Grozljivke + srhljivke

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Ali radi gledate grozljivke in shrljivke?

Da.
263
70%
Ne.
84
22%
Mi je vseeno, če gledam ali ne.
30
8%
Skupaj glasov : 377

Uporabniški avatar
Heilie
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 322
Na forumu od: 28. 8. 2004
Kraj: Za gorami

Neprebrana objavaNapisal/-a Heilie » 06. Feb. 2006 16:57

Jst na splošno sploh ne gledam grozljivk, ker mi preveč domišlija dela in pol še 3 dni ponoč ne upam na Wc... :D
Res no, enostavno ne prenesem jih...kr mi preveč dogaja pol in mam še sama pol grozljivko... :roll:

Se pa vseeno odločam da bi gledala Odklenjeno skrivnost pa Saw...kr sta baje res huda filma...tko da! Sam popoldne pa potih...pa bo.. :cool:
Gledala sem pa Krike (sploh niso grozni), pa Gotiko, Vem kaj ste storili lansko poletje, Noč čarovnic, Mothmanova prerokba, čarovnica iz Blaira...
Uporabniški avatar
girlie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 924
Na forumu od: 17. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a girlie » 06. Feb. 2006 17:19

Jst obožuuuuujeeeeeeeeeem grozljivke! :razz: :hearts: Cele dneve bi jih lahko gledala, nikoli jih nimam dost. :D Sam je problem, ker sem že vse pogledala in pol si nimam ničesar sposodit v videoteki :( Sam čakam, da kakšne pridejo v kino :razz: Sam so mi pa bedni tisti prav za najstniško populacijo ala Valentinovo, Vem kaj ste storili lansko poletje, Noč čarovnic (novejši deli), Še vedno vem, kaj ste storili lansko poletje.... :D Vse te so po istem kopitu....En psiho začne morit, v zgodbi je ena skupinica ljudi, preživi pa samo glavna oseba in mogoče še kakšen njen prijatelj, na koncu se izkaže, da je morilec po možnosti nekdo, ki ga ne bi nikoli pričakovali.... Jst prav rabim eno dozo grozljivk vsake tolk časa, če ne znorim :D Pa obožujem ta adrenalin in strah, ko gledam grozljivko, pa tista napetost, ko se npr. ena oseba skrije v omaro, morilec je pa pred vrati omare :razz: :hearts:
Let the good times roll.
Uporabniški avatar
kiki*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 4. 6. 2005
Kraj: na eni zvezdici

Neprebrana objavaNapisal/-a kiki* » 06. Feb. 2006 17:25

men sta zdej kul bolj psihološki grozljivki Saw 1 pa Saw 2 k je pa zdej u kinu,če je še...
Uporabniški avatar
ursska
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 8. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ursska » 06. Feb. 2006 17:41

Jst sm ista, grozljivk se sploh ne naveličam..Najboljš mi je bil Swimming pool, Koča strahov, Cherry falls, Boa, Vem kaj ste storili lansko poletje-drugi del, Noč čarovnic 20 let pozneje, Kriki :eek: Ni mi bil pa všeč Teksaški pokolo z motorko(sem mislila, da bo bolj grozen)Krog,Otok groze in Čarvnice iz Blaira.
Zadnjič spremenil ursska, dne 06. Feb. 2006 17:42, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 06. Feb. 2006 17:42

Jst tud zlo rada gledam grozljivke. :D :D :D
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
SIEENA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1437
Na forumu od: 18. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a SIEENA » 06. Feb. 2006 17:50

Frenkie napisal/-a:Hiša voščenih figur


Men je blo pa tole prov komedija. :D Neki odlomkov je blo grozljivih, predvsem na koncu, ampak pustmo malenkosti. Men je blo prov smešn, ko so Paris Hilton ubil. :D :D Ona je pa res najslabša igralka, tisto narejeno kričanje, eh kr neki. :D Aja, drugač mam pa rada grozljivke. :)
This too shall pass.
Uporabniški avatar
skinny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 984
Na forumu od: 2. 1. 2006
Kraj: Prlekija

Neprebrana objavaNapisal/-a skinny » 06. Feb. 2006 17:57

jaz tudi veliko gledam grozljivke...najboljše so mi te stare:
"IT" mi je bla zelooooooooo :) grozna..
pa krog je prava klasika.
"Don't part with your illusions. When they are gone you may still exist, but you have ceased to live.”
~ Mark Twain
Uporabniški avatar
porcelain
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 858
Na forumu od: 27. 2. 2005
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a porcelain » 06. Feb. 2006 18:02

Frenkie napisal/-a:Men so dobre:
Krog 1 :eek: (skor cel film sm čez luknce v poloverju gledala :D )
Hudič v Emyli Rose

Pa vem ko sm bla mejhna sm gledala mačje pokopališče in sm bla čist presrana od straha :eek: :D



same here ;)
+ Saw 1,2 , pa Blair witch me je fajn napsihirala .. :P
.perfect soul, perfect mind, perfect face.. a perfect lie.
Uporabniški avatar
girlie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 924
Na forumu od: 17. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a girlie » 06. Feb. 2006 18:04

IT je bil pa men prou smešen film, čeprou je bil tist klovn ful scary :eek: Sam je res že zlo star in je bil najbrž v tistih časih :eek: :eek: Tko k Izganjalec hudiča, k sem ga lih zanč gledala, pa so včasih ljudje v kinih bruhal, ko so ga gledal, jst sem se pa režala :D Sam IT - Stephen King :flehan:
Let the good times roll.
Uporabniški avatar
girlie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 924
Na forumu od: 17. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a girlie » 06. Feb. 2006 18:06

Sej Blair Witch je v bistvu tko narejena, da cel film sploh naj ne bi bil tko grozen, tist odlomek na koncu te pa čist sprav iz tira :eek: Vsaj pr men je blo tko, jst sem ta film šla po desetkrat gledat samo zarad končnega dela. :D
Let the good times roll.
tjaska
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 585
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tjaska » 06. Feb. 2006 18:11

girlie napisal/-a:Sej Blair Witch je v bistvu tko narejena, da cel film sploh naj ne bi bil tko grozen, tist odlomek na koncu te pa čist sprav iz tira :eek: Vsaj pr men je blo tko, jst sem ta film šla po desetkrat gledat samo zarad končnega dela. :D


Psiho punčka :D

Ja, grozljivke... Zelo rada jih gledam, ampak v kinu ponavadi skoraj zlezem na sosednji sedež naključnemu gledalu v naročje. Doma mam pa rada družbo, da ne dobim kšnih čudnih idej in da mi lahko kdo pove, kdaj lahko spet odprem oči :)
First to Know

Tres tres chic.
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 06. Feb. 2006 19:19

Neeeeeeeeeeee joj jst pa še niti ene v življenju nism gledala :( :? :eek: To res niso filmi zame, tko niti slučajno. Ker me je že tko ful strah in teme in vseh možnih šumov, piskov la la la ... Tko, da če bi pa še to gledala ... mislm jst ne vidm nobene fore v teh filmih ... ni to za mojo psiho in srce :D
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
Tiavanna
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1402
Na forumu od: 29. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Tiavanna » 06. Feb. 2006 19:26

****
Zadnjič spremenil Tiavanna, dne 15. Okt. 2009 17:36, skupaj popravljeno 1 krat.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 06. Feb. 2006 20:04

ja,ja grozlivke so zakon, čeprov ne delajo več dobrih grozlivk- no mogoče se kaka najde.......drugač pa men osebno najboljš mačje pokopališče 1 in 2 ter pa smrt po smrti (ne vem če se kdo spomne, ko se je šlo od enga robota BB-ja k ga je en tip naredu pol je mel pa punco in mu je umrla pa nekdo mu je pokvaru robota in je pol ukradu svojo bejbo iz mrtvašnice in ji ustavu v srce čip od tega robota in je pol živela itd.....)
noja.........hud movie..........
Uporabniški avatar
*pupika*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1130
Na forumu od: 14. 9. 2005
Kraj: 3milimetre v zraku

Neprebrana objavaNapisal/-a *pupika* » 06. Feb. 2006 21:52

mah ne.... grozljivke niso zame.... MOGOČE tu pa tam kdaj, če kakšen tip zraven mene sedi, da se lahko mal stiskava :) hec, hec... gledala sem edino House of Wax(hiša voščenih figur), pa je res Paris Hilton vse pokvarla :) eh, kaj moremo....

men so ljubše ljubezenske zgodbe :oops: hehe....
My dreams are my reality...

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov