burtnov film :hearts: , kar je že samo po sebi dovolj...

Risanka je bla tud luškana :D

Pa v The Shining ni blo nobenih duhov.... :roll: (Je pa zakon film bat af kors)


A veš mogoče, kje bi ga dobila. Na partisu je samo s srbskimi podnapisi :( Vprašala sem tudi v Mullerju in Big Bengu pa ga nimajo.
Jaz sem mislila, da gre za tip grozljivke, ker je ful časa že, odkar sem ga gledala. Je oa res zakon :D
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 10. Dec. 2009 18:10

^Dobiš na ZS. :)
barbkaa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 234
Na forumu od: 14. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a barbkaa » 13. Dec. 2009 10:43

TOM-Lady napisal/-a:Paranormal acitivity


že gledal kdo?:) je res tak grozno itd...?
Uporabniški avatar
*amber*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 253
Na forumu od: 25. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *amber* » 13. Dec. 2009 11:39

Paranormal activity 5/10 - tako lame grozljivke že dolgo nisem gledala, sem bila pred začetkom filma čisto napsihirana, ker so vsi govorili kako grozen je, nato pa sem bila popolnoma razočarana nad filmom, saj deluje vse zelo fake in je mogoče 5 groznih prizorov, na katere nisem čez nekaj ur niti pomislila ne več. Najbolj grozno mi je bilo tisto enodnevno guncanje ženske na koncu filma, to pa je bilo bolj kot ne vse.

Če primerjam Blair Witch in pa Paranormal si Blair witch definitivno zasluži boljšo oceno, vsaj iz moje strani.
Uporabniški avatar
creative PERSON**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 3. 1. 2009
Kraj: Rateče - Planica:vikend ; Lj :med tednom

Neprebrana objavaNapisal/-a creative PERSON** » 30. Dec. 2009 22:08

sama zase lih nemorm rečt da glih obožujem grozlivke, sam od cajta do cajta pa paše pogledat kej grozlivga da ti našopa adrenalina u kri :) hiša voščenih lutk mi je bla ful zakon sam mej blo pa po tt ful strah ( šla gledat u kino pa ene 12 sm bla stara ) drgač zadn mesc je pa cimra prnesla vse dele final destination in so mi bli ful ušeč. sicr so usi nrjeni po istem kopitu sam men so bli glih zadost adrenalinski sicr so na enih delih mal svinski sam mi je bla že sama ideja o viziji nesreč ušeč :wink:
ENJOY our lives ---> That's the only way to make us HAPPY
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 30. Dec. 2009 22:53

Jaz sem pa tak zajc, da se vedno pod deko stiskam, ko gledama grozljivke, ki jih moj obožuje.

Ko sem Krog 1 gledala itak nisem upala ponoč na WC.
Uporabniški avatar
PooHika
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 139
Na forumu od: 8. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a PooHika » 08. Jan. 2010 13:39

barbkaa napisal/-a:
TOM-Lady napisal/-a:Paranormal acitivity


že gledal kdo?:) je res tak grozno itd...?


Tole sm si tudi jaz ogledala. Grozno? Odvisno kuk padeš v film, pa kako dobro prenašaš takšne filme. Sama moram rečt, da sm že gledala bolj grozne, tako da bi tega uvrstila nekam v zlato sredino.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 21. Jan. 2010 14:02

*amber* napisal/-a:
Paranormal activity 5/10 - tako lame grozljivke že dolgo nisem gledala, sem bila pred začetkom filma čisto napsihirana, ker so vsi govorili kako grozen je, nato pa sem bila popolnoma razočarana nad filmom, saj deluje vse zelo fake in je mogoče 5 groznih prizorov, na katere nisem čez nekaj ur niti pomislila ne več. Najbolj grozno mi je bilo tisto enodnevno guncanje ženske na koncu filma, to pa je bilo bolj kot ne vse.

Če primerjam Blair Witch in pa Paranormal si Blair witch definitivno zasluži boljšo oceno, vsaj iz moje strani.


Poglej raje kino verzijo filma. Je bol grozna. Jaz sem gledal najprej doma pa mi tud ni bil konec nič posebnega. Kino verzija filma je pa dosti bol grozna.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 21. Jan. 2010 14:30

The Others - zelo priporočam že zaradi totalno odfukanega konca!
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 24. Jan. 2010 20:40

Emina napisal/-a:The Village


The village ni grozljivka.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
Liefde
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 11. 10. 2009
Kraj: Nizozemska

Neprebrana objavaNapisal/-a Liefde » 28. Jan. 2010 16:49

The Village-thriller
"Življenje je kot ljubezen; ni lahko in mirno stanje, ampak težka in čudovita pustolovščina."
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 28. Jan. 2010 17:51

men se bol zdi, da je mindfuck film, ki bi mogo met svojo kategorijo. :) torej Mindfuck filmi :) za mene ma village enega najboljših twist koncev in res res škoda, da se je M. Night Shyamalan tolko pokvaril in ne dela več takih twist filmov kot je šesti čut, Unbreakable ali The village.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov