Grey's anatomy

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 13. Feb. 2011 14:30

Bbb, men ma pa Avery tak okroglo glavo, se kuj spomnem na vse fejk leteče krožnike ko ga vidim.

Še kuj mi ne paše, da je Arizona nazaj oz. da je Calliope popustila in jo vzela nazaj. Ne paše mi, da tak mal mojga Sheperda kaže :hearts: In kje sta Bailey in njen nurse boyfriend? Js čakam da se začne kaj premikat na tej fronti, ker je Mandy tak kul prikupno zmedena, ko jo daje ljubezn :) Mi je pa Lexi tekom sezon ratala ful všeč, na začetku mi je bla taka antipatična vsiljivka, zaj mi je pa prav faca, sploh ko je take otročarije zganjala okol bejbe od fotra :D
Uporabniški avatar
Pearl*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 84
Na forumu od: 1. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Pearl* » 15. Feb. 2011 16:05

Mnda bo že v naslednji epizodi neki okrog Baileyjeve in njenga bf. :D Sta mi bla pa že z tistim anestezistom tak fajna... lepo je videt, da se za spremembo tut njej privat kej bl konkretnega dogaja. :D Zadnje čase mi je tut April vedno bolj všeč, čeprov je na začetku nism mogla videt.

Mer/Der sta mi pa že dolgočasna. Se mi zdi, da je blo bolj napeto, ko še nista mogla bit skup.

Sicer se bo pa baje nekje u bližnji prihodnosti vrnila tut Addison. :)
I never fall apart because I never fall together.
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 01. Apr. 2011 20:18

Joooooj, a sm edina, k se ji zdi bedn ta tanou del k pojejo? Prou super bi blo lohk, ce ne bi nardil mjuzikla :?
Live. Love. Surf.
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 01. Apr. 2011 20:18

ups... 2x ...
Zadnjič spremenil legally blonde, dne 01. Apr. 2011 20:30, skupaj popravljeno 1 krat.
Live. Love. Surf.
Uporabniški avatar
redlolla
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 140
Na forumu od: 24. 3. 2008
Kraj: here on earth

Neprebrana objavaNapisal/-a redlolla » 01. Apr. 2011 20:22

meni pa je biu to ta bolši del cele sezone :D
Uporabniški avatar
flesherka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 675
Na forumu od: 24. 3. 2008
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a flesherka_ » 01. Apr. 2011 20:25

mene petje ni motlo, ampak je bilo premalo zgodbe. se samo meni zdi, al si je arizona dala zgornjo ustnico povečat?
ONCE YOU GO PINK, YOU NEVER GO BLING...
Uporabniški avatar
Pearl*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 84
Na forumu od: 1. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Pearl* » 07. Apr. 2011 18:26

Meni je bla tale mjuzikl epizoda čist sfaljena... sicer sm se potrudla pogledat do konca, čeprov mi je blo prav mučno, ko ena boga epizoda Gleeja s skalpeli. Škoda se mi zdi, ker bi drugač bla super...

So pa tut mene zmotle Arizonine ustnice :D
I never fall apart because I never fall together.
Uporabniški avatar
flesherka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 675
Na forumu od: 24. 3. 2008
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a flesherka_ » 11. Nov. 2011 13:23

Kaj za zadnji del.. Je kera gledala? izredno dober del. Na imdb piše, da bo nov del komaj 8.12. Glede na konec v tem delu, bomo izredno dolgo čakali=))) Že dolgo ni bilo tako dobrega dela.
ONCE YOU GO PINK, YOU NEVER GO BLING...
Uporabniški avatar
Shimmie_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 664
Na forumu od: 29. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Shimmie_ » 11. Nov. 2011 13:33

Jaz sem gledala zadnji del. Dober del je bil, prav škoda, da je Henry umrl, men je bil res simpatičen, pa situacija okrog Zole. Jaz sem bla ziher, da jo bosta dobila :(
Bo pa res kr nekaj časa do naslednjega dela..
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 11. Nov. 2011 19:55

^^Dej drugic spoilerje napis z belo, ce se že ne mors zadržat :roll:
Js sm sicer najprej pogledala pa pol vidla, ampak bi blo dost bedno, če bi bil tok hud del, kukr je biu po dolgem času tale, pokvarjen zrd spoilerja, k ga nism hotla prebrat. Glede na to, da je del šele ponoč pršu vn, ga nekateri niso pogledal ravn čist takoj...
Live. Love. Surf.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 11. Nov. 2011 21:36

Jaz sem prebrala preden sem gledala, ampak itak nisn vedla kdo za vraga bi naj bil Henry :lol: (Res si nisem zapomnila, pa itak mi je Teddy tak nesimpatična da njene zgodbe raj napol prespim). Kar se Zole tiče se mi je pa kr zdelo, da bo tak kot je.... Mi je pa tale 8. sezona zaenkrat bolj zanimiva, kot so mi bile prejšnje tri.... Upam da se ne pokvarijo kmalu.
Uporabniški avatar
Shimmie_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 664
Na forumu od: 29. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Shimmie_ » 11. Nov. 2011 21:41

legally blonde napisal/-a:^^Dej drugic spoilerje napis z belo, ce se že ne mors zadržat :roll:


Se opravičujem, ni blo zanalš :)
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 12. Nov. 2011 0:09

Končno je bil spet en napet del. Po mojem pa bosta na koncu vseeno dobila Zolo al mislite, da ne?
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
Babs.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 146
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Babs. » 12. Nov. 2011 12:41

pomoje jo bosta (upam), če ne bo spet pol sezone nekih Meredithinih osebnostnih problemov

ta zadnji del je bil res fajn, ampak meni se itak zdi, da je to ena redkih serij, ki me iz sezone v sezone ne razočara :)
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 12. Nov. 2011 16:22

Po moje je možno lih karkoli. Pri Grey's ne šparajo z nepričakovanimi rezulrati. Ne vem pa kako bi sfurali do konca, če bi dobila Zolo nazaj, glede na to da Dempsey po tej sezoni gre. Sicer se je nekaj govorilo da naj bi tudi Ellen odšla, ampak to so sam ugibanja, uradno tega še ne potrdila. Jaz sploh ne špekuliram nič, ampak se pustim presenetit.

Mi je bla pa v tem delu najbolj všeč Bailey, da ni Callie nadrla češ da je neodgovorna, ampak ji je lepo razložla, da naj ne sekira.... Ful neznačilno zanjo :D

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov